Krepšiai

Virtuvė, neretai vadinama šeimininkės pasauliu, dažnai tampa ir šeimininkės vizitine kortele. Daugelis sutiks, jog tvarkinga virtuvė apie šeimininkę gali pasakyti ne mažiau, nei jos gaminamos gėrybės, o dažnu atveju – net ir sukelti ar atgrasyti norą tų gėrybių ragauti. Tad akivaizdu, jog tvarkos užtikrinimo virtuvėje galimybės yra tas elementas, kuriam projektuojant virtuvę derėtų skirti pakanakamą dėmesį.

Idealus sprendimas idealiai tvarkai

KrepsiaiTvarka virtuvėje paprastai siejama su ergonomišku virtuvės baldų išdėstymu. Ergonomiškai išdėstyti virtuviniai baldai šeimininkei suteikia galimybę virtuvėje gaminti ir judėti patogiai, t.y. matyti daiktus sudėliotus taip, kad kiekvienas jų vos prireikus būtų lengvai pasiekiamas ranka ir nereikėtų gaišti laiko su puodais bėgiojant iš vieno virtuvės kampo į kitą. Sutaplinti visus indus, įrankius, maisto produktus, valymo priemones beigi buitinę techniką neretai gali tapti tikru iššūkiu (tai ypač aktualu mažose virtuvėse)! Su juo susidoroti Jums lengvai padės virtuvės krepšiai, kurių virtuvės baldų gamintojai pastaruoju metu siūlo itin gausų asortimentą, mat pagrindinė virtuvės krepšių paskirtis yra padėti Jūsų virtuvės baldams tapti itin funkcionaliems ir techniškai patogiems.

Formų įvairovė

KrepsiaiLyginant su kitais virtuvės baldų priedais, palengvinančiais šeimininkų buitį, virtuvės krepšiai yra gana nauja furnitūros detalė. Šis virtuvės baldų aksesuaras, tvirtinamas prie baldų durelių ar laikančių plokščių, atsirado iš poreikio susidėti nuolatinio naudojimo apyvokos daiktus neapkraunant jais virtuvės ir nesukuriant netvarkos įspūdžio. Virtuvės daiktų krepšys gali būti pilno arba dalinio ištraukimo – tiek vieni, tiek kiti dažnai yra integruojami į virtuvės baldus kaip atskira sekcija ir būna dengiami fasadine plokšte. Ši sekcija kokybiškų bėgelių pagalba lengvai ir patogiai išsitraukia visiškai nepriklausomai nuo krepšyje esančio svorio, tad tokie ištraukiamieji krepšiai yra itin universalus sprendimas tiems, kurie virtuvėje turi itin masyvių rakandų. Virtuvės krepšių formų įvairovė šiandien esti neįtikėtinai gausi – nuo pačių mažiausių, kuriuose vietą puikiai ras smulkūs daiktai, iki pačių didžiausių, skirtingų gylių bei išmatavimų virtuvės krepšių, skirtų puodams ar valymo priemonėms. Virtuvės priegose turint vadinamąją „sandėliuko“ zoną, rečiau naudojamiems rakandams laikyti galima naudoti ir virtuvės baldų gamintojų šiandien dažnai siūlomus itin patogius krepšių blokus, kurie prireikus gali būti uždengiami specialiu audiniu. Pagal klientų poreikius ir spintelių matmenis galima užsisakyti ir skirtingų išmatavimų (aukščio ir pločio) bei įvairaus tankio laikančių grotelių krepšius skalbiniams, batams, drabužiams ar žaislams.

Stilinga interjero detalė

KrepsiaiPastebėtina, jog virtuvės krepšiai ne be reikalo yra vadinami virtuvės baldų aksesuarais. Aksesuaro terminas tikrąja šio žodžio prasme itin tinka kalbant apie virtuvės krepšius, mat jie, būdami idealios tvarkos virtuvėje garantais, neabejotinai yra ne tik itin praktiški, bet ir stilingi. Būdami įvairių formų, dydžių bei spalvų, šie krepšiai Jūsų virtuvės baldų ansamblyje gali tapti puikia stiliaus detale. Pinti, medžio vyteles primenantys virtuvės krepšiai neabejotinai suteiks Jūsų virtuvei jaukumo ir šilumos, o paprastų baltų, pilkų ar net juodų tonų krepšiai suteiks klasikinio modernumo. Krepšiai su viduje pagal kliento poreikius įtaisomais lino, medvilnės ar kitais audiniais, raišteliais bei kaspinėliais puikiai tiks saldžiausiems Jūsų virtuvės gardumynams laikyti. Tokie krepšiai ne tik džiugins akį bei skleis malonų jaukumą, tačiau ir užtikrins, jog Jūsų virtuvėje niekada netrūks gardumynų – juk tokį krepšį laikyti tuščią būtų nedovanotina!

Patvarumas ir ilgaamžiškumas

Mūsų turima patirtis rodo, jog dauguma šeimininkų virtuvės baldais naudojasi apytiksliai 15-20 metų. Per šiuos metus prie virtuvės darbastalio kasdien prieinama apie 30 kartų, stalčiai bei spintelės per dieną atidaromos ir uždaromos maždaug 80 kartų, kiekvieną dieną virtuvėje atliekama daugiau nei 50 kitų įvairių veiksmų. Atsižvelgdami į tai, šiuolaikiniai virtuvės baldų gamintojai virtuvės krepšių ilgaamžiškumui skiria ypatingą dėmesį. Kone visi ištraukiamieji virtuvės krepšiai šiandien yra gaminami su integruotais švelnaus uždarymo bei stabdymo mechanizmais, metalo dalys krepšiuose yra chromuotos ir poliruotos, taip siekiant užtikrinti lėtesnį jų dėvėjimąsį.

Funkcionalumas – taupantiems laiką

KrepsiaiRenkantis virtuvės krepšius svarbu atkreipti dėmesį į turimus virtuvės baldus bei jų išdėstymą. Jei virtuvėje suprojektavote aukštą ūkinę spintą, atsisakykite minties joje sudėti lentynėles ir geriau rinkitės ištraukiamus krepšius – taip ne tik sutaupysite vietos, bet ir greičiau pasieksi­te reikiamus daiktus: vienu judesiu ištrauksite krepšį, kuris atviras iš abiejų pusių, tad iš karto pamatysite visą spintos turinį – priešingai nei jau senamadiškomis tapusiose spintelėse su lentynomis, kuriose daiktai neišvengiamai sudėliojami vienas už kito ir pasiekti juos visų neperkraustant yra ganėtinai sudėtinga. Tai ypač aktualu kalbant apie viršutines virtuvės spinteles, kuriose paprastai laikome rečiau naudojamus reikmenis, kadangi šeimininkui juos sunku pa­siekti, kartais tenka lipti net ant kėdės, kad iš palubėje kabančios spintelės būtų galima išsitraukti reikalingą puodą ar stiklainį. Tačiau jeigu vietoj senamadiškų lentynų viršutinėse spintelėse sumontuosite ištraukiamą krepšį, bet kurį daiktą vienu lengvu ištraukimu surasite daug greičiau, paprasčiau ir neabejotinai patogiau. Akivaizdu, jog sutaupę laiko daiktų ir daiktelių ieškojimui, daugiau jo galėsite skirti

maisto gaminimo procesui ar paprasčiausiai poilsio minutėlei puodams kaistant!

Išmintingas pasirinkimas

Kuo funkcionalesnė virtuvė, tuo smagesnė namų ruoša, todėl planuodami šią erdvę atsižvelkite ne tik į virtuvės baldų išdėstymą, bet ir į tai, kaip įrengtas šių baldų vidus. Aukštus kokybės standartus atitinkantys virtuvės krepšiai – neabejotinai novatoriškas sprendimas siekiantiems kuo ergonomiškiau išnaudoti kiekvieną virtuvės centimetrą išlaikant modernų ir kartu subtilų dizainą. Užtikriname, jog kruopščiai bei išmintingai sudėlioti virtuvės rakandai Jūsų kasdienį darbą virtuvėje sumažins perpus.

Virtuvės krepšiai: idealus sprendimas idealiai tvarkai!