Akmens masės stalviršiaiAkmens masės stalviršiai

Akmens masės stalviršiai vis labiau populiarėja. Dažniausiai dirbtinis akmuo gaminamas iš akrilo. Tai yra funkcionalus pasirinkimas, norintiems, kad stalviršis atrodytų kaip natūralus akmuo ir savo išvaizda primintų natūralius gamtos akmenis ir jų raštus.

Akmens masės stalviršiai praktiškai niekuo nesiskiria nuo stalviršio, pagaminto iš granito ir marmuro. Tai yra viena iš patvariausių medžiagų kuri yra skirta stalviršiams. Jeigu jūsų virtuvės baldai klasikinio arba šiuolaikinio stiliaus tai šis stalviršis jums tiks ir nesvarbu kokio stiliaus virtuvės interjero pageidaujate.

Gausus spalvų pasirinkimas. Taigi net ir išrankiausias pirkėjas galės rinktis tokias spalvas, kokių nori. Tokio stalviršio paviršius atsparus šarminėms ir rūgštinėms dėmėms, karščiui ir smūgiams.

Priežiūra dirbtinio akmens stalviršio labai paprasta, dėl jo atsparumo galėsite jį valyti kempinėmis ir valikliais su abrazyvinėmis medžiagomis. Be to, tokio stalviršio atnaujinimas paprastas. Dirbtinio akmens stalviršis gaminamas taip, kad nebūtų sujungimo žymių.

akmens mases stalvirsiai

Puiki dirbtinio akmens stalviršio kokybė džiugins jus daugelį metų ir tiks pirkėjams, vertinantiems jaukumą ir funkcionalumą, norintiems, kad virtuvės baldai ir stalviršis sudarytų vientisą visumą. Žinoma, už puikią kokybę ir visas jo teigiamas savybes teks nepagailėti didesnės pinigų sumos.