Klasikinio stiliaus baldai

klasikinio stiliaus baldai

Šiuolaikinis gyvenimas ir baldų tendencijos labai greitai kinta. Jeigu Jūs nenorite sekti paskutinėmis mados naujienomis įrengiant virtuvę, tuomet Jums tiks klasikinis stilius. Toks stilius puikiai tinka norintiems gyventi harmoningoje ir komfortiškoje aplinkoje. Jis sujungia 18 – 19 amžiaus amerikietišką ir europietišką stilius.

klasikinio stiliaus baldaiNorint įrengti virtuvę klasikiniu stiliumi reikia rinktis stiklą, keramiką ir šviesias spalvas. Spintelių fasadai niekuomet neišeis iš mados. Tai elegancija, paprastumas ir oficialumas. Virtuvės baldai kuriant tradicinį (klasikinį) virtuvės stilių turi būti pagaminti iš medienos, kuri gali būti dekoruojama. Puikiai tinka trešnės, kaštono ar raudonmedžio mediena. Taip pat gali būti naudojamas ąžuolas, kuris nudažytas tamsia raudona spalva, kuri primena trešnes. Fasadas turi būti iškilus ir raižytas. Išskirtinio dėmesio sulaukia drožinėtos detalės ant spintelių durelių. Stiklas taip pat gali būti naudojamas, nes jis suteiks lengvumo įspūdį lentynėlėms ar durų spintelėms. Reikia vengti spalvoto stiklo detalių. Rankenėlės gali būti iš sendinto metalo, pavyzdžiui, žalvarinės. Spalvos: balta, tamsiai ruda ar šviesiai ruda. Stalviršiai dažniausiai būna iš natūralių akmenų – marmuro ar granito. Buitinė technika gali būti įmontuojama arba pastatoma.

klasikinio stiliaus baldaiApšvietimas yra labai svarbus, tačiau akinamos šviesos klasikinio stiliaus virtuvėje neturi būti. Puikus interjero elementas gali tapti senovinė žvakidė, kuri suteiks jaukumo. Labai originalia atrodo antikvariniai daiktai. Interjero akcentas – senas paveikslas arba keramikos dirbiniai. Kamino imitacija virš viryklės zonos suteiks virtuvei daugiau tradicinio žavesio, o ant durelių nupiešti augalų motyvai – jaukumo. Nepamirškite, kad tokioje virtuvėje turi būti taisyklingos formos ir pusiausvyra tarp spalvų, o virtuviniai baldai turi būti pastatyti tam tikra eilės tvarka, kad būtų patogu joje gaminti maistą ir tvarkytis.

klasikinio stiliaus baldai Dauguma žmonių renkasi klasikinį stilių ir virtuvę įrengia pagal tokio stiliaus taisykles. Toks stilius tiks tiems, kurie nori nesenstančių baldų. Pasirinkus šį stilių virtuvės baldai neprivalės būti itin madingi ir nereikės jų labai dažnai keisti. Toks pasirinkimas tinkamas praktiškiems ir savo laiką taupantiems žmonėms, nes naujų baldų paieška ne tik atima didžiąją dalį pajamų, bet ir labai daug laiko.