Kaimo stiliaus baldaikaimo stiliaus baldai

Ne visi trokšta sukurti virtuvėje labai naujovišką ar itin senovišką stilių, todėl puikus pasirinkimas yra kaimo (kantri) stilius. Tai aukso viduriukas tarp seno ir naujo. Puikiai gali atrodyti kantri stiliaus virtuvė. Tai tiks žmonėms, kurie vertina tradicinį stilių, tačiau nori įvairumo savo virtuvės erdvėje.

kaimo stiliaus baldaiKuriant kaimo stilių tiks masyvūs ir sendinti virtuvės baldai. Mediena turi būti pagaminta kokybiškai ir specialiai atliktas sendinimo procesas. Po baldų pagaminimo jie turi būti apdirbami šiurkščiais šepečiais, išorei reikia suteikti medienos rašto imitaciją. Naudojamos cheminės medžiagos, kurios medieną pasendina. Taip pat labai vertinami baldai, kurių fasadas sutrūkinėjęs. Rekomenduojama tik šviesių atspalvių mediena. Medinės grindys ir lubos, akmens ar plytų imitacijos, viskas tiks, jeigu renkatės kantri stilių. Ekonominis variantas taupantiems tai iš medžio drožlių plokštės pagaminti virtuvės baldai. Be medienos tinka akmens imitacijos. Net viena pilkos spalvos detalė gali sugadinti visą kruopščiai kurtą stilių. Taip pat ir visos virtuvės spalvos turi būti švelnios ir pastelinės. Jokiu būdu čia netinka ryškios spalvos. Medžio masyvo spalvos labiausiai tinka tokia erdvei. Kartais renkamasi šviesiai žalia ir melsva spalvos. Grindis rinkitės medines arba akmens masės. Renkantis spinteles reikia stengtis, kad jų forma tarsi stiebtųsi į viršų, o ne į plotį. Virtuviniai baldai turi turėti užapvalintus kampus ir raižytas detales.

kaimo stiliaus baldaiPuikia interjero detale gali tapti šviestuvas, kuris pagamintas iš seno vežimo rato. Taip pat puošimui naudokite įvairius senus antikvarinius daiktus. Langai nėra labai svarbūs tokioje virtuvės erdvėje, svarbesnė detalė yra langų rėmas, kuris turi būti būtinai medinis ir jokiu būtu ne plastikinis. Užuolaidos tik iš natūralių, o ne sintetinių medžiagų, pavyzdžiui, puikiai tiks lino medžiagos užuolaidos. Ant stalo padėkite servetėles, vazą su gėlėmis arba lininę staltiesę. Tokiu būdu sukursite kantri stilių. Jeigu Jūs mėgstate įvairius suvenyrus ir mielas smulkmenas tai kantri stilius Jums kaip tik. Čia galima dėti matomose vietose įvairius suvenyrus. Visa baldų furnitūra privalo būti iš geltonos spalvos metalo.

kaimo stiliaus baldaiKaimo stilius tiks norintiems natūralumo savo virtuvės erdvėje. Tokio stiliaus virtuvėje vyrauja ne tik mediena, bet ir akmuo. Puikus pasirinkimas norintiems sutaupyti, nes vietoje brangios natūralios medienos galima rinktis medienos drožlių plokštės baldus. Čia svarbiausia sukurti vientisą stilių, kuriame didelį dėmesį reikia skirti puošimo detalėms.

kaimo stiliaus baldai