azijos stiliaus virtuves baldaiAzijos stiliaus virtuvės baldai

Jūsų namai yra tradicinio ar šiuolaikinio stiliaus? O gal Jums paprasčiausiai patinka azijietiški motyvai tokie kaip bambukas, raudona spalva arba tam tikri rytietiški užrašai. Tuomet Jums tiktų virtuvė įrengta pagal Azijos stilių. Kelios azietiško stiliaus detalės ir tinkamai parinkti virtuviniai baldai sukurs labai jaukios virtuvės erdvę.

Daugiau kaip 100 metų buvo kuriamos specialios technologijos medžio apdirbimui, kad gauti tinkamą Azijos virtuvės stilių. Visų pirma reikia suprasti, kad tokiems baldams svarbiausia yra kokybiška mediena. Populiariausios spalvos iš kurių galite rinktis, kad sukurti tokį stilių: raudona, juoda, balta, pilka, auksinė ir tamsiai ruda. Tokioje virtuvėje svarbiausia yra geometrinės linijos, sunkios proporcijos ir nelygus paviršius.

Virtuvės baldai, kuriuose naudojamas nerūdijantysis plienas, puikiai tiks. Taip pat tinka chromuoti paviršiai. Spintelės puikiai atrodys juodos spalvos, o rankenėlės pilkos ar auksinės spalvos metalo. Stalviršis geriau, kad būtų iš marmuro arba granito akmens, tačiau tinka ir nerūdijančiojo plieno ar dirbtinio akmens. Puikiai atrodys juodos spalvos medžio fasadas, kuris derinamas su šalia stovinčiu nerūdijančiojo plieno įmontuojamu šaldytuvu. Tikras Azijos stilius virtuvėje atsispindi, kai spintelės yra pagamintos iš bambuko, tačiau galima rinktis ir jo imitacijas.

azijos stiliaus virtuves baldai      Interjero puošimui įsigykite bambukų, šilko ir gėlių vazonėliuose. Labai ypatingai atrodo ant stalo patiestos staltiesėlės iš bambuko. Raudonos spalvos detalės gali tapti gražus Azijos virtuvės stiliaus akcentas. Apšvietimas gali būti neryškus, o užuolaidos tinka pasiūtos iš šilko medžiagos. Jeigu Jūsų virtuvės erdvė nedidelė tai tiks šviesių spalvų sienos, o tuščias erdves galima dekoruoti bambuko piešiniais, kurie turi stiebtis į aukštį. Tokiu būdu patalpa vizualiai padidės ir priartės prie Azijos stiliaus. O jeigu Jūsų virtuvė yra labai erdvi tai galite naudoti valgomojo atskyrimui nuo virtuvės erdvės šilko arba bambuko užuolaidas. Tokioje patalpoje nėra jokių taisyklių, svarbiausia, kad būtų jauku.

azijos stiliaus virtuves baldaiAzijos stilius populiarus tarp tradiciniu būdu įrengtų namų. Čia svarbiausia interjero detalės, kurios padeda sukurti jaukumo įspūdį ir žinoma kokybiška mediena, iš kurios yra pagaminti virtuvės baldai.