Labai dažnai pasitaikantis klausimas: kokia bėginio metro kaina?

Deja, norint būti atviriems, tokio atsakymo nėra ir sunkiai gali būti. Kodėl? Todėl, kad tame metre galima pastatyti tik viena paprastą tuščią spintelę su prasčiausia furnitūra ir ta metro kaina bus labai žema, galima ir priešingai – sudėti pačias brangiausias, prabangiausias medžiagas, furnitūrą ir kitas detales. Tokiu atveju metrui gali neužtekti ir 10 000 eurų.  Tad viskas priklauso nuo Jūsų poreikių ir galimybių.

Kaip tuomet sužinoti kainą ir palyginti su konkurentais?

Pateikiame kelis žingsnius, kuriuos galite padaryti, norint gauti atsakymą:

  1. Išmatuokite patalpą ir padarykite brėžinuką su matmenims, langais, durimis, santechnika. Nieko prašmatnaus, gali ir kreiva ranka būti. Svarbu pats atstumas. Svarbiausia matmenys tų sienų, kurias planuojate apstatyti baldais, tad gali būti net ne visa patalpa, o, tarkim, vienas kampas.
  2. Pavaizduotas planuojamas apstatyti plotas (apatinės spintelės, viršutinės, stalčių blokai ir pan. ) Tai jokiu būdu nebus galutinis projektas, bet mums reikalingas apčiuopiamas vaizdas, kad galėtumėm paskaičiuoti tikslesnę kainą.
  3. Labai pagelbėtų keletas patikusių virtuvės dizaino nuotraukų, kurias net neabejojame, radote internete. Nuotrauka neturi atitikti Jūsų svajonės, bet tarkime vienoje gali būti patikusios rankenėlės, kitoje spalva, kitoje forma ir pan. Jūsų svajonių projekta kursime kartu su Jumis jau kiek vėliau, kuomet pasirinksite mus.
  4. NEPAMIRŠKITE PALIKTI SAVO KONTAKTŲ. Ideliausiu atveju telefono numeris ir elektroninis paštas, taip galėsime greičiau su Jumis susisiekti ir pateikti kainą ar pasitikslinti detales.

Kokį atsakymą gausiu?

Mūsų dizaineris, pagal pateiktą informaciją paišo brėžinį. Jeigu reikia, susisiekia su Jumis ir pasitikslina detales, reikalingas kainai paskaičiuoti. Tuomet, priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo, telefonu, el. paštu ar gyvai (ofise) pasakysime Jūsų baldų kainą su galimai skirtingomis medžiagomis, Jums pageidaujant ( tarkime skirtingi fasadai).

Jeigu pasirinksite atvykti į ofisą, turėsite galimybę pamatyti papaišytą baldą, apžiūrėti mūsų ekspoziciją ir gauti dizainerio konsultaciją. Visa tai NEMOKAMAI ir be įsipareigojimų. Tiesa, telefonu konsultuojame taip pat.  Nedvejokite ir klauskite Jūsų baldų kainos drąsiai.