lmdp stalviršiaiLMDP stalviršiai

Geriausias kainos ir kokybės santykis tai iš laminuotos medžio drožlių plokštės pagamintas stalviršis (LMDP). Tokios plokštės yra gaminamos iš paprastos medienos, kurios abi pusės karšto preso pagalba, yra apklijuojamos kietu laminatu.

Iš laminuotos medžio drožlių plokštės pagaminti stalviršiai yra labai populiarūs ir juos nesudėtinga suderinti taip, kad virtuvės baldai ir stalviršis atrodytų šiuolaikiškai. Iš šios medžiagos pagaminti stalviršiai yra ilgaamžiai ir kainuoja mažiau, nei kitų rūšių stalviršiai. Šiuolaikinių technologijų dėka galite rinktis įvairių spalvų ir raštų stalviršius pagamintus iš laminuotos medžio drožlių plokštės. Galite rinktis medžio raštus, pavyzdžiui, ąžuolo, riešuto ar buko. Taip pat galite rinktis įvairių akmenų imitaciją, pavyzdžiui, marmuro arba granito. Vertinantiems ypatingą švarą namuose šis stalviršis puikiai tiks, nes laminuotų stalviršių danga nėra poringa ir į tokią dangą negali įsigerti bakterijos. Stalviršį, pagamintą iš laminuotos medžio drožlių plokštės bus lengva prižiūrėti. Tiesiog užteks lengvai perbraukti šluoste ir jūsų stalviršis vėl bus nepriekaištingai švarus. Be teigiamų savybių yra ir kelios neigiamos. Stalviršius, pagamintus iš laminuotos medžio drožlių plokštės, reikia ypatingai saugoti nuo įbrėžimų ir įpjovimų, taip pat negalima ant tokio stalviršio dėti karštų puodų. Būtina pasirūpinti, kad būtų kruopščiai užsandarinti kraštai, nes nuo drėgmės gali atsiklijuoti laminatas.

lmdp stalviršiaiNorintys, kad jų virtuviniai baldai būtų šiuolaikinio stiliaus turėtų rinktis laminuotos medžio drožlių plokštę. Tikriausiai ne veltui stalviršiai, pagaminti iš laminuotos medžio drožlių plokštės, yra tokie populiarūs ir jų populiarumas nuolat auga. Juk tai puikus mažiausios kainos ir ilgaamžiškos prekės santykis.