Tinkamai išnaudota virtuvės spintelių erdvė

virtuvės spintelių erdvėVirtuvė – viena svarbiausių namo vietų. Nesvarbu kokie – maži ar dideli virtuvės baldai yra, visada verta skirti laiko, projektavimo metu, organizuojant virtuvės baldų spintelių erdvę, kad ateityje ji būtų išnaudota kuo taupiau. Atminkite, kad virtuvės baldų spintelių išdėstymas, atsilieps naudingam spintelių turinio  išdėstymui.

Puikiai suprojektuoti virtuvės baldai nebūtinai turi būti prigrūsti vienodo dydžio pakuočių. Gerai suderintas virtuvės baldų dizainas su tinkamu spintelių vidaus išplanavimu – garantuos patogų judėjimą, maisto ruošos metu, Jūsų namuose. Tam, kad išgautumėte patį geriausia rezultatą planuojant spintelių vidines erdves – reikia pagalvoti net apie pačius mažiausius sunkiai prieinamus kampelius spintelėse, kuriuos turi virtuvės baldai.

Prieš įrašydami daiktus į sąrašą, kuriame surašomi visi daiktai, kuriuos norėsite perkelti į naujus virtuvės baldus, gerai pagalvokite apie tuos daiktus, kurie jau apie metus, o gal net ir ilgiau, nebuvo naudojami. Gali būti, kad Jums jų neprireiks ir ateityje. Tokie daiktai netgi galėtų būti sandėliuojami kokiame kitame sandėliuke, garaže ar rūsyje, palikdami daugiau vietos reikalingiems daiktams naujose virtuvės baldų spintelėse. Pagerinkite savo erdvę ir veiksmingą jos išnaudojimą, pašalindami visus nereikalingus elementus.

Vieta sandėliavimui, apatinėse virtuvės baldų pastatomose spintelėse, labiausia tinka sunkiems daiktams. Tokiems kaip: sunkesni elektriniai prietaisai, puodai, keptuvės. Stalčiai apatinėse spintelėse yra daug patogesni naudojimui nei, kad spintelės su varstomomis durimis, kuriose yra lentynos. Jums nereikia lenktis žemai, o kartais net ir klauptis, kad pasiektumėte pačiame spintelės gale įsitaisiusį puodą. Su stalčiumi Jūs labai patogiai galite išsitraukti visą spintelės turinį ir viską aiškiai matydami iš viršaus lengvai bet ką pasiimti. Pilno ištraukimo bėgeliai, taip pat, yra patogesni nei, kad dalinio ištraukimo bėgeliai.

Jei Jūsų biudžetas leis, tai mes panaudosime tik pačią geriausią baldinę furnitūrą, kuri, tą dieną, bus rinkoje.

Skirkite kelias minutes ir pažiūrėkite pateiktoje Blum nuorodoje, įkeltus filmukus, kad pamatytumėte skirtingas sandėliavimo galimybes savo virtuvėje. Sužinokite daugiau apie penkias darbo zonas virtuvėje, ir kaip Jūsų virtuvės dizainas galėtų geriausiai jas panaudoti. Stalčiai turi daug daugiau funkcijų nei, kad tik stalo įrankių ar keptuvių laikymas. Galite pamatyti kaip naudoti stalčių valdymo sistemas ir laisvų rankų parinktis, kad užtikrintumėte paprasčiausią naudojimąsi savo virtuvės baldais, bei išgautumėte kuo daugiau naudingos saugojimo vietos.

ukine spintaTokie maisto produktai, kuriems nereikia šaldytuvo, gali būti laikomi vienoje didelėje ūkinėje spintoje su ištraukiamu mechanizmu, kuris gali būti pritaikytas įvairius matmenis turinčioms virtuvės baldų spintelėms. Šiose spintose gali būti integruoti įvairūs ištraukiami metaliniai krepšeliai, kurie yra atsparūs drėgmei. Ištraukiamų krepšių aukščiai gali būti reguliuojami tam, kad lengvai būtų pritaikyti prie įvairiausių produktų, taip maksimaliai išnaudojant kiekvieną ūkinės spintos centimetrą.

L-formos virtuvės baldai arba U-formos virtuvės baldai dažnai turi sunkiai prieinamą kampinę spintelę, kurioje patartumėm laikyti rečiausiai naudojamus daiktus, ne maisto produktus. Tokioms virtuvės baldų spintelėms yra numatyti ištraukiami kampiniai mechanizmai, kurie nėra pigūs, tačiau yra patogūs. Ypač jei Jūsų virtuvės baldai sudaro mažai spintelių ir Jums reikalingas kiekvienas plotelis patogiam ir kasdieniniam baldų naudojimui.

kampinis mechanizmas karuseleĮ kampinę spintelę, kuri turi dvi varstomas dureles, patariame įmontuoti kampinį mechanizmą, vadinamą karusele. Ji yra labai patogi, nes nereikia siekti daiktų, kurie yra spintelės gale. Šis kampinis mechanizmas leidžia lengvai atsukti spintelės gale esantį prietaisą ar indą. Tačiau, karuselė nėra taupi vietai, nes virtuvės baldų kampinėje spintelėje su 90 laipsnių vidiniais kampais, sumontavus karuselę, lieka neišnaudota vieta spintelės kampuose.

Taip pat, yra kampinis mechanizmas, vadinamas pupa, arba tiesiog – įvairaus dydžio metaliniai krepšiai, ištraukiami iš spintelės kampo.

stalo irankiam vietaVirtuvės baldai turėtų turėti vietą stalo įrankiams laikyti. Geriausia vieta jiems – viršutinis stalčius, netoli indaplovės ar plautuvės, tam, kad išplovus įrankius iškart būtų galima juos sudėti į jiems skirtą vietą virtuvės balduose. Stalo įrankius rekomenduojame laikyti specialiai stalo įrankiams skirtuose dėkluose, kurie yra gaminami standartinių dydžių spintelėms, tačiau gali būti pritaikyti ir prie nestandartinių matmenų. Stalo įrankių dėklas gali būti pagamintas iš medžio, plastiko, metalo ar pan..

Virtuvės baldai turi tūrėti numatytą vietą lėkštėms ir puodukams. Geriausia vieta indaujai – virš plautuvės. Indaplovė, dažniausiai, būna šalia plautuvės, todėl iš ten išimtus išplautus švarius indus, taip pat labai paranku sudėti į indų džiovykla. Jei Jūsų virtuvės dizainas tokios galimybės nesuteikia – indų džiovyklą integruokite į pastatomos spintelės stalčių, vėlgi, pasirinkite stalčių, esantį netoli plautuvės ir indaplovės.

Indų džiovykla, kaip ir įrankių dėklas, gali būti pagamintas iš plastiko, metalo, nerūdijančio plieno, gali būti ir nudažoma.

siuksliadezeJau įprasta, kad virtuvės baldai šiukšliadėžę slepia plautuvės spintelėje. Taip yra patogu, nes galite patogiai ir lengvai plauti daržoves, o nupjaustytus daržovių galiukus iškart išmesti į visiškai šalia esančią šiukšliadėžę. Dabar yra įvairiausių ekologiškų šiukšliadėžių, skirtų rūšiuoti perdirbamas šiukšles.

reilingasTarp pastatomų ir pakabinamų spintelių likusi laisva erdvė gali būti efektyviai išnaudota, prie sienelės pritvirtinus specialiai, įvairiems įrankiams ar prieskoniams kabinti, pritaikytą vamzdelį. Taip pat, reilingas gali tapti patogiu popierinių rankšluosčių laikikliu. Tinkamoje vietoje ir tinkamo ilgio reilingas papuoš virtuvės baldus, bei suteiks virtuvei jaukumo.

Atvirų lentynų panaudojimas – gali tapti gražiu virtuvės baldų akcentu, ar net perteikti baldų dizaino idėją, tačiau reiktų nepamiršti, kad virtuvės baldai, turintys atvirų lentynų, yra labai patrauklūs visam riebalų, nešvarumų bei dulkių kaupimuisi. Todėl ant lentynų protingiausia būtų laikyti tai, kas yra naudojama kasdieninei maisto ruošai.

kargo krepsysProduktai, tokie kaip aliejaus ar acto buteliai, kuriems nereikalinga žema šaldytuvo temperatūra, gali būti laikomi žemiau darbastalio įvairiuose cargo krepšiuose.  Yra daug rūšių, ištraukiamų krepšių siauresnėms bei platesnėms spintelėms. Juose gali būti laikomi įvairūs buteliai, birūs produktai ar puodai.