Apie dekoruotą stiklą

dekoruotas stiklas Stiklas yra viena iš geriausių medžiagų, kai kurioms virtuvės baldų dalims gaminti. Iš jo gaminami stalviršiai, stalčiai, stiklinės lentynos ir, netgi, spintelių fasadai. Stiklo panaudojimas virtuvės baldams suteiks originalumo bei estetikos, o visai erdvei – vizualiai padidintos erdvės įspūdį. Ši medžiaga labai vertinama dėl kai kurių savo savybių, tokių kaip – higieniškumo, bei paprastos priežiūros.

Galite rinktis stiklą su klijuota plėvele, dažytą stiklą, dekoruotą ar tonuotą stiklą. Stiklo rūšių yra įvairių – skaidrus, matinis, tamsintas (įvairių spalvų ir spalvinio intensyvumo), su grafiniais ženklais, lakuotas/faktūrinis, išgraviruotas, išfrezuoto ir t.t.. Be to, yra stiklo itin atsparaus aplinkos poveikiui, todėl patariame neabejoti dėl jo patvarumo. Nė viena medžiaga, naudojama interjere, negali prilygti stiklui dėl jo pagrindinės savybės – jis sukuria išskirtinį interjerą.

Nors skaidrus stiklas puikiai dera prie bet kokio interjero dizaino, nepersistenkite – norint virtuvėje sukurti vientisą skoningą interjerą į pagalbą galite pasitelkti vieną iš dekoruoto stiklo rūšių.

Dekoruotą stiklą galite montuoti į tarpą tarp pastatomų ir pakabinamų spintelių, taip pat, galite rinktis dureles iš stiklo su piešiniu, dažyto, matinio ar frezuoto stiklo, taip pat, iš stiklo su Jūsų pasiriktomis asmeninėmis nuotraukomis ar gamtos motyvais. Dekoratyviniu stiklu galite dekoruoti savo virtuvės sieną ar atskirti kai kurias zonas stiklinėmis sienelėmis.

virtuves-baldai-dekoruotas-stiklas-4Norite, kad virtuvėje būtų Jums brangi nuotrauka? Nebūtina ieškoti nuotraukų rėmelių ir ilgai svarstyti dėl tinkamos vietos jų statymui ar kabinimui. Verčiau rinkitės baldams bei interjerui išskirtinumo suteikiantį būdą – nuotrauką tarp stiklų. Nuotrauka tarp stiklų gali būti permatoma, matoma iš vienos arba abiejų stiklo pusių. Sparčiai tobulėjant technologijoms atsirado naujos galimybės stiklų dekoravime tai galimybė ant plėvelės pernešti ar išpjauti bet kokį norimą vaizdą, naudojant aukštos kokybės skaitmeninę spaudą arba kompiuterinio pjaustymo technologiją. Įvairūs raštai, foto tapetai, grafika ant stiklo – gali tapti Jūsų interjero pagrindiniu akcentu.

Stiklas gali būti raštuotas – įvairių gamintojų dekoratyviniai stiklai su stiklo, gamybos metu, suformuotu raštu. Gali būti ir armuotas stiklas – su nerūdijančio plieno tinkleliu, stiklo gamybos metu įlydyto stiklo lakšte.

Matinis stiklas – rūgštimi arba smėliu ėsdintas įvairus stiklas: poliruotas bespalvis, dažytas gamybos metu ir kt.. Rūgštimi ėsdintas stiklas mažiau jautrus dėmėms, nei smėlio dalelėmis ėsdintas stiklas. Matinis stiklas gali būti per visą plotą arba per kai kurias skaidraus stiklo dalis.

virtuves-baldai-dekoruotas-stiklas-3Veidrodinis-poliruotas stiklas, padengtas atspindinčia sidabrine danga, apsaugotas keliais dažų sluoksniais. Pagrindas gali būti bespalvis, tonuotas ar poliruotas stiklas. Priklausomai nuo stiklo pagrindo spalvos – keisis ir veidrodžio atspalvis, pavyzdžiui, rudas, pilkas, žalias ar mėlynas.

Nenorite išleisti didelės pinigų sumos, bet norite džiaugtis dekoruotu stiklu virtuvėje? Galite rinktis stiklo dekoravimą plėvele tai bus puiki ir finansiškai patraukli alternatyva ornamentuotam, dažytam ar emaliuotam  stiklui. Platus matinių, spalvotų ir raštuotų plėvelių asortimentas leidžia pritaikyti dekoruotą stiklą  pagal spalvą, raštą ir faktūrą prie bet kokio esamo interjero.

Susikurkite stilingą virtuvės erdvę pasitelkdami ne tik virtuvės baldus iš norimų medžiagų, bet ir pasirinkdami dekoruotą stiklą.