virtuves dizainas, susiburimas virtuveje,virtuves dizainasVirtuvės dizainas

Nauji virtuvės baldai tai viena vertingiausių dovanų, kurią galite padovanoti sau ir savo šeimai. Jūsų namų širdis, vieta kur tęsiasi pokalbiai iki naktų, kur pamaitinate savo mylimųjų sielas ir kūnus, vieta kurioje susikuria prisiminimai. Taigi jūs norite, kad ši vieta būtų kuo efektyviau išpatoginta ir nuostabi savo paprastumu. Bet nuo ko pradėti? Šiame mūsų straipsnyje, tikrai rasite naudingų patarimų ir idėjų.

Jūsų svajonių virtuvės dizainas galbūt neįtiks jūsų geriausiam draugui, sesei/broliui ar artimiesiems. Bet pasimėgaukite šeimos duodamais patarimai, pasiūlymais ir jų susidomėjimu jūsų projektu. Kad gauti nuorodą teisinga kryptimi, pirmiausia ieškokite profesionalo patarimo, kuris turėtų užduoti daug klausimų, kad galėtų daug patarti. Prieš pasamdant profesionalų specialistą, skirkite laiko pamąstymams apie savo trokštamus virtuvės baldus. Kas jums patinka iš ankstesnės virtuvės? Ir kas iš jos nepatinka?

Namų darbai renkantis SAVO virtuvės baldus

Po truputi pradėkite rinkti nuotraukas internete ar lankstinukuose, kurie jums patinka, kad nusamdytam dizaineriui jau galėtumėte daug ką pasakyti apie savo skonį ir poreikius. Pasidarykite tyrimą kiek maždaug kainuoja virtuvės baldai tie kurie jums patinka ir kurie tilptų į jūsų erdvę. Pasidarydami visus šiuos namų darbus anksčiau laiko, dar prieš nusamdant profesionalų virtuvės baldų dizainerį, jūs turėsite daug didesnį susibendravimą su specialistu ir daug daugiau šansų, kad bus pagaminti virtuviniai baldai būtent tokie,  kokių  norite Jūs.  Kaip gauti virtuvės baldus kurie tinka ir patinka jums? Pabandykite šiuos pasiūlymus:

  • Būkite taupus išlaidautojas. Jūsų pirmas noras turėtų būti, kad įsigyjant virtuvės baldus nereikėtų apiplėšinėti banko. Šiai dienai nestandartinių virtuvės baldų pramonė labai gerai išsivysčius. Tad galime labai greit pabraižyt ir pasiūlyt, kad ir labai nestandartinį variantą. Bandykite išsiklausinėti, ką daugiausia galite gauti už jūsų paskirtą biudžetą virtuvės baldams.
  • Pirmiausia svarbiausi dalykai. Jei turite rinktis, tai verčiau pasirinkite išleisti savo pinigus ant aukščiausio laipsnio dizaino paslaugų, o ne modernizuotų medžiagų. Jei investuosite i virtuvės baldų suprojektavimą, kuris prisiderins prie visos erdvės , visada galėsite atnaujinti prabanga dvelkiančias paviršiaus  medžiagas vėliau. Pavyzdžiui, įsitikinkinę, kad virtuvės baldų sala yra tinkamoje vietoje, jūs galėsite pakeisti, laminuotą stalviršį į akmens masės stalviršį vėliau, kai galėsite sau tai leisti. Bus daug brangesnis įššūkis, perkelti salą į kitą vietą kartu su visais elektros ir santechnikos mazgais. Arba perkelti garų surinkėjo vietą. Todėl virtuvės baldų dizainas turėtų būti toks, kuris jus lydėtų ir džiugintų ilgus metus. O fasadines medžiagas galėsite atsinaujinti bet kada. Tačiau labai svarbu, kad baldų kokybė būtų tokia, kokią siūlome mes – ilgai tarnaujančia kokybė. Tuo pačiu metu, jūs turėtumėte pirkti geriausius produktus, ką jūsų biudžetas gali sau leisti, ypač jei jūs neturite planų keisti virtuvės baldų per ateinančius penkerius metus.
  • Atkreipkite dėmėsi į tai, kaip jūs iš tiesų gyvenate. Geriausi virtuvės baldai, tai funkcionalūs baldai. Svarbu, kad virtuvės baldai atitiktų jūsų gyvenimo būdą. Jei jūs ir jūsų partneris mėgsta gaminti valgį, neapsistokite tik ties viena orkaite ar plautuve ar virtuvės baldais kuriuose per ankšta visiems jūsų mėgstamiems  prieskoniams (žinoma jei leidžia galimybės) neatmeskite galimybės ir didesnei viryklei nei kad standartinės. Jei jūsų vaikai „pasidaryk – pats“ amžiaus nepamirškite geros kokybės integruotos mikrobangų krosnelės šalia šaldytuvo. Jei jūs grįžtate iš darbo vėlai, tačiau vis tiek mėgstate rimtai užkąsti, tai mikrobangų krosnelę turėtumėte planuotis arčiau viryklės, kad būtų galima paprastai ir greitai atšildyti užšaldytą maistą kurį gaminsite.

Manau mintį supratote, mūsų dizaineris užduos jums daugybę klausimų apie jūsų gyvenimo būdą ir apie tai kas jums patinka. Mums svarbūs jūsų įprastos dienos poreikiai kurie labai atsilieps jūsų suprojektuotiems virtuvės baldams. Vienintelis jūsų darbas, bus atsakyti į klausimus, o mūsų darbas paversti jūsų gyvenimo būdą į virtuvės baldų dizaino sprendimus.

Ar tikrai viską apgalvojote ko reikia ir nereikia Jūsų virtuvei?

Keletas klausimų kurios galime užduoti. Kiek asmenų naudosis virtuve? Koks jų amžius? Ar kas nors iš jų turi specialių poreikių?  Ar jūs turite specialių pageidavimų, tokių kaip didelė vyninė, skalbinių krepšys, vieta laikyti gėlėms? Ar jums tenka prižiūrėti mažus vaikus kol jūs gaminate maistą? Ar jums reikalingi virtuvės baldai dviem virėjams vienu metu? Koki biudžetą esate numatę virtuvės baldams? Kas jūsų privalomų dalykų sąraše? Ir kas yra jūsų, „gerai būtų turėti“ sąraše?

darbinis trikampis, virtuves dizainasTaip pat neignoruokite jau visiems gerai žinomo, virtuvės balduose paplitusios frazės  ‘‘darbinis trikampis‘‘.  Jau net prieš penkiasdešimt metų efektyvumo ekspertai suskaičiavo šeimininkių nužingsniuojamus žingsnius tarp šaldytuvo, plautuvės ir viryklės. Kelias tarp šių trijų prietaisų vadinamas ‘’darbinis  trikampis’’. O kaip lengvai ar nelengvai  įveikiamas atstumas tarp jų vadinamas „virtuvės baldų efektyvumas“.

Atstumai tarp visų šių prietaisų nebūtinai turi būti vienodi, bet susidariusio darbinio trikampio kraštinių suma turėtu sutilpti nuo 2,7m. iki 5,3m. Taip pat labai reikalinga palikti laisvos vietos ant stalviršio, šalia šaldytuvo, kad būtu kur padėti maisto produktus atneštus iš parduotuvės, kuriuos ketinate sudėlioti į šaldytuvą. Dėl saugumo ir patogumo turėtų būti numatyta laisvos vietos iš abiejų kaitlentės pusių, jei staiga prireiktų padėti karštą puodą ar keptuvę. Toje vietoje stalviršis turi būti atsparus karščiams ir drėgmei.

Šiais laikais buitinė technika dar modernesnė ir lankstesnė. Dabar orkaitė ir kaitlentė gali būti atskirai, virtuvės balduose prisidėjo integruojamos mikrobangų krosnelės, indaplovės, o kartais ir skalbimo mašinos. Tai reiškia, kad padaugėja darbinių trikampių, projektuojant prietaisų vietas yra atsižvelgiama i tai, kad tie darbiniai trikampiai labai nesusikirstu, o dėl elektros energijos taupymo, kaitlentę visada geriau montuoti truputi atokiau nuo šaldytuvo. Tad planuojant virtuvę tikrai yra apie ką pasvarstyti, ir čia jums gali prireikti mūsų profesionalios pagalbos.