Itališko stiliaus virtuvėitalisko stiliaus virtuve

Itališkas virtuvės stilius pasižymi estetine išvaizda. Tai ramybė, kuri turi atsispindėti tokio stiliaus virtuvėje. Italai pasižymi tuo, jog labai gerbia tradicijas ir vertina šeimą, todėl itališko stiliaus virtuvė turi būti jauki visai šeimai. Toks stilius netiks vienišiems žmonėms.

italisko stiliaus virtuveItališko stiliaus virtuvėje turi būti nedaug baldų ir puošimo detalių. Puikiai tinka klasikiniai iš medžio pagaminti virtuvės baldai, taip pat turite panaudoti natūralų akmenį ir plyteles. Tikras itališkas stilius tinka gamtos mylėtojams. Tokioje virtuvėje vyrauja tik natūrali mediena ir ekologiškos medžiagos. Baldai turi būti masyvūs, tačiau nereikia jų labai daug. Svarbiausia natūrali mediena. Kėdės turi būti būtinai medinės. Labai dažnai baldai puošiami raižyto medžio motyvais. Stalviršis yra pati svarbiausia virtuvės vieta, todėl jį reikia rinktis itin kruopščiai. Jis turi būti tik iš natūralių akmenų: marmuro arba granito. Kartais dizaineriai nutolsta nuo tikrojo itališko stiliaus ir tuomet leidžiama virtuvėje, vietoj natūralių akmenų, naudoti dirbtinio akmens stalviršius. Spintelių rankenėlės turi būti iš pilkos spalvos metalo arba medinės. Šio stiliaus virtuvėje labai svarbu, kad grindys būtų medinės arba dekoruotos plytelėmis ar akmeniu. Puikiai atrodys sienos, kuriose naudojamas plytų dekoras. Jeigu Jūsų virtuvės erdvė didelė tai tiks iki pat lubų iš medienos pagamintos imitacijos. Buitinė technika gali būti įmontuojama arba pastatoma. Tai nėra labai svarbu.

italisko stiliaus virtuveDizaineriai siūlo interjero puošimui naudoti itališkus indus ir puodus, kuriais galima ne tik puošti, bet ir jais naudotis. Taip pat tinka staltiesės iš šviesių natūralių audinių. Spalvos tinkamos tokia virtuvei – visos vaivorykštės spalvos, violetinė, žalia, mėlyna, oranžinė ar geltona. Tamsiai rudos spalvos virtuvės baldai puikiai atrodys šviesių spalvų virtuvėje. Užuolaidoms parenkamas lengvai krentantis natūralus audinys.

italisko stiliaus virtuveItališko stiliaus virtuvė puikus pasirinkimas vertinantiems šeimos ir tradicijų vertybes. Tokioje patalpoje turi būti pakankamai erdvu, nes čia turi susirinkti visi šeimos nariai. Spalvos parenkamos tokios, kad tiktų visiems ir nesukeltų neigiamų emocijų. Labai gerai, jeigu pavyksta virtuvės baldams suteikti tokią išvaizdą, kuomet atrodo, kad virtuviniai baldai yra perduodami iš kartos į kartą.