chai tek stiliusChai tek stilius

Jums patinka tvarkinga aplinka virtuvėje? Mėgstate šiuolaikiškus baldus? Tuomet Jums tiks chai tek stilius. Tai paprastumas, funkcionalumas, erdvumas ir tvarkingumas. Jis tinka tiek didelėms, tiek ir nedidelėms virtuvės patalpoms. Tai vienas iš naujausių stilių, kuris sparčiai populiarėja.

chai tek stiliusChai tek stiliumi įrengta virtuvė turi turėti naujausius buitinius prietaisus, o virtuviniai baldai pagaminti iš naujausių medžiagų, kurios pagamintos pagal naujausias technologijas. Tokioje virtuvėje nenaudojamos natūralios medžiagos: mediena, marmuras, granitas ar kvarcas. Čia puikiai tiks: plastikas, metalas arba stiklas.

chai tek stiliusVirtuvės baldai pagaminti iš nenatūralių medžiagų turi turėti lygius paviršius. Nenaudojant sudėtingų technologijų pasiekiamas paprastumas. Tokiuose paviršiuose atsispindi šviesa ir patalpa atrodo vizualiai erdvesnė. Tai ypač aktualu tiems, kurių virtuvės erdvė nėra pakankamai erdvi, bet norisi sukurti šiuolaikinį stilių. Fasadų spalvos dažniausiai būna metalo pilkos arba pasirenkama viena ryški spalva, kuri papildo pilką. Puikiai atrodo ir tinka iš stiklo pagamintos durelės ar lentynėlės. Joms galima įrengti papildomą apšvietimą. Virtuvės baldai turi būti tam tikros formos. Čia dominuoja apvalios formos, pavyzdžiui, jeigu stalas yra stačiakampio formos tai būtinai turi būti su užapvalintais kampais. Jis turi būti iš stiklo arba metalo, taip pat ir kėdes reikia rinktis iš tokių pačių medžiagų. Stalviršis gali būti iš nerūdijančiojo plieno ar dirbtinio akmens, tik jokiu būdu ne iš natūralių akmenų. Rankenėles rinkitės iš metalo, o spalvas parinkite taip, kad derėtų su bendru virtuvės vaizdu. Buitinė technika turi tarpusavyje derėti, todėl jeigu tik galite, visą buitinę techniką įsigykite iš to paties gamintojo. Geriausiai tinka įmontuojama buitinė technika, tačiau galima naudoti ir pastatomą. Svarbiausia nesugadinti bendros chai tek stiliaus visumos.

chai tek stiliusInterjero puošimas chai tek stiliumi turi būti per daug neišreikštas. Nereikia daugybės mielų smulkmenų. Net vienas magnetas ant šaldytuvo gali sugadinti visą kruopščiai kurtą chai tek stilių. Langai turi būti be užuolaidų, kuriose dominuoja gėlių motyvai, ryškios spalvos. Jeigu tik galite geriau jų atsisakykite. Apšvietimas turi būti geras, tačiau negalima naudoti įmantrių formų šviestuvų. Taip pat čia netiks dideli šviestuvai.

chai tek stiliusChai tek stilius Jūsų virtuvėje nesukurs itin šiltos patalpos vaizdą, tačiau vertinantiems naujoves, patogumą ir tvarką ji tiks labiau už bet kokį kitą stilių. Be to, tai puikus pasirinkimas mėgstantiems nedaug daiktų savo virtuvėje, bet nenorintys minimalizmo stiliaus.