Stalviršiai

Ar galėtumėte įsivaizduoti, kad jūsų virtuvėje yra virtuvės baldai, bet nėra stalviršio? Tikriausiai, kad ne, juk ne veltui stalviršis yra viena iš svarbiausių virtuvės interjero puošmenų. Žinoma jis atlieka ne tik estetinės detalės vaidmenį. Labai svarbu išsirinkti tinkamą stalviršį, kad būtų patogu ne tik gaminti maistą, bet ir jį prižiūrėti. Juk nenorėtumėte skirti daug laiko vien tik stalviršio valymui? Vartotojai tampa vis išrankesni ne tik rinkdamiesi spalvas, kainas, bet ir medžiagas, todėl užsakovai nuolat pateikia naujų pasiūlymų, iš kurių gausos, sudėtinga išsirinkti.

stalvirsiai, akmens mases stalvirsiaiStalviršiai gali būti gaminami iš granito, marmuro akmens, medžio ar laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP). Tokie stalviršiai tiks klasikinio stiliaus gerbėjams. Šiuolaikinį stilių mėgstantys pirkėjai gali pasidomėti stalviršiais, kurie yra gaminami iš dirbtinio akmens, stiklo ar nerūdijančiojo plieno.

stalviršiaiGranito ir marmuro akmens stalviršiai tiks tiems, kurie vertina natūralius akmenis ir natūralų gamtos grožį. Granito akmens stalviršiai labiau praktiški nei iš marmuro akmens, tačiau nesvarbu, kurį iš šių stalviršių pasirinksite, nes tiek granito, tiek marmuro grožis nepakartojamas ir kokybė labai gera.

Norėdami, kad virtuviniai baldai nekainuotų daug, bet norėdami džiaugtis akmens stalviršiu, galite rinktis iš dirbtinio akmens pagamintą stalviršį, kurio išvaizda nesiskiria nuo natūralių akmenų.

Natūralios medienos mylėtojai būtinai turi rinktis iš medžio masyvo pagamintą stalviršį, kuris tinkamai prižiūrimas puoš jūsų virtuvę daugybę metų.

Norėdami būti šiuolaikiški pagalvokite apie populiariausią stalviršį – laminuotos medžio drožlių plokštės stalviršį. Tai puikus pasiūlymas ieškantiems gero, kainos ir kokybės, santykio.

stalvirsiaiIš visų stalviršių labiausiai išsiskiria stiklas, nes būtent išskirtinis stiklo žavesys ir šios medžiagos ekologiškumas puikiai tiks tiems, kurie vertina estetiškumą ir nori vizualiai padidinti virtuvės erdvę.

Vienas iš atspariausių stalviršių yra gaminamas iš nerūdijančiojo plieno. Taigi, jeigu norite karščiui atsparaus stalviršio rinkitės iš nerūdijančiojo plieno pagamintą stalviršį.

Neskubėkite rinktis stalviršio, nes tik tinkamai parinktas stalviršis taps ne tik virtuvės puošmena, bet ir praktiška vieta maisto gaminimui. Spalvas derinkite taip, kad virtuvės baldai ir stalviršis tarpusavyje derėtų. Tokiu būdu sukursite vientisą ir originalų virtuvės baldų stilių.