Rankšluoščių kabyklos

Virtuvės baldai atrodys tvarkingai bei stilingai pasirinkus virtuvės interjerą atitinkančius rankšluoščių laikiklius. Tai išties svarbus objektas siekiant jaustis patogiai bei užtikrinti funkcionalumą Jūsų virtuvėje. Šiuo metu gamintojai siūlo platų pasirinkimą, apimantį įvairius stilius bei rūšis, tad belieka išsirinkti labiausiai prie aplinkos derančius bei poreikius atitinkančius laikiklius.

Bene dažniausiai virtuvėje naudojami popieriniai rankšluosčiai padėti netinkamoje vietoje sukuria netvarką. Siekiant to išvengti bei norint patogiai naudotis galite rinktis laikiklius, lengvai prieinamus bet kurioje situacijoje.

ranksluosciu kabyklosVirtuvės baldai su pastatomais popierinių rankšluosčių laikikliais – puikus sprendimas siekiant neįpareigoti laikymo vietos ir laisvai perkelti laikiklį į norimą vietą. Galite rinktis nerūdijančio plieno, metalinius, medinius ir kitus laikiklius, kurie puikiai derės prie interjero. Horizontali ar vertikali padėtis užtikrins patogumą bei paprastą naudojimą.

ranksluosciu kabyklosVertikaliai prie sienos konstruojami laikikliai – puikus pasirinkimas taupant virtuvės erdvę. Šis laikiklių tipas užtikrins patogų naudojimą bei praktiškumą. Tokį laikiklį galėsite pritvirtinti ne tik prie sienos, bet ir šoninės ar apatinės spintelės dalies.

Nuolatinių rankšluoščių kabyklos reikalauja kiek daugiau. Šiuo atveju svarbus ne tik patogus naudojimas, tačiau ir būtinas džiuvimas siekiant palaikyti švarą bei funkcionalumą. Rankšluosčių lentynos, skirtos sulankstytiems rankšluosčiams laikyti praranda savo vertę siekiant efektyvaus naudojimo bei komforto, tad gamintojai siūlo išties platų rankšluosčių laikiklių pasirinkimą. Dauguma rankšluosčių kabyklų yra sukonstruotos taip, kad oras lengvai praeitų pro esančius tarpus, tad rankšluosčiai greičiau džiūtų ir nepelytų. Pateiksime Jums kelis, bene dažniausiai naudojamus, laikiklių bei kabyklų tipus.

ranksluosciu kabyklosPastatoma rankšluosčių kabykla tiks didesnei virtuvės erdvei. Čia patogiai sukabinsite rankšluoščius o taip pat, pasirinkę nerūdijančio plieno, žalvario ar kitos medžiagos korpusą paversite kabyklą tikra virtuvės dekoracija. Priklausomai nuo to, kiek vietos šiai kabyklai galite skirti, galite pasirinkti pastatomus laikiklius, talpinančius vieną ar daugiau rankšluosčių ar dvipusius, siekiant maksimaliai išnaudoti virtuvės erdvę.

ranksluosciu kabykla (4)Virtuviniai baldai su įmontuota kopėčių tipo rankšluosčių kabykla – puikus pasirinkimas planuojant mažesnę virtuvės erdvę. Taip lengvai sutalpinsite kelis rankšluosčius, taip pat jie lengvai džius. Tokios tipo kabykla gali būti tvirtinama prie sienos ar laisvai stovėti.

ranksluosciu kabyklosTaip pat itin paprastas variantas – rankšluosčių kabliukai. Šiuo atveju oras lengvai necirkuliuos, tačiau toks pasirinkimas užmis kur kas mažiau vietos nei kitų tipų laikikliai. Dauguma kabliukų tvirtinami varžtais sienoje, tačiau Jūs turite galimybę rinktis stiprius magnetinius kabliukus, kuriuos galėsite pridėti prie šaldytuvo ar kitos įrangos bei bet kada perkelti į kitą norimą vietą.

ranksluosciu kabyklosVirtuviniai badai taip pat gali būti patogūs naudoti su įmontuotais metaliniais stypais horizontalioje padėtyje. Toks pasirinkimas užtikrins lengvą džiuvimą bei galimybę laikyti laikiklius išorėje ar paslėptus spintelėje. Galimybė rinktis iš metalinių, plastikinių, medinių ar kitų medžiagų laikiklių leis Jums pritaikyti šią funkciją prie pasirinkto virtuvės interjero.

ranksluosciu kabykla (7)Jei Jūsų virtuvės erdvė išties nedidelė, rinkitės rankšluosčių kabyklas, konstruojamas tiesiai ant virtuvės spintelių vietoje rankenėlių. Gal būt taip sutalpinsite vos kelis rankšluosčius, tačiau būsite užtikrinti laisva virtuvės erdve. Įvairus medžiagų bei apdailos pasirinkimas leis kabykloms tapti puikiu spintelių dekoru.

Virtuvės baldai – Jūsų fantazijos vaisius, atskleidžiantis lūkesčius bei poreikius, tad nevenkite eksperimentuoti rinkdamiesi rankšluosčių laikiklius, derindami juos prie baldų bei bendro interjero. Taip užtikrinsite ne tik funkcionalumą, bet ir puikią išvaizdą.