Įrankių dėklai

Kiekviename Jūsų namų kambaryje, o ypač – virtuvėje – itin svarbus praktiškas ir patogus naudojamų daiktų išdėstymas bei dėmesys detalėms. Vertėtų išnaudoti visas galimybės siekiant sutaupyti laiko bei užtikrinti patogią bei praktišką namų ruošos erdvę. Vieni pagrindinių virtuvėje laikomų daiktų – valgymo bei gaminimo įrankiai-  užima išties nemažai vietos, tad vertėtų suplanuoti jų laikymą taip, kad Jūsų virtuvėje būtų tvarkinga ir patogu. Pasirinkimo galimybė išties didelė, tad belieka pasikliauti fantazija ir sukurti kuo patogesnę aplinką.

Virtuviniai baldai su įmontuotais stalo įrankių laikikliais ar įtaisytomis sienelėmis stalčiuose puikiai pravers norint palaikyti tvarką virtuvėje bei mėgautis sklandžia namų ruoša. Svarbu nuspręsti, kur norėsite padėti tam tikrus daiktus, kad vėliau nekiltų nepatogumų. Dažniau naudojamus įrankius vertėtų laikyti paviršiuje, t.y. lengvai pasiekiamuose stalčiuose ar Jums matomoje vietoje. Rečiau naudojamus laikykite atokiau. Galbūt, siekiant surasti mažiau naudojamą įrankį, užtruksite kiek ilgiau, tačiau jis nesimaišys Jums ir nekels nereikalingos netvarkos. Greičiausiai ne kartą teko atidaryti įrankių stalčių ir ten rasti beveik visai nenaudojamų, tačiau iš įpročio laikomų daiktų. Tad pasirinkimas naudoti universalius, įvairių matmenų įrankių rūšiavimo dėklus išties pasiteisins.

irankiu deklai

Bene paprasčiausias ir optimaliausias sprendimas – virtuvės stalčių dalinančios sienelės, palaikančios tvarką bei galimybę surūšiuoti įrankius bei produktus. Tai greitas ir patogus būdas, nereikalaujantis daug pastangų bei išteklių. Kartais užtenka vos kelių sienelių, siekiant sėkmingai surūšiuosi reikiamus daiktus, kurios padės nepasimesti ir rasti visa tai, ko ieškote, greitai ir patogiai. Šis sprendimas pasiteisins rūšiuojant ne tik šakutes, peilius ir kitus įrankius, bet ir prieskonių indelius, stiklainius, miltus, kruopas bei kitus produktus. Geriausia išeitis – talpus virtuvės stalčius, kurį suskirstę metalinėmis, medinėmis ar kitos pasirinktos medžiagos sienelėmis, padalinančiomis erdvę į skirtingų dydžių zonas, užtikrinsite patogumą bei tvarką Jūsų virtuvėje. Be abejonės, optimaliausio varianto siekiantiems, pravers įrankių dėklai su pagrindu. Taip galėsite patogiai ir lengvai išimti įrankių laikymo dėklą valymo ar remonto atveju. Bene dažniausias pasirenkama medžiaga – plastikas – išties pravers praktiškam naudojimui bei siekiantiems sutaupyti. Kruopščiai planuojantiems virtuvės dizainą pravers mediniai įrankių laikymo dėklai, kurie puikiai derės prie medinių virtuvės stalčių bei spintelių ir neišsiskirs savo spalva.

irankiu deklaiVirtuvės baldai gali pasižymėti ir nestandartiniais spintelių, stalčių aukščiais bei matmenimis. Tokiu atveju yra galimybė rinktis pagal konstruojamą erdvę fiksuojamas ir prie įvairaus stalčių bei spintelių dydžio prisitaikančias skirstomąsias sieneles. Plotis ir ilgis gali būti Jūsų pačių nustatomas, tad sieneles galėsite lengvai mažinti ar didinti pagal poreikius. Tai padės išvengti nesklandumų ir tiksliai suplanuoti virtuvės baldų erdvę.

irankiu deklaiVirtuvės baldai nedidelėje erdvėje dažnai būna perpildyti įvairiais įrankiais, maisto gamybos priemonėmis ir kt. Dar vienas patogus ir praktiškas sprendimas – pakabinami įrankių laikikliai. Tai galimybe ne tik laikyti dažnai naudojamus įrankius lengvai pasiekiamoje vietoje, bet ir matyti juos kiekvieną kartą prireikus. Pasirinkimas priklausys tik nuo Jūsų fantazijos – metaliniai ar mediniai kabliukai, pakabinamos nedidelės metalinės lentynėlės, metalinius įrankius traukiantys magnetai ir kt. –  puiki išeitis mentelėms, samčiams, pjaustymo lentelėms bei kitiems didesniems maisto ruošai reikalingiems įrankiams laikyti. Toks laikymo būdas puikiai pravers planuojantiems nedidelę virtuvės erdvę ar tiesiog nenorintiems kiekvienąkart varstyti virtuvės stalčių. Reikėtų nepamiršti, jog net ir kabanti keptuvė ar puodelis gali tapti puikia dekoro dalimi, suteikiančia jaukumo ir originalumo Jūsų virtuvei.

Virtuvės baldai, kad ir kokius pasirinksite, puikiai pasitarnaus siekiant patogiai išplanuoti virtuvės erdvę. Belieka nuspręsti, kokį įrankių bei kitų svarbių namų ruošos priemonių laikymo būdą pasirinksite. Nevenkite eksperimentuoti ir nepamirškite, jog net ir paprasčiausi sprendimai užtikrins kur kas patogesnį ir praktiškesnį naudojimą.