Kodėl rinktis mus

KODĖL RINKTIS UAB BALDAI4U?

 

Kokybiškų baldų gamyba pagal užsakymą

kokybiski baldai

Vienas svarbiausių mūsų siekių – kokybė. Tikime, kad siūlydami aukštą kokybę savo klientams, galime sukurti sėkmingą verslą. Vertiname savo klientus, todėl siekiame užtikrinti nepriekaištingą paslaugų ir gaminių kokybę bei pasirūpinti, kad klientai būtų patenkinti mūsų atliktų darbų rezultatais.

Siekdami pačių geriausių rezultatų mes nuolat ieškome būdų kad baldų gamyba būtų kuo sklandesnė, atitinkanti aukštos kokybės standartus ir baldai tarnautų Jums ilgus metus. Esame įsitikinę, kad pasirinkdami kokybišką produktą – nesuklysite, tad būtent kokybė buvo ir bus mūsų prioritetas ir nesvarbu ar tai bus labai dideli ir prabangūs virtuvės baldai ar tiesiog paprasta nedidelė spinta.

Kaina

Baldai4u kainos

Teisinga kaina, atitinkanti siūlomos produkcijos kokybę, visuomet buvo vienas iš pagrindinių mūsų tikslų. Kitaip tariant, neprašysime Jūsų prisėsti, tam, kad galėtumėm pasiūlyti baldų kainą. Taip pat, baldai nebrangs, jei norėsite išskirtinio dizaino baldų, nes mes esame nestandartinių korpusinių baldų gamintojai. Galime pasiūlyti virtuvės baldų komplektaciją, telpančią į kiekvieno kliento numatytą biudžetą, skirtą baldų gamybai.

Jei, vis dėlto, mūsų siūloma kaina baldams gaminti Jūsų netenkina, visuomet rasime būdų kur galime sutaupyti, atsižvelgiant į tokius Jūsų kriterijus, kaip – „reikia“ ir „noriu“. Palikdami tai, ko tikrai „reikia“, bei paliekant galimybę bet kada atnaujinti baldus į tai ko „norite“, visad priartėsime prie Jums tinkančios baldų gamybos kainos.

Taip pat atminkite – „Baldai4u“ nuolaidos nedaro tik kokybei.

Greitis

baldu gamybos terminai

Susikoncentravimas į vieną sritį, bei jau išlavintas tikslumas – leidžia mums tesėti savo pažadus ir pagaminti bei sumontuoti baldus sutartu laiku. Neretai klientas baldus renkasi ilgiau nei pats tikėjosi jog galėtų rinktis. Tad, po šio ilgo ir kiek varginančio proceso norisi, kad užsakius baldus jie kuo greičiau atsirastų Jūsų namuose. Mes tai puikiai suprantame, todėl vertindami Jūsų norus ir laiką, baldus gaminame pagal sutartus terminus ir ne tik juos laiku atvežame pas Jus į namus, bet ir sumontuojame baldus dar terminui nesibaigus. Iš mūsų neišgirsite, kad vienas ar kitas meistras susirgo, ar, kad sugedo staklės. Net jeigu ir negalėsime, dėl darbų gausos, atlikti Jūsų užsakymo Jums tinkančiu laiku, mes apie tai pranešime dar prieš užsakant baldus. Tikrai rasime abiem pusėms tinkantį baldų gamybos terminą.

Bendravimas

baldai bendravimas

Mes įsitikinę, kad sėkmingos veiklos pagrindas yra nepriekaištinga reputacija ir patys geriausi atsiliepimai, tad visuomet būsime Jūsų draugais nuo pradžių iki pabaigos, tam, kad norėtumėte pas mus sugrįžti ir drąsiai rekomenduotumėte mus draugui tiek dėl gero kainos ir kokybės santykio, tiek dėl malonaus bendravimo.  Jau seniai esame pastebėję, kad dauguma mūsų užsakovų – tai sugrįžtantys, mūsų darbais patenkinti, klientai ir tie, kuriems mus rekomendavo.

Mūsų bendravimo kultūros suvokimas, tai:

  • kuo greitesnis atsakymas į mūsų kliento užklausimą;
  • visais atvejais pagarbus bei profesionalus elgesys su klientu;
  • nuoširdus elgesys su klientu tiek mūsų kompanijos viduje, tiek kliento erdvėje;
  • nenutrūkstantis ryšys su buvusiais klientais, kurie sukuria pagrindą verslo augimui.