Nestandartiniai vonios baldai

Vonios kambarys yra ta vieta, kur dažniausiai leidžiame laiką vieni ir mėgaujamės šia akimirka. Kuomet išėję iš vonios kambario jaučiamės puikiai nusiteikę dienos pradžiai ar miegui, o galbūt – tiesiog atsigaivinę vidury dienos. Tad ne veltui žmonėms vonios baldai yra svarbus namų elementas.

Būtent vonios baldai gali sudaryti komfortą ir leisti atsipalaiduoti. O gaminant nestandartinius vonios baldus galite susiplanuoti viską taip, kaip Jums patogu, kaip Jums reikia. Galite rinktis medžiagas, spalvas pačios plokštės. Visgi rekomenduojame dažytą medžio dulkių plokštę (MDF), nes ji apsaugo pačią plokštę nuo vandens ir drėgmės. Žinoma visuomet yra ir kitokių sprendimų, priklausomai nuo konkrečios situacijos, vonios kambario dydžio, baldų atstumų nuo drėgmės šaltinių ir kt.

Vonios baldai gaminami pagal užsakymą bus priderinti prie Jūsų interjero, sienų pločio, plautuvės ar kitų svarbių elementų. O galbūt turite nužiūrėję be galo mielą interjerą ir norėtumėte kažko panašaus savo vonioje? Tuomet siūlome nedvejoti ir gamintis nestandartinius vonios baldus.

Būdingiausios visų laikų spalvos vonios baldams yra kreminė, balta, juoda ir marmurinė balta ir medžio imitacija.  Taip pat populiari medžiaga vonios balduose yra stiklas, veidrodis. Pastarasis ypač naudingas mažose patalpose, kur vizualiai praplečia erdvę ir suteikia komforto jausmą.