Dažyti baldai – gaminti iš dažytos plokštės (MDF)

Mėgstate ekstravaganciją ir esate drąsūs? Tokiu atveju virtuvės baldų fasadus patariame gaminti iš dažytos presuotų medžio dulkių plokštės (MDF).

Virtuvės baldai, gaminami iš šios plokštės tiks kiekvienam. Ši plokštė yra sukurta itin išrankiems žmonėms – ji gali būti blizgi arba matinė, gali būti frezuojama, filinguojama, lenkiama. Kadangi plokštė yra nudažoma ekologiškais dažais nelieka jokio laminavimo, todėl plokštė yra atsparesnė vandeniui nei įprasta laminuota presuota medžio drožlių plokštė. Galbūt norite švarios, lengvos ir erdvios virtuvės įspūdžio? Tuomet balta virtuvė ar virtuvė su pastelinėmis spalvomis yra puikus ir dažnas šiandienos pasirinkimas.

Plokštės spalva renkama iš didžiulės viso spektro spalvų paletės, todėl pritaikysite savo virtuvės baldus ir prie esamo interjero ir prie naujai kuriamo. Sakote, kad Jums dar plokštės niekas nesukūrė? – rinkitės dažytą plokštę ir patenkinsite visus savo lūkesčius.

Mūsų atliktų darbų galerijoje yra labai daug virtuvės baldų pavyzdžių, gamintų iš dažytos presuotos medžio dulkių plokštės (dažytas MDF). Dažyti baldai – sparčiai į rinką žengiantis baldų variantas ir nenuginčijamai populiariausias pasirinkimas šiandien.

Vonios baldams patariame rinktis dažytą MDF, nes plokštė yra atsparesnė drėgmei, taip baldus apsaugosite nuo išsipūtimo gavus drėgmės.