Šiuolaikinis virtuvės stilius

siuolaikinis stiliusŠiuolaikinis stilius virtuvėje yra labai originalus pasirinkimas. Neįprasti elementai džiugina Jus ir visus apsilankiusius šioje erdvėje. Dėka išskirtinių interjero elementų ir puošimo detalių tokį virtuvės stilių sunku pavadinti tradiciniu. Virtuvės baldai taip pat pagaminti pagal šiuolaikines technologijas.

Šiuolaikiniuose namuose labai dažnai pasirenkamas toks pats virtuvės stilius. Tai minimalumas ir tvarka. Tokiam stiliui sukurti rinkitės plastiką, metalą ir stiklą.  Kartais naudojamos antrinės perdirbamos žaliavos. Pagrindinė šiuolaikinio virtuvės stiliaus spalva – balta, o ruda įvairių atspalvių yra papildoma. Labai puikiai atrodo virtuviniai baldai pilkos ir baltos spalvos. Šiuolaikinio stiliaus virtuvė sunkiai įsivaizduojama be baro stalo ir kėdžių, todėl norėdami tikrai šiuolaikiškos virtuvės pagal spalvas pritaikykite šiuos baldus. Nepamirškite, kad kėdės turi būti patogios, juk tai ne tik puošmena, bet praverčiantis baldas. Galite baldų formas rinktis šiek tiek neįprastas tai suteiks išskirtinumo. Taip pat renkantis spintelių rankenėles galima pasirinkti stilingas rankenėles. Stalviršis gali būti dirbtinio akmens, granito, marmuro ar nerūdijančiojo plieno. Buitinė technika būtinai įmontuojama. Viryklė nesvarbu ar dujinė, ar elektrinė turi būti kuo arčiau šaldytuvo, o aukštis turi atitikti stalviršio aukštį.

siuolaikinis virtuves stiliusVienintelis trūkumas, kad tokioje erdvėje gali jaustis sterilumas, bet jeigu Jums tai nepatinka galite, pavyzdžiui, naudoti medžio lukšto ar akmens detales. Taip pat tinka gėlės vazonuose. Jeigu mėgstate raudoną spalvą tai panaudokite kelias tokios spalvos detales ir galėsite sukurti šiltesnį virtuvės stilių. Svarbiausia, kad viskas kas yra virtuvėje tarpusavyje derėtų. Baldų aukštis, spalvos, buitinė technika ir interjero detalės turi sudaryti harmoningą visumą. Šiuolaikinėje virtuvėje apšvietimas yra labai svarbus, todėl pasirūpinkite, kad jo nebūtų per mažai. Šviestuvus galima rinktis įvairių formų, bet geriau, kad jie būtų šviesių spalvų. Tačiau jeigu Jums tokia erdvė per daug sterili, galite įsigyti raudonos spalvos šviestuvą.

moderni virtuveŠiuolaikinis stilius labai mėgstamas jaunų šeimų, tačiau vis dažniau tokį stilių renkasi vyresni žmonės. Juk tai ne tik originalu, bet ir patogu. Ne veltui šiuolaikinio stiliaus virtuvė vis populiarėja. Vienintelis tokio stiliaus virtuvės trūkumas tas, kad yra tikimybė jog tokie virtuvės baldai tiesiog gali tapti nebemadingi.