Sinchoporų stalviršiai – tikros medienos pojūtis

sinchoporu stalvirsiai

Natūralaus medžio stalviršiai, tai net tik natūralumo bei išskirtinio dizaino elementai interjere, tačiau ir ganėtinai brangi investicija. Bet dabar tikros medienos pojūtį gali suteikti sinchroporų struktūros stalviršiai.

Kas tai per stalviršiai?

  • Naujieji ST 37 Fellwood Rift ir ST 28 Feelwood Nature sinchroporų stalviršiai pasitelkiant naująsias technologijas yra gaminami taip, jog jų tekstūra atkartotų autentiškai atrodančias medžio rieves ir suteiktų natūralios medienos išvaizdą ir pojūtį.
  • Visapusiam tobulumui ir autentiškumui naudojama End Grain ABS laminavimo juosta, kurios pagrindinė funkcija suteikti sinchroporų stalviršiui vientisumą, vizualiai perteikiant medžių rievių tekstūrą. Visai nesvarbu iš kurios pusės bus žiūrima į stalviršį, jis vis vien atrodys tarsi pagamintas iš vientisos medžio plokštės.
  • sinchoporu stalvirsiai ST 28

Kokiais pranašumais pasižymi šie stalviršiai?

  • Lengva priežiūra: puikus sprendimas virtuvėje, kur gaminant maistą kas nors išsipila.
  • Atsparūs drėgmei: išsipylę skysčiai neįsigers į paviršių ir neleis veistis bakterijoms (kaip, kad nutinka su natūralaus medžio stalviršiais), tokiu būdu užtikrinant ir palaikant namų higienines sąlygas.
  • Atsparūs intensyviai veiklai ir ilgaamžiai: būdami pritaikyti kasdieniam naudojimui, šie stalviršiai yra atsparūs įbrėžimams, nusitrynimams be to, yra kur kas tvirtesni nei mediniai stalviršiai.
  • Taipogi, atsparūs daugeliui įprastų valymo ir cheminėms priemonėms.
  • Prieinama kaina: nenusileisdami, o netgi ir pranokdami natūralaus medžio stalviršius, sinchroporų stalviršiai yra kur kas prieinamesni.

Kokio dizaino interjere šie stalviršiai tinka?

  • Idealiai pritaikyti virtuvei, tačiau tinkantys ir kitų kambarių baldams, tokiu būdu tapdami įdomiu ir šiuolaikišku akcentu jūsų namuose.
  • Tinka kurti įvairaus stiliaus interjerui: klasikinio, elegantiško kaimo, šiuolaikinio, minimalistinio ir kitų. Dėl savo spalvinės gamos, pasižyminčios natūraliais, gamtos atspalviais, ST 37 Fellwood Rift ir ST 28 Feelwood Nature stalviršiai užtikrins jūsų namų jaukumo ir šilumos pojūtį bei suteiks išskirtinę estetinė išvaizdą.

Nesvarbu virtuvės ar kitų kambarių interjerą norima papildyti natūralumo akcentais, dabar tai galima padaryti be didelių išlaidų, kadangi natūralaus medžio stalviršiams atsirado alternatyva – sinchroporų stalviršiai. Iš naujųjų „Egger“ firmos sinchroporų stalviršių kiekvienas gali išsirinkti tinkamiausią variantą savo namų jaukumui ir tobulumui.