aliuminio profiliaiAliuminio profiliai

Aliuminio lydiniai išsiskiria savo lengvumu, atsparumu korozijai ir lengvu apdirbimu. Tokie profiliai sėkmingai panaudojami ne tik statybos ar remonto darbuose, bet ir gaminant baldus.

Profiliai iš aliuminio geriausiai yra pritaikomi slankiojančioms sistemoms, pavyzdžiui, aliuminio profilis stumdomoms durelėms. Aliuminio profilis labai svarbus tam, kad virtuvės baldai būtų geros kokybės. Jeigu aliuminio profilis bus tinkamai pagamintas tai gaminio gamybos procesas sutrumpės, jo surinkimas taps paprastesnis, bus geresnis funkcionalumas ir galima bus sukurti išskirtinį dizainą.

Aliuminio profilius baldų gamintojai pasirenka dėl to, kad aliuminio lydinio profiliai yra lengvi, todėl įsigiję tokius virtuvės baldus, kuriuose yra aliuminio profilis, galėsite lengvai atidarinėti dureles. Be to, šis metalas yra pakankamai tvirtas, kad galėtų atlaikyti tokias apkrovas, kuomet atidarinėjate dureles daugybę kartų.

Gaminant virtuvės baldus aliuminio profiliai yra naudojami ne tik gaminant standartinius baldus, bet ir svarbioms interjero detalėms, pavyzdžiui, varstomoms arba stumdomosioms durims ar lentynoms. Bet kuris pasirinktas gaminys susideda iš aliuminio profilio ir metalinių guolinių ratukų. Nors ratukai atrodo visiškai nereikšminga detalė, tačiau būtent nuo ratukų priklauso gaminio kokybė. Pasirinkus nekokybiškus ratukus gali būti labai greitai sugadinta visa aliuminio profilio sistema. Ratukai gali būti montuojami viršuje arba apačioje. Kokybiški ratukai užtikrins, kad visos sistemos judės lengvai ir be garso. Dažniausiai aliuminio profilio spalva yra pilka, būtent ši spalva puikiai dera su bet kokios spalvos baldais.

Aliuminio profilio sistemos ne tik pasižymi patikimumu ir ilgaamžiškumu, bet ir atrodo estetiškai, o visa tai garantuoja, kad jūsų virtuvės baldai atrodys nepriekaištingai.