Antikinio stiliaus virtuvėantikinio stiliaus virtuve

Jeigu Jūsų namai įrengti klasikiniumi stiliumi, o jūs nenorite, kad virtuvė būtų įrengta tokiu pačiu stiliumi tai galbūt geriausias sprendimas, kad virtuvės stilius būtų antikinis. Svarbiausias tokios virtuvės elementas yra akmuo.

antikinio stiliaus virtuveAntikinio stiliaus virtuvės erdvėje gali būti virtuvės baldai pagaminti iš sendinto medžio. Grindims tiks parketas. O jeigu turite senus baldus, kurių niekas nebenaudoja tai galite juos pritaikyti kurdami savo antikinės virtuvės stilių. Nors antikos laikotarpis ir buitinė technika nesuderinama, bet dizaineriai siūlo puikų sprendimą – įmontuojama buitinė technika. Šaldytuvas gali būti montuojamas į baldus, su šaldikliu viršuje, apačioje, šaldytuvo viduje arba be šaldiklio. Sienų spalvos parenkamos šviesios spalvos, pavyzdžiui, gali būti kreminė. Derinkite tamsios spalvos stalviršį, pagamintą iš granito arba medienos, su spintelių fasadu. Toks derinys atrodys nepakartojamai.

antikinio stiliaus virtuveJeigu labiau mėgstate ryškias spalvas tai galite rinktis raudoną spalvą ir ją derinti su juoda arba balta. Dizaineriai mano, jog idealus antikinės virtuvės stilius turi derėti būtinai su balta spalva. Turite didelės erdvės virtuvę? Puiku, nes šiam stiliui tiks antikinio stiliaus kolonos. Jos gali būti tikros arba marmuro imitacijos. Idealiu atveju antikinės virtuvės erdvėje atrodys balto marmuro kolonos šalia kurių virtuvės baldai atrodys įspūdingai. O jeigu virtuvė nedidelė tuomet duris rinkitės arkos formos. Originaliai atrodys tuščia sienų erdvė puošta įvairiais mitiniais siužetais, o lubos turi būti klasikinės.

antikinio stiliaus virtuveInterjero puošmena taps paveikslas su paauksuotais rėmais ar jo imitacija. Stalą papuoškite didele vaza. Tokioje virtuvėje svarbūs yra langai, todėl užuolaidos parenkamos dramblio kaulo spalvos, taip pat čia tiks kelių sluoksnių audinio užuolaidos. Nepamirškite derinti rankenėles ir šviestuvus, kad tiktų bendram virtuvės stiliui, pavyzdžiui, galite rinktis fakelo formos šviestuvus. Geriausia spalva bronzos ar aukso. Kai kuriuos minkštus baldus galite padengti audiniu, pavyzdžiui, aksomo, kuris yra su auksiniais siuviniais, o karkasas iš bronzos arba auksinio atspalvio metalo. Viskas tarpusavyje turi derėti.

antikinio stiliaus virtuveAntikinį stilių renkasi žmonės, kurie mėgsta jaukumą ir išskirtinumą, tačiau vertina tradicijas. Svarbiausias akcentas tokioje erdvėje – akmuo. Antika virtuvėje tai prabanga ir paprastumas tuo pačiu metu, o virtuvės baldai pagaminti iš sendinto medžio padės sukurti antikinį stilių.