stiklas virtuvejeStiklas

Stiklas yra viena iš ekologiškiausių medžiagų, kurią galima panaudoti baldams gaminti arba dekoruoti. Stiklas virtuvėje puikiai tiks tiek šiuolaikiniam, tiek ir klasikiniam stiliui. Tai puiki medžiaga virtuvės interjerui puošti. Lentynėlės, durelės, stalviršiai iš stiklo suteiks šiuolaikiškumo ir lengvumo įspūdį. Galite pasirinkti, kad dalis jūsų baldų būtų gaminami iš matinio, skaidraus, dažyto, dekoruoto ar raštuoto stiklo. Pasirinkę stiklą galite vizualiai praplėsti erdvę. Visai nesvarbu kokio dydžio jūsų virtuvė, nes stiklas bet kokioje patalpoje suteiks lengvumo, skaidrumo ir jaukumo.Stiklas gali būti grūdintas, dažytas, matinis, papuoštas įvairiais piešiniais ar skaidrus.

Saugiausias stiklas – grūdintas. Toks stiklas yra specialiai termiškai apdorojamas mechaniniam ir terminiam atsparumui padidinti.

Papuoštas piešiniais stiklas tai išskirtinio tipo dekoruotas stiklas. Tokiu stiklu galima imituoti akmenų tekstūrą. Taip pat galima rinktis gėlių, gyvūnų, gamtos elementų, vaisių, įvairių simbolių ar net mėgstamo miesto piešinį ant stiklo. Toks stiklas papuoš jūsų virtuvės erdvę.

Matinis stiklas specialiomis priemonėmis išgaunamas stiklas. Didžiausias privalumas yra tas, kad ant tokio stiklo paviršiaus neliks dėmių nuo pirštų.

Spalvotas stiklas suteiks virtuvės baldams žaismingumo. Galite rinktis iš daugybės spalvų, kurias galėsite pritaikyti prie bendro visos jūsų virtuvės erdvės.

Skaidrus stiklas baldams suteiks švaros ir skaidrumo pojūtį. Toks stiklas puikus pasirinkimas norintiems, kad virtuviniai baldai būtų klasikinio stiliaus.

Stiklas yra universali medžiaga, kurią galima pritaikyti prie bet kokios kitos medžiagos, pavyzdžiui, stiklas puikiai atrodys kartu su natūralaus medžio baldais. Dekoruotą stiklą galima įmontuoti į tarpą tarp jūsų pasirinktų pakabinamų sienelių. Taip pat stiklas puiki alternatyva mediniam stalviršiui. Būtent toks stalviršis idealiai tiks prie šiuolaikinio stiliaus virtuvės baldų. Teisingai parinktos durelės iš stiklo gali ne tik vizualiai padidinti virtuvės erdvę, bet ir atlikti įdomios interjero detalės vaidmenį. Pavyzdžiui, jeigu jūsų baldai yra baltos spalvos tai tokia erdvė gali atrodyti per daug sterili. Tokiu atveju galima, pasirinkti spalvotas ar dekoruotas mėgstamu piešiniu stiklines dureles ir jūsų virtuvės interjeras taps įdomus, ir virtuvė taps išskirtinė ir moderni.

Didžiausias, stiklo panaudojimo balduose, trūkumas – toks paviršius reikalauja didesnės priežiūros. Ant stiklinio paviršiaus labiau matysis dėmės, tačiau nuvalyti tokį paviršių bus nesudėtinga.