Stiklo stalviršis

stiklo stalvirsiai

Stiklas tai yra vientisa amorfinė kieta medžiaga, kuri paprastai yra gaminama labai greitai užšaldant tąsią išlydytą medžiagą ir neleidžiant susidaryti įprastai kristalinei formai. Stiklas yra universali ir ekologiška medžiaga, kurią galima naudoti virtuvėje gaminant stalviršius ir nesibaiminti dėl kenksmingo poveikio.

Stalviršiai gali būti gaminami įvairių spalvų ir raštų. Taip pat iš grūdinto stiklo, kuris yra labai tvirtas.

Norint išskirtinumo ir funkcionalumo puikus pasirinkimas stiklo stalviršis. Jeigu norite, kad virtuvės baldai atrodytų originaliai tai būtent toks stalviršis bus originali virtuvės interjero detalė. Tinkamai prižiūrint turėsite ilgaamžį stalviršį.

Priežiūra tokio stalviršio nesiskiria nuo įprastinių gaminių, pagamintų iš stiklo, priežiūros. Deja, ant tokio stalviršio matysis visos pirštų antspaudų dėmės, net ir mažiausias vandens lašas paliks dėmę. Priežiūros ir laiko toks stalviršis pareikalaus tikrai daug, nes nuolat turėsite jį valyti.

Pasirinkus tokį stalviršį reikia atkreipti dėmesį į atsparumą. Vis dėlto, nors šie stalviršiai ir atrodo įspūdingai, tačiau tokie stalviršiai iš stiklo nėra labai populiarūs, priešingai nei iš natūralių ar dirbtinių medžiagų pagaminti stalviršiai.