Atsiliepimai

2020-07-10

Šiandien mums jau sumontavo vonios baldus(labai operatyviai:)). Noriu padėkoti Jums už draugišką bendravimą, profesionalų darbą ir įgyvendintą norimą viziją. Dar negyvename naujame name, tai net gaila buvo išvažiuoti:)). Ačiū sakome abu su vyru! Ir dabar, pamatę gyvai baldus, dar labiau laukiame virtuvės spintelių:)))
Gražaus savaitgalio linkėdama,

Gabrielė 

 

2020-07-02

Aira, Norėjau padėkoti, kad padėjote taip puikiai viską suderinti. Už malonų bendravimą, buvo  smagu kartu planuoti ir įgyvendinti idėjas. Ačiū Jums :)  Inesa

2020-06-23

Dekoju už malonu bendravimą, esate superine specialiste!:)
Gražios dienos,
Pagarbiai Inga

2020-06-06

Laba diena,

Labai norime Jums padėkoti už nuostabų darbą projektuojant mūsų virtuvę! Tik atvykus į ofisą Kaune mus maloniai pasitiko dizainerė Elinga. Ji aiškiai pristatė galimus variantus, medžiagas, spalvas. Labai patiko operatyvus ir greitas bendradarbiavimas. Džiaugiamės dizainerės profesionalumu ir supratimu: ji nuolat teiravosi ar viską supratome, skatino klausti, jei kyla neaiškumų, davė puikių patarimų dėl spalvų, medžiagų, buitinės technikos, derinant virtuvę prie aplinkos, patarė dėl kitų virtuvės baldų (stalo, kėdžių) derinimo prie aplinkos. Projektuojant virtuvę dėl gartraukio teko daryti pakeitimus, tačiau Elinga pateikė keletą galimų alternatyvų ir rado puikią išeitį.

Džiaugiamės, kad su mumis bendradarbiavo būtent dizainerė Elinga

Esame labai patenkinti baldininkų darbu. Jie buvo visuomet pasiekiami. Puikiai ir sklandžiai bendradarbiavome ir organizavome darbą, darbus atliko greitai, ypač tausojo buto apdailą (grindis, sienas).

Dabartinėje rinkoje yra daug pardavėjų ir didelė virtuvės baldų pasiūla (pvz. IKEA ir pan.), tačiau Baldai4u išsiskiria profesionalia ir patikima komanda, darbų kokybe, dizainerių kvalifikacija bei patarimais, maloniu aptarnavimu. Jų dėka mums pavyko susikuti dar gražesnę virtuvę, nei norėjome, kadangi puikų darbą nuolat lydėjo profesionalūs patarimai.

Džiaugiamės pasirinkę Baldai4u ir linkime toliau sėkmingai plėtoti verslą bei konkuruoti rinkoje.

Ypatingai dėkojame dizainerei Elingai.

Pagarbiai,
Kęstutis

2020-05-08

Dizainerės Elingos ir montuotojų kantrybė “geležinė”. Ačiū jums labai už puikiai atliktus darbus, išpildytus mūsų norus. Montuotojai dirbo labai šauniai, kruopščiai ir tvarkingai. Ačiū visai Baldai4U komandai.

Jolita

2020-04-30

Ačiū už bendradarbiavimą ir 100proc. virtuvės išpildymą.

Vilija

2020-04-29

Didelis dėkui, mes esame labai patenkinti virtuvės komplektu.

Iveta

2020-04-28

Sveiki Sandra, vakar darbuotojai baigė montuoti mums virtuvę. Su Pauliumi norim padėkoti Jums ir visai komandai – virtuvė pranoko visus lūkesčius :) Atrodo nuostabiai ir džiugu, kad, nepaisant karantino, laiku viskas pavyko :) Nesitikėjom, kad bus tokia talpi 😀 ačiū už rekomenduotą stalviršį – nerealus.

Danguolė

2020-04-22

Ne paslaptis, kad renkantis baldus teko kreiptis ne į vieną baldų gamintoją. Pasirinkti “baldai4u” nulėmė tai, kad į visus mums aktualius klausimus sugebėjo atsakyti ir patarti vadybininkė Elinga. Tik dėl jos tinkamos komunikacijos su mumis turime puikų, mus tenkinantį rezultatą.

Jogailė

2020-04-15

Laba diena. Noriu nuoširdżiai padėkoti asmeniškai Jums, Elinga, ir Jūsų jaunatviškam kolektyvui, ypač montuotojams, uź profesionalų ir kokybišką darbą. Sekmės Jums ir toliau. O kadangi esu patenkinta Jūsų darbo kokybe ir aptarnavimu, tai ne paskutinis mano użsakymas. Iki susitikimo!

 

Vilija.

2020-04-14

Nerealiai esame patenkinti virtuvės baldais, viskas labai funkcionalu ir patogu! Ačiū Jums už projektą!

Greta

2020-03-05

Taip pat, jau dabar esame labai patenkinti rezultatu. Labai viska aiskiai isgirdote ko norejome, pranokot lukescius :) Labai patogi ir laaabai grazi virtuve. :))

Jums Aira, Margaritai ir montuotojams aciu!

2020-03-04

Mano virtuvė baigta! Dėkoju visai komandai. Jums asmeniškai už labai patogų ir gražų virtuvės išplanavimą. Už gražų bendravimą ir rūpinimąsi, kad klientui būtų suteikta kokybiška paslauga. Mielai išgerčiau su Jumis puodelį kavos savo naujoje virtuvėje, jei kada būsite netoli ir panorėsite pamatyti rezultatą iš arčiau :)) Dėkoju gamybininkams už kruopščiai atliktą darbą. Ir vyrukams, kurie šiek tiek nespėdami sumontavo labai puikiai. Tikrai drąsiai rekomenduosiu Jūsų firmą atsinaujinti panorusiems draugams.

Dėkinga,  Rita

2020-02-27

Darbai buvo atlikti kokybiškai ir laiku. Darbuotojai bendravo maloniai, į mano klausimus atsakiai mandagiai ir tiksliai.

Viktoras

2020-02-25

Nu ką aš galiu pasakyti, gražesnės virtuvės net nebūčiau galėjus norėti ir turėti!!! Ačiū Jums labai už kantrybę ir darbą!  Siunčiu vakar darytą nuotrauką!

Indrė

2020-02-17

Esame labai patenkinti Jūsų baldais, tiek kokybe, tiek aptarnavimu. Baldai pilnai atitiko mūsų lūkesčius. 10 balų visam baldai4u kolektyvui, pradedant dizaineriu baigiant montuotojais. Didelis ačiū Sandrai už supratimą ir patarimus.

Inga

2020-02-13

Darbai atlikti labai gerai. Ačiū Jums.

Mindaugas

2020-01-29

Noriu jums labai padėkoti už tobulą virtuvę! Už jūsų dizainą ir idėjas, virtuvė padaryta tobulai! Sėkmės jums darbuose ir dar kartą dėkoju už jūsų profesionalų darbą. :)

Neringa

2020-01-25

Ačiū, puiki komanda. Labai dėkingi dizainerei Sandrutei. Meistrai ypatingai tvarkingai ir greitai dirba.

Birutė

2020-01-24

Labas, Elinga. Taip, viskas gerai ir virtuvinis tikrai atrodo puikiai – geriau nei paveikslėliuose :)Man tikrai patinka :) ir tai yra tikrai tai, ko aš norėjau (kokybiško, gražaus baldo, truputį kitokio nei pas visų kitų ir kuris nešaukia, kad čia virtuvė).
Turbūt didžiausias AČIŪ tau už kantrybę ir kad išgavome tai, ką dabar turiu. Keli žmonės jau matė ir tikrai gyrė. :) O tos menkos problemėlės, kurios pasimatė po pirmos dienos montavimo, buvo gana operatyviai išspręstos, todėl kažkokių daugiau “nusiskundimų” neturiu.
Marius

2020-01-22

Nedvejodama šią įmonę visada rekomenduoju draugams, nes darbai atliekami aukštame lygyje, o komanda – labai draugiška ir mylinti savo darbą. Gaminomės klasikinio stiliaus virtuvės baldus. Visos svajonės ir lūkesčiai įgyvendinti 100 %! Neperdedu sakydama, kad jau ir po nemažai laiko, atėjusi į virtuvę, dar akimirką kaskart ja pasigrožiu ir pasidžiaugiu. Nors ir nebuvome pavyzdingi klientai (labai gaila), bet sulaukėme reto žmogiškumo, supratimo ir net papildomos pagalbos!

Tik geriausi žodžiai ir rekomendacijos!!!

Lina

2020-01-13

Tik patys geriausi atsiliepimai apie su mūsų virtuvės baldų projektu dirbusį Baldai4u kolektyvą. Įsirenginėjant būstą teko bendrauti ne su viena įmone ar meistru, tačiau nei vieni iš jų nebuvo tokie dėmesingi kaip Baldai4u darbuotojai. Ypatingai patenkinti likome dizainerės darbu, kuri pasižymėjo išskirtiniu dėmesingumu, detalumu ir kantrybe. Planuojant virtuvės baldus Elinga  pateikė ne vieną siūlymą / alternatyvą, itin aiškiai, išsamiai ir operatyviai komunikavo, padėjo atrasti mums labiausiai tinkančius sprendimus.

Jurgita ir Tomas

2020-01-07

Sveiki,

Puikus rezultatas, dėkoju Jums labai Aira 😉

Agnė

2019-12-23

Sveiki, Pagaliau galime pasidalinti nuotraukomis, jusu mums gamintos Azuolines Virtuves :) Esame tikrai viskuom Labai patenkinti (neskaitant keliu smulkmenu), atlikimo, komplektavimo, ispildymo ir procesu suvaldymo kokybe. Tad, sirdingai dekojame Visam jusu kolektyvui uz puikiai atlikta Uzsakyma.

Linkime Graziu Svenciu ! Gediminas

2019-12-20

Dėkojam Airai už suprojektuotą kompaktišką virtuvę, bei Dainiui už idėjas ir palaikymą išbaigiant virtuvę iki galo. Virtuvė ne tik talpi, bet ir patogi gaminti.

Taip pat, džiaugiuosi, kad pasirinkau Compact HPL !

Edita

2019-11-29

Labai esame patenkinti galutiniu rezultatu. Per visą bendravimą nuo pradinės vizijos iki galutinio tikslo viskas pasikeitė labai daug..Gerai ,kad galima pažiūrėti pavyzdžių ir sulaukti profesionalaus dizainerio patarimų.

Labai norim padėkoti dizainerei ELINGAI ir visam” BALDAI 4 U “kolektyvui.

2019-11-19

Labai dėkojame už profesionalų darbą ir malonų bendravimą, bei nuoširdžius patarimus. Rezultatai pranoko lūkesčius. Rekomenduosime kitiems, taip pat kreipsimės ateityje esant poreikiui.

Tomas

2019-11-18

Baldų gamintojus Baldai4u esu nusižiūrėjusi jau nuo seniai. Internete radau nuotraukas su jų pagamintais baldais ir įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio.

Taip jau atsitiko, kad brolio šeima taip pat bendravo su šia įmone ir labai liko patenkinti ne tik pačių baldų kokybe, bet ir darbo organizavimu.

Nieko nelaukdama, pradėjau kontaktuoti su dėl virtuvės baldų gamybos. Nuo pat pirmos bendravimo minutės supratau, kad bendrauju su profesionalais, kurie tikrai žino geriau, ko reikia klientui.

Nuoširdus ačiū dizainerei Elingai, kuri nepaprastai kruopščiai, atsakingai ir su dideliu atsidavimu bendravo nuo pirmojo susitikimo iki baldų projekto atidavimo gamybai.

Taip pat padėka baldų montuotojams (atsiprašau, nežinau jų vardų), kurie baldus sumontavo daug greičiau negu žadėjo.

Dabar, kai virtuvės baldai jau sėkmingai tarnauja mano poreikiams, nori nenori galvon lenda keletas patarimų kitiems:

– jeigu planuojate gamintis baldus šioje įmonėje, būkite ramūs, nes darbuotojai tikrai žino geriau, ko jums reikia;

– jeigu jums sako, kad baldų gamyba užtruks 11 savaičių, netikėkite, kadangi terminas gali būti kur kas trumpesnis :-) .”

Ačiū, Elinga, Jums ir Jūsų kolegoms už puikų darbą! :-)

Jurgita

2019-11-15

“Įeidami į savo naujųjų namų virtuvę, džiaugiamės, kad viskas susidėliojo taip, kaip norėjome. Viskas prasidėjo nuo pačių tam tikros įdėjos, toliau, kad pasirinkome “baldai4u”, dar toliau, kad uzsukome į saloną kai tuo metu dirbo Elinga. Nuo pat pradžių jautėme rūpestį ir pastangas pasiekti mus tenkinantį rezultatą, tiek įdėjų, tiek pasiūlymų, tiek sprendimo ir kainos racionalumo prasme. Mūsų šeimai, tai tikrai brangus pirkinys, tad malonu buvo jausti tą supratingą bedravimą einant link mūsų lūkesčius tenkinančio rezultato. Eigoje buvo operatyviai sprendžiami po montavimo darbų iškilę klausimai. Žiūrint gyvai į kiekvieną baldų detalę, mintyse iškyla sentimentai, kaip kiekvieną iš jų aptarinėjome ir dėliojome. Džiaugiamės, kad vizija tapo realybe. Didelis ačiū.

Marius

2019-11-15

Sveiki,labai  dėkui    visam kolektyvui už tikrai kokybišką virtuvės baldų komplektą, ypatingai dizaineriai Airai.Labai ačiū!

Petras

2019-11-14

Komunikacija su Elinga nuo pat pirmojo vizito Baldai4u salone vyko sklandžiai. Ji išsamiai pristatė visus virtuvės baldų sprendimus ir derinius tinkančius konkrečiai mano atvejui,  tuo pačiu pateikdama įvairias charakteristikas. 

Maloniai nustebino estetinis pajautimas bei skiriamas dėmesys ir laikas net ir smulkiausioms detalėms, tad planavimo metu jaučiausi saugiai ir užtikrintai. Viso to dėka priimti sprendimus dėl būsimų medžiagų, paviršių ir begalės kitų niuansų buvo itin lengva.  Tiesą pasakius, būtent dėl tokio sklandaus informacijos pateikimo ir nuoširdaus profesionalumo nusprendžiau 

neapsiriboti vien tik virtuvės baldais, tačiau tuo pačiu užsakyti ir dvi spintas.  Galutinis rezultatas pranoko lūkesčius ir pagamintais baldais džiaugiasi visa šeima.

Dar vienas didelis ačiū,  M.

2019-10-02

Sveiki,  norėjome padėkoti už prieškambarį. Galutinis rezultatas puikus.AČIŪ.

Pagarbiai

2019-09-04

Ačiū, likome patenkinti darbų kokybe.

Žilvinas

2019-08-07

Noriu labai padekoti jusu visai komandai uz  puikiai atlikta darba! Labai didelis aciu jums Sandra uz profesionalius patarimus ir idejas kuriant mano svajoniu virtuve, taip pat uz silta ir malonu bendravima viso proceso metu.  Turiu pasakyti, jog pagaminti baldai ir ju kokybe pranoko mano lukescius. Montuotojai atliko savo darba labai  kruopsciai ir operatyviai.Aciu vadovui Dainiui uz puikia ir savalaike komunikacija, uz geranoriskuma sandeliuojant buitine technika! Todel be jokiu abejoniu rekomenduosiu Baldai4u imone savo draugams ir seimos nariams! Sekmes jums visiems!

Renata

2019-07-30

Noriu pasidziaugti jusu imones pagamintais baldais, kurie yra tikrai funkcionalus ir kokybiski, bei labai puosia namus.

Esu dekinga dizaineriui Aivarui uz dideli demesi mano, kaip klientes, poreikiams, uz neribotai skirta laika baldu projektu aptarimams, kruopstu keliu kartu matavimasi musu namuose, siekant uztikrinti puiku rezultata.

Maloniai nustebino ir kitu imones darbuotoju bendradarbiavimas, igyvendinant musu baldu projektus.

Jusu imone issiskiria profesionaliu bendravimu su klientais, atsakingumu ir nuolatinemis pastangomis pagerinti jau pastatytus baldus tol, kol uzsakovas bus jais visiskai patenkintas.

Aciu jums.   Viktorija

2019-07-25

Tvarkingai ir operatyviai dirbo, suteikė visą reikalingą informaciją.

Akvilė

2019-07-11

Aciu jums labai.  Didesne vertybe uz gauta atlygi, tai geras jusu zodis. Aciu jums :)

Vaida

2019-07-10

Mes švenčiam didį jubiliejų – 1 mėnuo vonios spintelėms ir virtuvės stalui!!! Ta proga dar kartą dėkojam už dėmesingumą, geranoriškumą, poreikių supratimą, patarimus, puikų projektą, fantastiškai kokybišką gamybos bei montavimo komandų darbą, lankstumą, visuomet smagų bendravimą, idealų rezultatą ir… net prie grindjuosčių priderintą stalo apačią! ;)))) Džiaugiamės kasdien! O kažkada dar turbūt prisiruošime ir kambario atnaujinimui. Ačiū!

Su puikios vasaros ir smagių projektų linkėjimais. Jūratė ir Danguolė 

2019-07-09

Dėkojame baldai 4u komandai už puikius baldus,dizainerei Sandrai už projektą ir malonų bendradarbiavimą.Džiaugiamės nauja virtuve .Ačiū.

Gitana

2019-06-23

Komanda dirba puikiai, tiek dizainerės patarė profesionaliais patarimais, tiek montuotojų komanda dirba profesionaliai, tiksliai, švariai.

Arnoldas

2019-06-21

Komandos darbas šaunus, vertinu teigiamai.

Lina

2019-06-11

Esame labai patenkinti greitu ir kokybišku darbu. Ačiū

Jūratė

2019-06-10

Viskas labai gerai. AČIŪ

Bena

2019-05-21

šiandien jau sumontavo mums baldelius. Esame patenkinti rezultatu. Dėkojam už gražius baldus ir malonų Jūsų kolektyvo aptarnavimą 😉

Jurgita ir Marius

2019-05-21

Montuotojų darbas idealus. Rekomenduotume visiems. Didelis Ačiū.

Greta

2019-05-20

Malonus bendravimas, užsakymas atliktas laiku ir kokybiškai.

Jūratė

2019-05-17

Viskas labai gerai.

Vytautas

2019-05-13

Dėkoju visai Baldai4u komandai už puikų mano “svajonių” virtuvės išpildymą.  Dėkoju už malonų bendravimą ir kantrybę. Malonu sutikti taip profesionaliai dirbančius žmones. Ačiū.

Ilona

2019-05-02

Dizainerės ir montuotojų aptarnavimas puikus.

Erika

2019-04-23

Ačiū bendrai visai komandai už puikiai įvykdytą užsakymą. Sėkmes darbuose :)

Sigita

2019-04-19

Esame patenkinti Baldai4u ir dizainerės Airos projektu ir pačių montuotojų darbu.

Rita

2019-04-17

Labai tvarkingai ir kruopščiai atliktas darbas, ačiū.

Aurimas

2019-04-04

Darbas atliktas kokybiškai, operatyviai. Esu labai patenkintas.

Alius

2019-03-30

Darbais patenkintas, puiku.

Laimonas

2019-03-26

Malonu dirbti su profesionalia komanda.

Marius

2019-03-25

Profesionalus montavimas, malonus bendravimas.

Julija

2019-03-05

Montuotojų darbu esame patenkinti, darbas atliktas kokybiškai, be priekaištų.

Mindaugas

2019-02-28

Dėkojame už puikų darbą, šalinant montavimo trūkumus. Viskas sutvarkyta. LABAI AČIŪ UŽ GERĄ IR PERSPEKTYVŲ POŽIŪRĮ Į KLIENTĄ.

Geros dienos!!! Oksana

2019-02-22

Laba diena, noriu padekot uz grazius baldus ir pridedu kelias foto nors dar bardakas aplink:) labai patenkinti rezultatu, viskas puikiai dera deka jusu puikaus darbo, rekomenduosiu jus, ir paliksiu grazu atsiliepima:) dar karta aciu ir sekmes;)

Ramūnas

2019-02-21

Esame patenkinti kokybišku ir kultūringu darbu. Ačiū

Eglė

2019-02-20

Montuotojai dirba atsakingai. Iškilusias problemėles visada išsprendžia operatyviai, prisitaiko prie kliento poreikių. Sutvarko savo darbo vietą.
Viktorija

2019-02-18

Ačiū. Darbuotojai šaunūs. Puikiai padirbėjo.
Jolanta

2019-02-15

Ačiū Baldai4u visai komandai už nuostabų darbą, meistrams už kantrybę, o ypatingai dizainerei Sandrai, kuri padėjo mano norams išsipildyti, patariant kaip viską geriau išspręsti:) Čia tik dalis visų pagamintų baldų.

Dar kartą ačiū, Aurimas.

2019-02-14

Greitas, kokybiškai ir laiku atliktas darbas. Puiki komanda, visada suras prieinamą sprendimą.

Eglė

2019-02-05

Ačiū už kantrybę ir pagalbą kuriant mūsų virtuvę :)
Ugnė

2019-01-24

Atlikti darbai labai gerai.

Gintaras

2019-01-21

Ačiū visai komandai, dizainerei, konstruktoriui, ypač montuotojams Valdui ir Mantui už puikų, operatyvų darbą.

Aida

2019-01-17

Montavimo darbai atlikti greitai ir kokybiškai. Darbuotojai paslaugūs. Dizainerės patarimai labai išsamūs ir naudingi.
Neringa

2019-01-14

Ačiū labai už nuostabų darbą, montuotojai super dirba, viskas vyko sklandžiai.

Sonata

2019-01-08

Darbas atliktas kokybiškai.
Modestas

2019-01-07

Ačiū už kokybiškus baldus ir ačiū montuotojams už malonų ir operatyvų darbą.

Povilas

2019-01-03

Viskas sklandziai ir laiku, baldais dziaugemes jau pries sventes:)

Aciu Jums! Nerijus

2019-01-02

Puikus dizainerės Sandros, konstruktoriaus Vidmino ir montuotojų Valdo ir Manto komandinis darbas. Stebina ir džiugina kokybė ir malonus bendravimas. Ačiū.

Jūratė

2018-12-23

Tai Supper baldai, kuriuos gamina tikri Profesionalai. Džiaugiamės Jų pagaminta mums virtuve. :) :) :) Linkime gražių ir turiningų Švenčių. :)

Elena

2018-12-22

Norėjome tik padėkoti Jums, Airai ir visai komandai už mūsų nuostabią virtuvę. Gražių, jaukių švenčių! Perduokit linkėjimus komandai. :)

Egidijus ir Ieva

2018-12-19

Ačiū už labai gerą ir greitą darbą.

Renata

2018-12-14

Esu labai patenkintas tiek dizainerių, tiek gamybos, tiek montuotojų darbo kultūra ir terminais. Sėkmės  Jūsų kolektyvui.

Darius ir Jurgita

2018-12-10

Sveiki,  ačiū Sandra už miegamojo spintą, esame labai patenkinti, dabar beliko sugalvoti kaip viską užpildyti :D. Vietos labai daug, pasiūlymas daryti nišą lyginimo lentai, buvo labai labai geras, o ir su montuotojais šį kartą pasisekė geriau, sienos liko sveikesnės :D.

Linas

2018-12-07

Labai malonūs ir greiti vyrai.

Sandra

2018-12-05

Puikiai dirbantys meistrai, dirba tvarkingai, profesionaliai

Aušra.

2018-12-01

Ačiū Jums už puikų darbą.

Vaidas

2018-11-28

Viskas puiku, meistrų darbą vertinu puikiai, ačiū.

Gediminas

2018-11-16

Sveiki, virtuvė jau stovi. Jūsų darbu esame labai patenkinti, nes patarėte tikrai geriausią variantą

Asta

2018-10-27

Darbuotojai puikūs, darbas atrodo atliktas gerai.

Eglė

2018-10-26

Sveiki, sikart rasau Jums padekoti. Galutinis rezultatas puikus, spintos labai grazios, baldais kolkas esame visiskai patenkinti. Dziugu, kad taip operatyviai pabaigete darbus ir issprendete nesklandumus. Aciu Jums labai labai! :)

Andrius

2018-10-23

Aira, aciu Jums uz Jusu kantrybe ir profesionaluma! Galutinis
rezultatas virsijo lukescius! Jus turite gera aki!!!! :)
Sekmes Jums!

Jelena

2018-10-08

Ačiū Sandra už puikiai įgyvendintą virtuvės projektą. Esame labai patenkinti ne tik virtuvės išore, bet ir vidumi – nedidelėje erdvėje daug vietos, reikės pagalvoti kaip viską užpildyti. Ačiū už gerus spalvos, medžiagų pasiūlymus ir už techninius sprendimus. Nekantraujame pradėti naudotis, atrodo labai patogi ir jauki virtuvė :)

Linas

2018-10-03

Labai norime padėkoti už puikius ir kokybiškus virtuves baldus visai Baldai4U komandai, o ypač diraineriai Sandrai, kuri mūsu virtuvės vizija pavertė realybe. viskas atitinka 100%! Montuotojai labai puikiai atliko savo darba. Tikrai verta rekomendacijos vieta, apsilankysime dar karta!

Diana

2018-10-01

Baldai4U igyvendino visus musu poreikius. Nuo brezinio sudarymo, spalvu, medziagu parinkimo ir montavimo – viskas tiesiog puikiai ir sklandziai! Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos.

Giedrė

2018-09-29

Aciu labai uz Jusu darba.Padejote man igyvendinti mano virtuves projekta.Darbas atliktas kruopsciai ir atsakingai.Viskas padaryta laiku.Iskilus problemai viskas kuo puikiausiai buvo ispresta.Ir Jus ir baldu montuotojai atliko savo darba labai gerai.Likome labai patenkinti.

Erika

2018-09-25

Noriu padekot uz baldus labai patiko. Aciu didelis sekmes Jums !

Rita

2018-09-14

Montuotojų darbas puikus.

Rūta

2018-09-10

Labai ačiū visiems už malonų, gražų ir kokybišką darbą.

Zigmas

2018-09-09

Labai likome patenkinti visos komandos darbu. Ačiū Sandrai už gerus patarimus ir idėjas. Ačiū montuotojams už kokybišką darbą ir papildomų klientų norų patenkinimą.

Valdas

2018-09-06

Sveiki, suprantu, kad mūsù sutartis yra įvykdyta ir kaip ir neturėčiau jūsù trukdyti, bet aš tik norėjau jums padėkoti už malonù bendravimà nuo pirmos mūsù susipažinimo minutės, už  puikius baldus ir visù mano lūkesčiù įgyvendinimá. Dėkoju, kad atsiuntėte mums puikius meistrus, kurie šauniai pas mus darbavosi dvi dienas ir jau savaitę mes džiaugiamės beveik galutiniu virtuvės rezultatu. Visokeriopos sėkmės jūsù visam kolektyvui.

Edita

2018-09-03

Laba diena, Aira, esu labai patenkinta baldais, ačiū Jums!

Gintarė

2018-08-15

Dėkojame visai komandai, ypač dizainerei Airai ir montuotojams, už puikiai atliktą darbą. Rezultatas galutinis tikrai džiugina. Ačiū.

Indrė

2018-08-14

Likom patenkinti ir pacio projektu, jo igyvedinimu ir darbu atlikimu.

Paulius

2018-08-09

Dėkojame visai komandai, o ypač-Aivarui už projekto viziją ir Artūrui bei Deivydui už vizijos sumontavimąBaldai pranoko lūkesčius ir kokybe ir dizaino sprendimais.Ir netgi trumpesniais gamybos terminais.Jei reiktų dar vienos virtuvės baldų-tik pas jus Šaunuoliai kauniečiai. Visi draugai klausia-kas gamino?

Eglė

2018-08-01

Labai dėkui ;-)! Mačiau virtuvę gyvai, labai gražu ;-)! Viršijo mano lūkesčius :-)

Robertas