Spintos yra vienas geriausių žmogaus išradimų pagelbėjantis įvesti tvarką namuose. Ir nesvarbu ką į ją dėsite: ar kabinsite drabužius ar sukrausite knygas ar kitus daiktus. Retas kambarys namuose apsieina be spintos, ar mažų mažiausiai spintelės, lentynos.

Priklausomai nuo Jūsų pageidavimų, galimi įvairūs spintų išplanavimai. Spintą galima pritaikyti kabinti drabužiams, dėti sulankstytiems drabužiams, patogiai pasidėti batus ar sakykime… siurblį. Kodėl gamintis spintą, o ne tiesiog įsigyti standartinių matmenų? Todėl, kad tik nestandartinė spinta atitiks visus Jūsų pageidavimus: vidaus išplanavimą, pritaikymą prie konkrečios sienos, lubų aukščio ar įtalpinimą į pageidaujamą nišą. Ką jau bekalbėti apie spintos durų pasirinkimą. Durys gali būti įvairių spalvų, raštų, galime netgi pagaminti su Jūsų mėgstamu šūkiu ar miela akiai nuotrauka. Tai tik Jūsų (dažnai ir mūsų) fantazijos klausimas. Spintos durys gali būti varstomos arba slankiojančios (taip pat yra kitų pasirinkimų – mažiau populiarių). Pastarosios puikiai taupo vietą. O ką jau bekalbėti apie kiekvienos moters ar mėgstančio tvarką vyro svajonę – drabužinę, kur be galo patogu susidėti, susikabinti visus drabužius, batus, šalikus, kur atidarius duris niekas nevirsta lauk. Vietoj to, tiesiog įeini į vidų ir laisvai randi viską ko reikia.

Kita priežastis, kodėl mūsų klientai dažnai pasirenka nestandartinės sieninės spintos gamybą tai dizainas. Neretai šiuolaikiniuose namuose kelios patalpos yra sujungiamos vienoje didelėje patalpoje, išgaunant erdvės ir estetikos jausmą. Tuomet norima neprimarginti ir sujungti visų baldų vaizdą stiliumi. Sakykime klasikinis pavyzdys, kuomet prie pagamintų virtuvės baldų klientai priderina svetainės baldus bei prieškambario spintą. Ir nebūtinai šie baldai būna visiškai vienodi. Siekiant unikalumo galima vienodumo jausmą išgauti susiejant baldus tik viena spalva ar kaikuriais akcentais, detalėmis,  taip namams suteikiant prabangos, unikalumo, vientisumo ir jaukumo jausmą.

Baldai4u pasistengs įgyvendinti jūsų norus ir padaryti Jūsų buitį gražia ir komfortiška. Pagaminsime spintą/ drabužinę/ spintą slankiojančiomis durimis atitinkančią Jūsų namų stilių su kokybiškomis medžiagomis. Jeigu atvyksite pas mus į ofisą galėsime Jums pasiūlyti gausybę medžiagų ir išplanavimo/ dizaino variantų.