Naturalus medisNatūralus medis

Natūralaus medžio fasadas tai yra visa priekinė matoma virtuvės baldų dalis. Natūralaus medžio fasadas jūsų virtuvei suteiks jaukumo ir prabangos. Jeigu norite, kad jūsų virtuvės baldai tarnautų daug metų tai rinkitės natūralaus medžio fasadą, nes toks fasadas jus džiugins daug metų. Iš tokios medžiagos pagaminti baldai suteiks jūsų virtuvei jaukumo ir šilumos pojūtį.

Natūralaus medžio fasadai yra gaminami iš ąžuolo, alksnio, beržo, uosio arba buko medienos. Kurią medienos rūšį pasirinkti priklauso nuo jūsų norų. Natūralaus medžio fasado spalvas derinkite prie visos virtuvės baldų visumos. Ne tik spalvos turi įtakos kuriant virtuvės interjero stilių, pavyzdžiui, puikiai gali atrodyti sendintos medienos fasadas, kuris suteiks jūsų virtuvei išskirtinį klasikinį stilių.

Virtuvės baldai pagaminti iš natūralios medienos puikiai tiks norint sukurti klasikinį ar retro stilių. Jeigu norite galima derinti medžio lukštu dengtą faneruotą plokštę su natūralios medienos detalėmis. Natūralaus medžio baldai yra ekologiškiausi. Jie nekenks nei jums, nei jūsų šeimos nariams, nes juose nėra cheminių medžiagų ar sintetinių dervų. Be to, šie baldai bus ilgaamžiški. Jeigu jūsų natūralios medienos fasadas bus sugadintas tai jums nereikės keisti visų virtuvės baldų, nes galėsite jį nesudėtingai atnaujinti, pavyzdžiui, nudažyti arba padengti lako sluoksniu. Tai ypatingai aktualu pirkėjams, kurie nori, kad jų virtuviniai baldai būtų puikios būklės daugybę metų.

Natūralaus medžio fasadą prižiūrėti bus paprasta, jeigu žinosite kaip tai teisingai atlikti. Tam, kad tokie baldai neprarastų žvilgesio juos reikia valyti su šluoste ir specialiais valikliais, kurie dažniausiai būna su vašku. Jie ne tik tinkamai nuvalys, bet ir suteiks žvilgesio jūsų baldams. Tik negalima valyti drėgna šluoste.

Didžiausias, iš natūralios medienos fasado pagamintų baldų, trūkumas yra tas, kad tokios medžiagos kaina yra gerokai didesnė nei kitų medžiagų, tačiau norėdami turėti tikrai kokybišką ir išskirtinio dizaino fasadą rinkitės natūralų medį. Didelę kainą lemia ne tik tai, kad natūrali mediena daug kainuoja, bet ir tai, kad tokią medieną reikia kokybiškai išdžiovinti tam, kad vartotojui būtų pateikta aukščiausios kokybės medžiaga ir virtuvės baldai tarnautų daugybę metų. Virtuvėje nuolat vyksta temperatūros svyravimai, todėl čia reikalingi ypatingai kokybiški baldų fasadai.