Klasikiniai baldai

Niekuomet iš mados neišeina klasikiniai baldai, mėgstantiems solidų, prabanga dvelkiantį įvaizdį. Šį įvaizdį sukuria natūralaus medžio masyvo durelės, karūnos, piliastrai, kolonos ir kiti įvairūs medinių baldų puošybos elementai. Mūsų atliktų darbų galerijoje yra ne tik sunkiosios klasikos virtuvės baldų nuotraukų, bet ir lengvesnės (sumodernintos) klasikos pavyzdžių.

Baldai4u salone rasite gausų medžiagų pasirinkimą klasikiniams baldams. Taip pat, galėsite gyvai apžiūrėti mūsų ekspozicinį virtuvės klasikinių baldų pavyzdį (fasadams naudojamas medžio masyvas), bei lengvos klasikos virtuvės baldus (gamintus iš MDF). Kiekvienas stalčius, kiekvienos durelės, lentynėlės – turi savo paskirtį, tad atvykę pas mus nepasigailėsite ir tikrai pasisemsite idėjų savo virtuvės baldų projektui.

Visi baldai, taip pat ne išimtis ir klasikiniai baldai, gaminami pagal individualų projektą. Mūsų dizaineriai, dirbdami su Jumis, įsiklausydami į Jūsų norus, bei įvertindami baldams skirtą patalpą, suprojektuos nestandartinius korpusinius baldus, skirtus būtent Jums.

Kaip išgauti klasikinės virtuvės įvaizdį?

Pateikiame keletą patarimų kaip sukulti klasikinių baldų išvaizdą:

  •  pašalinti baldus ir detales, kurie neatitinka bandomo pavaizduoti laikotarpio įvaizdžio;
  • pridėti akcentų ne tik virtuvės balduose, bet ir visoje patalpoje. Labai reikšmingos detalės yra grindų plytelės, virtuvės sienelė, šviestuvas ir valgomasis stalas su kėdėmis;
  • norėdami sukurti pagrindinius akcentus, išryskinančius klasikinės virtuvės baldus, skirkite įpatingą dėmesį rankenėlėms, pakabinamų spintelių aukščiai turėtų būti ne vienodi, įterpti atvirų spintelių ir spintelių su stiklo durelėmis, galbūt skirtingomis spalvomis, ir žinoma išsirinkite sau patinkantį raižytą raštą;
  • Renkantis buitinę techniką atkreipkite dėmesį į jos dizainą. Galbūt funkcijų ir išvaizdos pasirinkimas nėra toks gausus kaip modernios išvaizdos buitinės technikos, tačiau šiais akcentais taip pat galite sustiprinti klasikinės virtuvės įvaizdį;
  • jeigu norite išgauti tikros, ne lengvos, klasikos įvaizdį, venkite tokių medžiagų kaip laminuota medžio drožlių plokštė, dažyta ar faneruota plokštė, metalas. Tokiu atveju tinkamiausia medžiaga yra natūralus medis, akmuo, granitas ir pan.
  • jeigu Jums patinka konkretaus laikotarpio ir regiono klasikiniai baldai, tuomet patariame peržvelgti mūsų patarimų skiltį apie virtuvės baldų stilius. Galbūt Jus žavi Provanso stiliaus virtuvė, kuri yra daugelio akiai miela, o galbūt kaimo stilius Jums tinkamiausias? Jei visgi neradote aprašyto stiliaus, kreipkitės į mūsų dizainerius ir kartu būtinai rasite Jums patinkantį klasikinį (o gal jis virs moderniu?) stilių.