MDFMDF plokštė

Norite, kad jūsų virtuvės baldai būtų ilgaamžiai? Vidutinio tankio medienos plaušų plokštė puikus pasirinkimas, nes būtent ši medžiaga pasižymi ilgaamžiškumu. Vidutinio tankio medienos plaušų plokštė (MDF) vis labiau populiarėja baldų gamyboje. Tokios medienos plaušų plokštės yra gaminamos iš medžio pluošto ir jį rišančių medžiagų, veikiant aukšta temperatūra ir aukštu slėgiu.

Vidutinio tankio medienos plaušų plokštė gali būti naudojama ne tik virtuvės baldų fasadams, bet ir atviroms detalėms gaminti. Iš tokios medžiagos gali būti gaminami nestandartiniai virtuviniai baldai, nes naudojant tokią plokštę galima pagaminti lenktus fasadus ir išgauti apvalias formas.

Ši plokštė gali būti dengiama aukšto slėgio laminatu, faneruote, plėvele arba gali būti dažoma. Jeigu norite, kad jūsų baldai atrodytų prabangiai ir šiuolaikiškai tai rinkitės MDF nudažyta blizgia spalva.

Dauguma baiminasi, kad gaminant vidutinio tankio medienos plaušų plokštes gaunamas formaldehidinių dervų kiekis gali kenkti sveikatai, bet šių dervų kiekis yra labai nedidelis ir jis prilyginamas natūralaus medžio išskiriamam formaldehidinių dervų kiekiui.

Didžiausias vidutinio tankio medienos plaušų plokštės trūkumas yra tas, kad norint ją restauruoti bus sudėtingiau, nei pavyzdžiui, natūralaus medžio plokštę, nes bus sudėtingiau parinkti spalvas. Taip pat tai yra degi medžiaga. Tačiau teigiamų savybių ši plokštė turi daugiau negu neigiamų. Jeigu nenorite, kad jūsų virtuvės baldai būtų griežtų formų tai rinkitės baldus pagamintus iš vidutinio tankio medienos plaušų plokštės, nes būtent ši medžiaga pasižymi labai geru apdirbimu. Iš šios plokštės galima pagaminti įvairių formų baldus ir detales, pavyzdžiui, galima išlenkti tam tikras detales. Labai stilingai atrodo užapvalinti baldų kampai ir reljefiniai fasadai. Šios medžiagos priežiūra nesukels papildomų problemų taip, kad nebijokite pasirinkti tokių baldų, nes juos prižiūrėti bus itin paprasta. Baldai pagaminti iš vidutinio tankio medienos plau&ˇų plokštės yra atsparūs mechaniniams pažeidimams, jie pasižymi patvarumu, be to, galėsite rinktis iš daugybės spalvų ir raštų. Dažyta vidutinio tankio medienos plaušų plokštė išsiskiria savo ryškumu, tačiau turi nedidelį trūkumą, nes būtent ant tokio paviršiaus labiau matysis nuo pirštų likusios dėmės. Tai turėtų būti ypatingai aktualu šeimoms turinčioms mažų vaikų, kurie mėgsta viską tyrinėti ir liesti.

Dazyti baldai, dazyti virtuves baldai, baldai4u, dazytas mdf, mdf

Virtuvės baldai pagaminti iš vidutinio tankio medienos plaušų plokštės tiks tiems pirkėjams, kuriems patinka stilingai ir šiuolaikiškai atrodantys baldai. Pasirinkdami MDF medžiagą galėsite rinktis iš daugybės spalvų. Kaina taip pat patenka į teigiamų savybių sąrašą, nes baldai pagaminti iš tokios medžiagos plokštės yra nedidelė, lyginant su kitomis medžiagomis, tačiau vidutinio tankio medienos plaušų plokštė yra šiek tiek brangesnė, nei laminuotos medžio drožlių plokštė.