Ūkinės spintos

Ūkinė virtuvės spinta – puiki išeitis siekiantiems patogumo bei praktiškumo. Vis dažniau Lietuvoje naudojamos šio tipo spintos, dažniausiai konstruojamos prie šaldytuvo, leidžia laikyti įvairius maisto produktus, kurių nebūtina šaldyti (uogienė, konservai, aliejus, košės, dribsniai ir kt.), tad Jūs negaišite laiko ieškodami tam tikrų produktų ir jie turės aiškią laikymo vietą. Galimas įvairaus dizaino pasirinkimas leis šią buitinę spintą paversti ne tik patogumo, bet ir dekoro dalimi.

Virtuvės baldai su įmontuotomis ūkinėmis spintomis taip pat patogūs tuo, jog Jūs galite atsirinkti, kur kokius produktus laikysite taip planuodami vidinę spintos konstrukciją. Pavyzdžiui, sunkesniems ar didesniems produktams (bulvėms ar kitoms daržovėms.) laikyti pravers vieliniai krepšeliai, o supakuotus birius, smulkesnius gaminius galėsite išdėlioti tiesiai ant lentynos ar laikyti juos stalčiuose. Ūkinių spintų galima rasti įvairių pločių, aukščių bei gylių, atitinkančių bet kokią virtuvės erdvę. Pasirūpinę vidiniu apšvietimu lengvai matysite visus produktus bet kuriuo paros metu. Tad belieka pasirinkti geriausią sprendimą, atitinkantį Jūsų poreikius.

Pateikiame Jums kelis ūkinių spintų pavyzdžius:

ukines spintosPaprasčiausias ūkinės spintos variantas – į spintą įmontuotos lentynos, ant kurių išdėliojami reikalingi daiktai, paslepiami po durelėmis. Šis sprendimas tiks ieškantiems ekonomiškiausio varianto, tačiau pasirinkus tokią ūkinę spintą rekomenduojama įmontuoti ir kelis ištraukiamus stalčius, kurie pravers smulkesniems daiktams laikyti ir lengvai juos rasti. Reikėtų paminėti, jog šiuo atveju daiktai nebus labai aiškiai matomi, tad greičiausia užtruksite ieškodami vieno ar kito daikto, todėl vertėtų apsvarstyti ir modernesnius gamintojų siūlomus mechanizmus.

ukines spintosVirtuviniai baldai su pilno ištraukimo ūkine spinta leis laikyti svorį, neviršijantį 120kg bei rinktis itin talpias lentynas. Jūs galėsite reguliuoti lentynų aukščio padėtį bei pasinaudoti vidiniais lentynų suskirstymais. Tokiu atveju daiktai bus laikomi stabiliai, bei bus lengva juos atskirti. Šį ištraukiamą mechanizmą galima įmontuoti į bet kurią pastatomą aukštą spintą. Taip lengvai matysite bei surasite laikomus produktus ir neužimsite reikalingos šaldytuvo vietos. Slopinantis mechanizmas užtikrins švelnų varstymą ir nekels triukšmo.

ukines spintosPilno ištraukimo ūkinė spinta besisukanti apie savo ašį 90 laipsnių kampu pravers siekiant efektyviai išnaudoti erdvę. Šio spintos mechanizmo dėka aiškiai matysite turinį iš bet kurios pusės, tad būsite tikri, jog visuomet rasite reikiamą daiktą ar produktą. Jūs taip pat galėsite reguliuoti lentynų aukštį, o įdiegtas švelnaus stabdymo mechanizmas užtikrins sklandų naudojimą.

ukines spintosVirtuvės baldai su dviejų durelių ūkine spinta puikiai tiks planuojantiems didesnę virtuvės erdvę. Tai leis sutalpinti kur kas daugiau produktų, visas turinys bus aiškiai matomas. Gamintojai siūlo ir ištraukiamos spintos variantą, kuomet atidarius dureles lentynos pasislenka į priekį, tad yra galimybė dalį lentynų primontuoti ir prie durelių. Tai leis pasirinkti spintą, neužimančia daug erdvės, tačiau talpinančią gana didelį kiekį riekiamų daiktų.

Iš visų gamintojų siūlomų variantų belieka išsirinkti labiausiai poreikius atitinkantį. Svarbiausia tai, jog naudodami ūkinę spintą jaustumėtės patogiai, Jūsų virtuvėje vyrautų tvarka bei švara ir ši buities detalė taptų puikia Jūsų interjero dalimi.