PVC, pvc kantai, baldu kantaiPVC

Polivinilchloridas (PVC) yra sintetinė termoplastinė medžiaga, kuri yra gaunama iš valgomosios druskos ir naftos. Apdorojant valgomąją druską ir naftą yra gaunami PVC milteliai. PVC yra pati populiariausia medžiaga įvairių baldų gamyboje ir buityje naudojamų plastmasių. Ši medžiaga pasižymi dideliu atsparumu.

Viena iš populiariausių virtuvės baldų kraštų apdailos medžiagų yra iš plastiko pagaminta kraštų apdailos juosta PVC. Tokia baldų laminavimo juosta skirta ne tik suteikti estetišką išvaizdą baldams ir jų dekoravimui, bet ir atlikti praktišką funkciją t.y. apsaugoti. Virtuvės baldai, naudojant PVC, bus apsaugoti nuo neigiamo išorinio aplinkos poveikio. Būtent tokia apdailos juosta yra visiškai atspari drėgmei, vandeniui ir mechaniniam poveikiui. Toks briaunų laminatas yra atsparus cheminiams valikliams. Visos šios teigiamos savybės yra labai naudingos virtuvėje, nes baldus apsaugo nuo drėgmės ir mechaninio poveikio.

PVC juosta prie baldų briaunos montuojama karštuoju būdu. Juostų plotį ir spalvas galite pasirinkti pagal poreikius, todėl galite būti tikri, jog jūsų null atrodys nepriekaištingai.

Pirkdami baldus būtinai atidžiai pažiūrėkite į tai kaip atrodo kraštų apdaila, nes pagamintuose virtuvės balduose neturi būti likusių atvirų medžio drožlių plokštės paviršių ar briaunų.