Atsiliepimai

2024-04-05

Kalbant bendrai, esame patenkinti jūsų pagamintais baldais. Esame patenkinti viskuo, dizainerė Sandra labai profesionali, baldų planavimo procesas buvo labai lengvas ir aiškus. Rinkę baldus darbuotojai taip pat puikiai atliko savo darbą. Vienintelis dalykas, kuris galėtų būti sklandesnis, tai, kad dažnai būdavo sudėtinga susisiekti su dizainere, dėl šios priežasties visas procesas šiek tiek išsitęsė. Dėkoju jums.

Viktorija L

2024-04-02

Viskas gerai- laiku, taip kaip planavom ir tai ką planavom. Kaina- galėtų būt mažesnė, bet tokie dabar laikai, viskas suprantama 🙂 Agnei linkėjimai

Saulius

2024-03-31

Sveiki, su sventem! Del komentaru as nemoku sakyt kalbu: tiesiog aciu uz grazius kokybiskus baldus, viskas profesionalu, tikslu, esam patenkinti, aciu labai.

Dovile

2024-03-23

Visai komandai ačiū už darbą.  Dizainerė labai kokybiškai ir kompetentingai išpildė mūsų norus, taip pat labai gerai ir daug minčių savo pritaikė mūsų poreikiams 🙂 labai sklandžiai vyko derinimai, ačiū jai :)Montuotojai, tvarkingai paliko darbo vietą ir greitai surinko baldus, ačiū už kokybišką darbą 🙂 Viskas veikia ir patinka.

Gerų darbų Jums!  Žydrūnė

2024-03-04

Viskas džiugina. Milda buvo labai maloni. Paskatinkit ją. Montuotojai linksmi, kokybiškai ir greitai dirbo. Jūsų nuolaida džiugino. Ačiū

Vita

2024-02-08

AČIŪ dizainerei Mildai už puikų virtuvės dizainą, patarimus, malonų bendravimą. Labai dėkingi montuotojų komandai, kurie puikiai sumontavo baldus nors susidūrė su sienų nelygumais.  Malonus bendravimas, viskas buvo paaiškinta, pakonsultuota. Rezultatas gavosi džiuginantis. Rekomendacijos!

Aušra

2024-02-07

Galutiniam rezultate tikrai viskas džiugina. Elinga puikiai įsigilino į mūsų norus, viskas kaip ir norėjom,  perduokit linkėjimus nuo mūsų. Iššūkiai buvo tik montavime, viską žinote (Baldai4u pastaba. Montavimo įšūkiai išspręsti).

Sigita

2024-02-05

Esu begalo patenkinta jūsų darbu, tiek asmeniškai jūsų, tiek visos įmonės. Viskas kokybiška, gražu… o jei kokie nors pasitaiko nesklandumai, tai viską labai greit ištaisot! Nereali Jūsų komanda! Labai Jums ačiū.

Reda

2024-01-30

Labai malonūs ir draugiški (Nerijus ir Laurynas) (past.montuotojai), dėkoju už profesionalų darbą.

Sigita

2024-01-18

Džiugina ir net labai! Tikrai norėčiau padėkoti visai jūsų komandai,ypatingai Mildai už kantrybę,idėjų išpildymą,patarimus kaip baldus padaryti kuo modernesnius,savitus,gražius ir patogius ir tuo pačiu “palankius” mūsų kišenei. Daug laiko prasijuokta,pradiskutuota,tikrai smagu buvo susipažinti! Ačiū ir jums už patarimus,antrą kartą ir beje,labai sėkmingą, įsirenginėjant svajonių virtuvę ir kad išvis sutikot su idėja keisti tik virtuvės fasadus   matuotojui,montuotojams taip pat ačiū už puikią nuotaiką,tvarkingą ir greitą darbą,malonų bendravimą. Smagu,jog tokia puiki komanda surinkta!

Dukrytės spinta tai išvis next level,niekur tokios nematėm!

Nusiskundimų neturim,viskas išpildyta su kaupu.

Kadangi namie dar turim neišpildytų erdvių,tikiu jog ateity dar kartą kreipsimės į jus 🙂

Matosi,jog nuo tada kai gaminomės pirmąją virtuvę pas jus,stipriai patobulėjot,nes ir ofisas pilnas idėjų būsimiems baldams ir pačių detalių,plokščių ir viso kito pasiūla milžiniška. To ir linkiu toliau,tobulėti toliau!

Tikiuosi neatsibodo skaityti,gražaus vakaro! 🙂

Raminta

2024-01-15

Su dizainere buvo paprasta dirbti, jautėsi patirtis ir gavome gerus patarimus. Montuotojai dirbo greit, buvo labai draugiški ir paslaugūs, darbai atlikti kokybiškai.

Ina

2024-01-14

Tikrai viskas dziugina, baldai tikrai atrodo taip, kaip norejosi.

Musu dizainere Milda visa sirdi atidave mums maksimaliai, tai dabar jos ir nepaleisim. Kviesimes dar, tad tai dar ne pabaiga, pasimatysim 🙂

Linkėjimai, Elina

2024-01-12

TAIP, mus labai džiugina Jūsų gamybos baldai, neveltui jau kelintą kartą pas Jus kreipiamės 🙂

Viskas puikiai suprojektuota ir sumontuota, jokių nusiskundimų neturiu, tik belieka džiaugtis baldais 🙂

Eglė

2024-01-11

Pas jus užsakyta virtuvė mane džiugina jau beveik 9 metus 🙂 Tikrai viskas ok, viskas savo vietose, nesulūžę neišgriuvę. Na tik po plautuve esančios spintelės durelių apvadai pasipūtė nuo drėgmės, tačiau dėl šito buvau perspėta.

Sigita

2024-01-11

Nuo pat pradžių kontaktavimas su dizainere buvo malonus, priėmimas jaukus, į poreikius įsiklausyta. Kilę nesklandumai ar nesusikalbėjimai išspręsti labai korektiškai, operatyviai, o tai yra profesionalumo požymis.

Baldas spalviškai ir techniškai išpildytas, džiaugiuosi pasiūlytu stalviršiu bei kitais pasiūlytais sprendimais.

Geruoju paminėti galiu ir montuotojų komandą. Linksmi, taktiški ir greitai dirbantys. Visada malonu išgirsti gerus atsiliepimus iš darbuotojų lūpų apie vadovą ir jo politiką klientų atžvilgiu. Todėl tai tik dar labiau padidino pasitikėjimą įmone ir jos aptarnavimu.

Baldas pagamintas laiku, surinktas gerai. Esu rami, nes žinau,kad nenumatytais atvejais galėsiu pasikreipti dėl korekcijų.

Dėkui už virtuvę ir sėkmingo darbo visam kolektyvui!

Remida

2024-01-07

Dizainerės darbu esu labai patenkintas, labai gražiai atrodo virtuvė 🙂

Rytis

2024-01-06

Viskas labai graziai, tiksliai ir kokybiskai. Aciu labai.

Dovilė

2024-01-05

Labai džiaugiamės (jau antra sav. kaip gyvename), kaip ir viską jau susitikę aptarėm ir pasidalinom savo įspūdžiais . Labai smagu buvo bendrauti tiek su jumis, tiek su Agne, tiek su meistrais, kurie darė surinkimo darbus. Pagyrimas Agnei už operatyvius sprendimus ir smulkmeniškumą derinant mūsų norus. 🙂

Tomas

2024-01-04

Dėkui už gerą darbą! Dėkoju įmonės „Baldai4u” dizainerei, Mildai ir darbuotojams už puikiai suprojektuotus ir pagamintus baldus. Baldai puikūs, lūkesčiai pateisinti. Meistrai – mandagūs, kruopštūs ir tvarkingi. Dar kartą ačiū Jums ir sėkmės darbuose!!!

Gediminas ir Viltė

2024-01-02

Viskas labai super. Džiaugiamės rezultatu. Sandrą pasirinkome pagal rekomendacijas iš pažįstamų ir tikrai nenuvylė. Labai patiko bendradarbiavimas ir pasiūlyti sprendimai.  Tikrai bendradarbiausime ir toliau. Tik ateityje norėtųsi daugiau grįžtamojo ryšio 🙂

Linksmų švenčių!

Viktorija G

2023-12-23

Vyrai šaunuoliai. Atliko puikiai darbus. Profesionaliai ir kokybiškai.

Mindaugas

2023-12-21

Nuoširdžiausia padėka Jūsų įmonei. Esu patenkinta darbų kokybę, džiugino tai , kad net mažiausiais gamyklinis defektas buvo vežamas naujai gaminti. Esu dėkinga Mildai, už jos darbą, konsultacijas ir patarimus. Mūsų kartu su Milda bendras projektas pavyko 100%. Manau mano, Jūsų įmonės ir Mildos bendravimas ties šiuo projektu nepasibaigė 🙂

Ačiū,  Agnė

2023-12-10

Ačiū, viskas gražiai ir tvarkingai.

Violeta

2023-12-09

Montuotojai dirba greitai, gerai, tvarkingai, švariai, atsakingai. Atsako į rūpimus klausimus. Maloniai bendrauja.

Viktorija

2023-12-07

Montuotojai dirbo kokybiškai, tvarkingai ir kruopčiai. Puikiai sumontavo, neturime pastabų.

Dizainerės ir konstruktorių darbu esame patenkinti, puikiai išsprendė katilo paslėpimo klausimą. Dizainerė puikiai išsprendė visus iškilusius klausimus.

Dovilė

2023-12-06

Sveiki,viskuo likome patenkinti, nuostabia dizainere Milda kuri atsidavusi 100%,taip pat montuotojais,kurie labai kruopštus ir tvarkingi 1000% jus komandai.

Suteikė labai daug naudingos informacijos, labai puikus kolektyvas.

Jurgita

2023-11-27

Laurynas ir Marius komunikabilūs, puikiai atliko savo darbą, savo srities specialistai.

Zofija

2023-11-27

Baldai surinkti tvarkingai, kruopščiai. Nerealus darbas visos komandos. Jūsų įmonę rekomenduosiu visiems.

Montavo malonūs meistrai, paslaugūs, profesionalūs. Super! Labai AČIŪ!

Reda

2023-11-21

Tikrai džiaugiamės baldais, viskas taip kaip ir tikėjomės. Su dizainere (red. past. Milda) buvo malonu bendrauti, atsakė į visus klausimus, atsižvelgė į visus mūsų norus ir patarė kaip ką geriau daryti. O ir patys baldai buvo paruošti ir sumontuoti daug greičiau nei tikėjomės. Tad ačiū jums!

Laura

2023-11-18

Sklandi komunikacija, darbai atlikti laiku ir tvarkingai.

Rokas

2023-11-07

Dėkojam jums labai už jūsų pastangas, laiką ir kantrybę!

Virtuvės patalpa visai kita, nei prieš tai, dabar viskas daug patogiau ir žinoma, gražiau.

Labai džiaugiuosi, kad pavyko gauti būtent šį paveikslą su būtent šiomis tulpėmis, jos nuo pat pradžių ir buvo vienintelis variantas)))))

Ramunė + Roland

2023-10-09

Spinta atrodo nuostabiai, labai džiaugiamės, prisegu noutraukas. 🙂

Patricija

2023-10-06

Visų pirma, tai norėčiau padėkoti už komandos profesionalumą ir taktiškumą. Jau baldų montavimo etape susidūrėme su mini problemomis, kaip pabėgę prieškambario spintos ir veidrodžių centimetrai. Tačiau jūsų gebėjimas padėtį taisyti kuo greičiau maloniai nudžiugino.

Noriu padėkoti ir dizainerei už gebėjimą komunikuoti čia ir dabar bei spręsti dilemas nelaukiant rytojaus. Ypač ačiū, kad padėjote, Milda, apsispręsti, kokie variantai geriausi (ir netgi tendenciškai aktualiausi šiuo metu). Mūsų namai tapo ne tik gražūs, bet ir stilingi. O visos detalės suėjusios į visumą, namus daro itin jaukius ir malonius būti.

Atskira padėka montuotojams bei gamybos vadovui, kuris nuolat su mumis kontaktavo, tad visad žinojome, kokia toliau bus seka montuojami baldai, ar kur užstrigę reikalai.  Ačiū montuotojams už jų kruopštumą montuojant baldus ir saugant mūsų erdvę. Buvo dirbta labai tvarkingai ir atsakingai – sienos nenudaužytos, šiukšlių nepalikta. Net montavimo eigoje, kai užmatėme apdaužtą lentyną, montuotojai iškart sutvarkė šią bėdą.

Didžiausios Jums sekmės kituose objektuose. Tikrai drąsiai galėsiu Jus rekomenduoti ir pažįstamiems, kaip patikimus baldininkus. 🙂

Neringa

2023-10-05

Labai džiaugiuosi jus pasirinkusi. Esu viskuo patenkinta. Dizainerė Milda patogiai ir racionaliai viską suprojektavo. Gaminti dabar patogu ir paprasta. Be to vizualiai virtuvė labai graži. Labai džiaugiuosi Daivos patarimais, kai rinkausi buitinę techniką. Visa ji labai fukcionali ir taip pat labai džiugina. Montuojant buvo iškilusių visokių problemėlių, bet vaikinai viską sutvarkė puikiai. Turite nerealią komandą, baldai pagaminti ir sumontuoti kokybiškai. Ačiū Jums.

Giedrė

2023-09-14

Norim jums padėkoti už realizuotą virtuvės idėją ir itin kokybiškus ir išvaizdžius virtuvės baldus. Viskas padaryta, surinkta ir apgalvota tikrai labai gerai. Ieškojom, kas realizuotų mūsų idėją ir galiu pasakyti, kad atsižvelgta į VISKĄ ko norėjom.

Ypatingas ačiū Airai, kuri viską suplanavo, išklausė ir patarė, kas patogu, kas praktiška, neaukojant mums svarbios estetikos.

Taip pat iškilus problemai su LED juosta viskas buvo labai greitai ir operatyviai išspręsta jūsų meistro

Ačiū! Dovydas

2023-09-07

Ačiū dizainerei Mildai už visus patarimus ir pasiūlymus bei visus lūkesčius atitikusį galutinį projektą. Ir taip pat ačiū montuotojams už greitą ir sklandų darbą.

Laura

2023-09-06

Dėkoju už operatyvumą tiek pirminiame baldų gamybos etape, tiek paskui montuojant baldus ir atvykstant pagelbėti, kai iškilo problema su dujų pravedimu pro stalviršį.

Dar neteko daug naudotis, bet virtuvė atrodo patogi, su gerai apgalvotu išdėstymu. Dizainerė Milda projektuojant davė taiklių patarimų, ką kaip geriau daryti, kad naudojimasis baldais būtų patogus.

Labai svarbu tai, kad baldai jau montavimo etape buvo pritaikyti prie LABAI kreivų seno daugiabučio sienų :).

Ačiū!  Gabrielė

2023-08-11

Puikiai sumontuota, atsižvelgta į komentarus ką galima pataisyti, dėkui.

Su žmona pridedame trumpą feedback apie Mildą:

Mildos darbu visomis prasmėmis esame labai patenkinti, tiek priešprojektiniame (dizainų pasirinkimas ir pasiūlymai), tiek galutiniame virtuvės baldų projektavime. Gavome daug naudingų patarimų ir pasiūlymų dizaino klausimais (spalvos, medžiagiškumai, suderinamumas su interjeru tiek vizualizacijoje, tiek būnant pačiame būste) bei funkcionalumų klausimais (patogumas, prieinamumas). Viso projekto metu jautėsi, kad Milda įdėjo visą save, kad patartų ir pasiūlytų kaip išnaudoti visas įmanomas erdvės ir galimybes, kas mums ir buvo vienas iš pagrindinių lūkesčių. Esame laimingi, kad buvo daug skirta laiko ir atidumo detalėms, kurios mums buvo svarbios. Visoje eigoje jautėme jos stiprų profesionalumą ir patirtį iš kitų projektų bei užtrikrintumą siūlant vieną ar kitą sprendimą, kuris tikrai mums lengviau leido pasirinkti ir nuspręsti ko norime. Taip pat komunikacija projekto eigoje buvo labai sklandi ir paprasta, tad mums tai buvo dar vienas didelis privalumas, bei jautėme didelį Mildos norą atrast parankiausią, grąžiausią ir patogiausią sprendimą mums.

Su nekantrumu laukiame ir kaip atrodys sekantis baldų projekto užbaigimas, nes procesas buvo toks pats sklandus 🙂

Rokas ir Ernesta

2023-08-11

Virtuve esu labai patenkintas, spalvos, kokybė ir visa kita, tikrai nenuvylė!

Mantas

2023-08-04

Sveiki, taip viskas puikiai atlikta,esu  patenkinta. Puikiai suprojektuota ir laiku atliktas darbas. Montuotojai taip pat dirbo gerai ir greitai . Džiaugiuos ,kad pasinkau jūsų įmonę. Ačiū.

Loreta

2023-08-03

Visų pirma, šaunus kolektyvas, pradedant nuo dizainerių, baigiant baldų montuotojais, visi malonūs, padedantys. Baldų medžiagos iš pirmos pažiūros tikrai kokybiškos, viskas liuks 🙂
Galutinis rezultatas džiugina.

Pagarbiai,

Aistis S.

2023-07-19

Aciu uz gera darba ir draugiska bendravima. Darbai atlikti kokibiskai. Virtuve atrodo puikiai. Mes patenkinti.

Pagarbiai, Boris 🙂

2023-07-10

Viskas gerai . Artūras su Laurynu pabaigė sumontuoti , puikiai sutvarkė probleminę vietą. Šauniai padirbėjo dizainerė Elinga, džiaugiuosi jos pasiūlymais , tikras profesionalas. Linkiu visiems sėkmės , kurkite, džiuginkite idėjomis ir puikiais baldais savo klientus . Labai vertinu pažado, susitarimo laikymosi. Tikiuosi dar sugrįžti su kitu užsakymu 🙂

Kuo geriausios sėkmės

Alvyna

2023-06-29

Bendrai esam tikrai patenkinti, baldai džiugina ir namai labai pasikeitę ir pagaliau tampa namais:) Tad tikrai didelis dėkui Jūsų komandai.

Dizainerei Mildai tik patys geriausi atsiliepimai, labai greitai supranta kliento poreikius, išmano ir estetinius ir funkcinius niuansus, mums daug daugiau visko patarė nei mūsų interjero dizainerė, kuri kūrė būsto koncepciją ir su kurios projektu atėjom. Maloniai bendrauja, dėl visko pataria, ne tik dizainu užsiima, bet ir pataria apie baldų priežiūra, padeda rinktis optimalius variantus ir kainos ir grožio santykyje, žodžiu tikrai labai džiaugiamės, kad pasisekė mums su ja dirbti.

Montuotojai irgi iš esmės dirbo šauniai, gerai nusiteikę, maloniai bendravo, daug patarė. Baldai sumontuoti tvarkingai, rūpinosi tvarka, turėjo ką pasitiesti ir pan.

Greta

2023-06-28

Sprendimas džiugina, net su šeimyna apkalbėjome jog atrodo lyg lentyna jau buvo čia visad. O tai manau pasako labai daug jog bendrai sprendimas tinka vietai, atlieka savo saugumo funkciją ir šviesos pakankamai sklinda į pirmą aukštą.

[1] Dėl pastabų baldui neturiu kol kas jokių, atrodo viskas puikiai, gal tik kai esu per metus užsisakius iš kitų gamintojų baldų labai patiko, jog sumontavus baldas yra nuvalomas. Čia mintis – ateičiai.

[2] Gaminimas nesitikėjau jog taip operatyviai.

[3] Sakyčiau džiaugsmą temdė tik kai tiek užsitęsė pasiūlymas dėl alternatyvos, bet dizainerė bendrai buvo maloni, išgirdo ko norima, atsižvelgė stipriai į mažo vaiko saugumo užtikrinimą (kas itin svarbu), skambino nedarbo valandomis (mano prašymu) ir pasidomėjo po sudėjimo kaip viskas.

Tad, man asmeniškai, kaip dirbančiai su įmonių įvaizdžio formavimu komunikacijos ciklas su Agne  atrodė organiškas ir šiltas.

O Jums ačiū už bendrai pasidomėjimą ir manau dar kreipsimės, kitais baldų sprendimais netolimoje ateityje.

Su kūrybiškais linkėjimais,

Ingrida

2023-06-25

Ilgai teko palaukti bendravimo. O šiaip pretenzijų neturime. Vyrai baldus surinko greitai ir švariai, super komanda.

Greta

2023-06-23

Ačiū montuotojams už gerą ir kokybišką darbą.

Vidmantas

2023-06-22

Didelis ačiū dizainerei Mildai už puikų projektą ir nuoširdų bendravimą, ačiū vaikinams kurie surinkinėjo baldus (už darbą sunkiomis sąlygomis, nes baldus reikėjo užnešti į 5tą aukštą) ,bei visai Baldai4u komandai už puikiai atliktus darbus.Esu labai patenkinta,Ačiū!

Inga

2023-06-22

Noriu labai padėkoti už puikiai atliktą darbą – virtuvė nuostabi. Visa šeima nekantrauja kada galėsime ja naudotis 🙂

Reda

2023-06-07

Laba diena, Elinga, norėjau dar kartą padėkoti už Jūsų darbą. Nuo pat projektavimo ir Jūsų patarimų iki pat baldų atvežimo ir jų montavimo – viskas nepriekaištingai. Baldų pavyko sulaukti visu mėnesiu anksčiau, atskiras ačiū ir vyrukams montuotojams – greitas ir puikus darbas. Skleisiu pačias geriausias rekomendacijas, sėkmės darbuose! 🙂

Miglė

2023-06-03

Ačiū montuotojams už puikiai ir greitai atliktą darbą.

Gražina

2023-06-01

Spintelė jau su stalviršiu, tik dar be kriauklės ir krano 🙂 Kadangi vonioj pas mane nelabai ryškus apšvietimas, gal spalvos nuotraukoj nevisai tokios, kaip iš tikrųjų. Gražios prasidedančios vasaros!

Gabriela

2023-05-31

Didelis AČIŪ VISAI KOMANDAI. Už greitą pagaminima, šiltą bendravimą ir informaciją. Sėkmės darbuose!

Irmantas

2023-05-11

Viskas šauniai ir negaliu atsidžiaugti virtuve nuostabi!   Džiaugiuosi pasirinkusi tokias spalvas   kai dėl Priežiūros ,žiūrėsime ateityje 🙂

Iš pastabų tai tik keletas ,kad gaila ,jog kažkokie pakeitimai nebuvo man pranešti. Mano atveju viskas Ok ,nieko ten labai baisiai ,bet nesitikėjau 🙂 iš dizainerės puses taip pat viskas šaunu . Padarė viską ,ko prašiau ,tikrai labai stengėsi ir linkėjo ko geriausio   Montuotojai taip pat labai šaunūs vyrukai ,skubėjo atsakinėti į klausimus ir visada dėmesį kreipė į mane ,jei tik man kažkas neaišku ir nuoširdžiai viską patarė ir pakalbėjome kas ir kodėl taip ,o ne kitaip 🙂 labai šaunu ir labai didelis ačiū už tokį greitą pagaminimą . Labai džiaugiuosi savo nauja virtuve.

Toma

2023-05-02

Jūs mūsų pasitikėjiną užsitarnavot jau prieš 4-ius metai,kai gaminot virtuvinį. Tad vonios baldai mums tik dar labiau patvirtino,kaip jūsų komanda vertina savo klientą 🙂 Puiki kokybė! Puikus vaizdas! Baldai džiugina mūsų šeimą :)Atskira padėka Sandrai už kantrybę,pastangas ir mūsų norų 100% išpildymą. Už norų įsiklausymą,projekto pateikimą ir visus patarimus. Sandra -puiki dizainerė! Vienas malonumas gaminti pas jus baldus 🙂 Jūsų montuotojai taip pat verti pagyrimo! Atsakingi,tvarkingi ir mandagūs vyrukai. Didelis ačiū visai jūsų komandai! Būtinai pasidalinsiu nuotraukomis 🙂

Rita

2023-04-24

Bendrai esame tikrai labai patenkinti, nuo pat pirmo susitikimo iki baldų. Labai džiugu, kad terminai yra aiškūs, mūsų atveju, net anksčiau buvo galimybė.  Montuotojai gerai atlieka savo darbą, nedaro belekaip, pasitaria.Dizainerė išvis verta atskiro paminėjimo- super žmogus, puikiai išmananti savo darbą (man atrodo net perdaug atsidavusi 🙂 ). Nebando prakišti nereikalingų sprendimų, visada stengiasi rasti patį geriausią. Atrodo, kad lyg sau kurtų baldus. Super Milda! Taip pat, pastebėtina, kad visi darbuotojai (tiek dizainerė, tiek montuotojai) gerai jaučiasi savo darbe, nebijo dėl klaidų, nes drąsiai jaučiasi prieš direktorių 🙂

Kotryna

2023-04-08

Sveiki, viskas gerai, išsisprendė, atrodo viskas taip kaip ir tikėjomės, buvo bendras darbas su dizainere. Kokybė tenkina, kol kas dar nelabai naudojom, kai ilgiau paeksploatuosim, matysim 😉 bet tikiuosi viskas bus ok 😉

Jurgita

2023-04-07

Nuoširdžiai dėkojame už operatyviai ir puikiai atliktus darbus. Bei draugus atsiuntėme į “Baldai4u” naują virtuvės projektą gamintis  Visada smagu rekomenduoti tokią šaunią ir patikimą profesionalų komandą.

Karolina

2023-04-06

Esu patenkinta dizainere Agne, jog įsiklausė į norus, ir finale viskas atrodo taip, kaip įsivaizdavau. norėčiau dar vėliau su dizainere Agne pratęsti kitus darbus.

Evelina

2023-04-05

Ačiū už kantrybę ir išpildytus mūsų lūkesčius. Džiaugiamės gražiais baldais, puikiai atliktais meistrų darbais. Kokybė pateisina viską.

Eglė

2023-04-04

Ačiū, spinta esame patenkinti 🙂

Donata

2023-04-04

Laba diena, labai džiaugiamės visais jūsų darbuotojais. Maloniai nustebino mandagumas, kruopštumas, operatyvumas (gavome baldus net anksčiau nei tikėjomės), greitas problemų sprendimas(suradote kažkur pasklydusią kriauklę), tvarkingas montavimo meistrų darbas bei, žinoma patogus ir gražus pats virtuvinis komplektas.

Daiva

2023-04-01

Jau džiaugiamės savo spinta 🙂 Ačiū už bendradarbiavimą.

Vaiva

2023-03-21

Viskas puikiai! Esu labai patenkinta galutiniu rezultatu, ir visu procesu kaip viska isprendem ir jusu darbsciais darbuotojais 🙂

Indrė

2023-03-13

Ačiū labai už nuolaidą ir už papuoštus mūsų namus, labai labai džiaugiamės:)

Lina

2023-03-06

Noriu padekoti dizainerei Mildai uz visikeriopa pagalba kuriant mano virtuve, tokio galutinio rezultato nesitikejau. Jeigu reiketu antra karta kreipciausi tik cia. Aciu labai!!!

Algimantas

2023-03-04

Šauni visa komanda, nuoširdžiai dirba, greitai padeda susitvarkyti su iškilusiomis problemomis. Šaunuoliai. Ačiū.

Danutė

2023-03-02

Norėčiau padėkoti puikiai suprojektuotus ir jau sumontuotus virtuvės baldus. Ačiū už tai, kad padėjote išsirinkti spalvas ir visus kitus puikius sprendinius. Baldų spalvos tinkamai priderintos prie esamų bute vyraujančių spalvų. Labai maloniai priimate ir aptarnaujate klientus.

Lauksiu Jūsų savo bute, kad galėtumėte pasidaryti virtuvės nuotraukų, ir tuo pačiu aptarsime tolimesnį bendradarbiavimą dėl kitų baldų įrengimo. 🙂

Eglė

2023-03-01

Siunčiu atsiliepimą, norėjau trumpai, bet apie jus neišeina trumpai:) Dizainerė Milda – paprasta, bet ne prasta 🙂 malonu buvo bendrauti, skyrė daug laiko konsultacijoms, padėjo išpildyti virtuvės baldų viziją.

 Montuotojų komanda taip pat puiki, dirba profesionaliai. Iškilus smulkiems klausimams, pakartotinai atvyko į objektą, paaiškino, parodė.

 Įmonė “Baldai 4u” tikrai verta pasirinkimo. Baldus pagamino anksčiau, nei žadėjo. Dėl nenumatytų aplinkybių sustojus apdailos darbams objekte, sutiko sandėliuoti virtuvės baldus ir laukti, kiek reikės (tikrai ne visi sutinka tą daryti, o jei sutinka – tai už mokestį). Ačiū. Tikrai dar susitiksime. Savo eilės laukia vonios baldai ir spintos 🙂

Erika

2023-02-19

Citata iš google.com:

Labai ačiū dizainerei Agnei už nuostabų darbą , kruopštumą ir idėjas ir šauniai vyrų komandai sumontavus virtuves baldus laiku ir tvarkingai . Didelis ačiū . Buvo nuostabu dirbti su jumis .

Rima

2023-02-10

Citata iš Facebook:

Ačiū Baldai4u Komandai !!!

Renata

2023-02-07

Viskas super nuo aptarnavimo iki rezultato, visiem max rekomenduoju :)))

Ieva

2022-11-22

Buvo lengva ir malonu dirbti su dizainere Milda, pilnai išpildė baldų vizualizacijas, davė puikių patarimų, darbas vyko greitai ir efektyviai, rezultatas pranoko lūkesčius! Ačiū, kad gražinate mano namus!

Buvo lengva ir malonu dirbti su Dainiumi, darbas vyko greitai ir efektyviai!

Viktorija

2022-11-20

Begalinis dėkui už tokį profesionalų, niuširdų bendradarbiavimą 🙂

Gabrielė

2022-11-14

Šiandien atvežė ir sumontavo darbo kambario baldus. Puiku 🙂 Džiaugiamės ir baldais ir montuotojų darbu:)

Aušra

2022-10-29

Sveiki, Elinga,

Ačiū už Jūsų didžiulę pagalbą, net kai tai nebėra susiję su jumis. 🙂

Atsiliepimas apie montavimą:

Viskas puiku! Labai greita reakcija į pastebėjimus ir klausimus.

Rūta

2022-10-27

Labai tau ačiū už mūsų projektus, vizualiai labai labai esam patenkinti: tiek spalvomis, tiek dizainu ir išplanavimu.

Violeta

2022-10-10

Labai tvarkingai viską paliko. Greitai sumontavo, pateikė papildomos informacijos.

Neringa

2022-09-20

Meistrai – NUOSTABŪS! Labai džiaugiuosi jų darbu, tempais, po savęs visaką paliko tvarkingai,  viskas nuostabu. Didelis AČIŪ jiems ir dar didesnis Elingai. Ačiū už  kantrybę per visus paskutinės minutes pakeitimus ir tikslinimus!

Livija

2022-09-14

Viskas labai faina ir gražu. Puikus darbas. Ačiū !

Lina

2022-09-12

Ačiū už greitą ir tvarkingą darbą.

Mindaugas

2022-09-07

Puikiai, ačiū 🙂

Ingrida

2022-08-13

Sveika Elinga, pagaliau baigiau pirma aukšta, ačiū  už pagalbą virtuvė atrodo nuostabiai viskas tinka esu labai laimingas !

Paulius

2022-08-10

Didelis ačiū dizainerei Sandrai už idėjas, rūpestį, patarimus. Ir šauniai vyrų komandai sumontavus virtuvės baldus. Vyrai labai puikiai ir kokybiškai atliko darbus. Didelis ačiū!

Loreta

2022-07-15

Labas vakaras, Milda, šiandien jūsų vyrukai baigė montuoti mūsų naująją spintą. Viskas įvyko anksčiau nei tikėjomės – ačiū labai už tokį greitį!Na o pati spinta tai ohoho!!!! Rasa, grįžusi iš darbo po naktinio budėjimo, apšalo nuo spintos grožio!!! Viskas gavosi labai gerai, tiesiog puikiai! Visos Rasos baimės, kad kažką ne taip sugalvojo, jau praeityje. Ačiū Jums labai už viską – už projektavimą, patarimus, idėjas, pagalbą spalvų parinkime, spintos išplanavimą ir viską viską!!!

Pagarbiai, Raimondas ir Rasa

2022-07-13

Ačiū visai komandai už kruopštų darbą. Pateisinot mūsų visus lūkesčius 100 proc. Patys geriausi atsiliepimai visai Baldai4u komandai!

Brigita

2022-07-10

Labas rytas Elinga ,

Meistarai baigė penktadienį darbus , tikrai viskas šaunu , puikiai projektą sukūrėte, labai ačiū už patarimus nuimti senas plyteles , dabar visai kitas vaizdas .Meistrai irgi šaunuoliai , dirbo sąžiningai .

Alvina

2022-07-07

Dizainere Milda, labai noriu padekoti uz puiku virtuves su sedima palange projekta,nuosirdu bendravima,pasiulymus ir patarimus.

Dziaugiames tavo ir visos jusu komandos   “Baldai4u “produktu -musu virtuve,kuri tikrai buvo ne is lengvuju. Viskas atlikta laiku ir kokybiskai. Tikiuosi ,kad ir ateityje man dar reikes jusu gaminiu.  Aciu labai ir sekmes.

Pagarbiai, Laimute

2022-07-01

Viskas puiku, nuostabus bendravimas ir aptarnavimas. Ačiū labai!

Giedrė

2022-06-30

Jums ačiū VISAI komandai, esat puikūs, ypač dizainerė, kuri išpildė visus mano norus, baldai superiniai. Sėkmės darbuose

Daiva

2022-06-16

O Dieve kokia graži ir kokia didelė! Nuotraukoj gerokai mažėsnė atrodo.  Bet labai graži 🙂

Livija

2022-06-15

Noriu padėkoti visai komandai Baldai4u už profesionaliai pagamintus ir sumontuotus baldus. (Graži moderni virtuvė ir gražios spintos).

Ypač labai didelis ačiū dizainerei Elingai už nuostabius virtuvės baldus, miegamojo spintą ir koridoriaus spintas, už nuoširdžius patarimus, mandagų bendravimą, už kantrybę derinant visą projektą. Nuoširdžiai dėkoju montuotojams ir Irmantui. Darbas atliktas greitai ir kokybiškai. Buvo labai malonu kartu su Baldai4u įsirenginėti svajonių baldus !!

Danuta

2022-05-22

Pradedant dizainere Kamile, baigiant montuotojais, puikus darbas, labai gera komunikacija, gera darbo etika.

Greta

2022-05-21

Ačiū dizainerei Mildai už baldų projektavimą. Mantas ir Žilvinas baldus sumontavo puikiai, tvarkingai ir greitai. AČIŪ!

Erika

2022-05-21

Labas rytas, Elinga, baldas labai gražus, tikrai labai džiaugiuosi juo ir jūsų darbu. Labai ačiū!!!

Montuotojai stropūs ir kultūringi.

Rasuolė

2022-05-17

Džiaugiuosi, tikrai patenkinta rezultatu. Ačiū už darbą ir montavo tvarkingai. Padėkojau vadovui, gal ir gerai, kad nebuvo tos plokštės – išėjo gražiai. Gero Jums darbo.

Natalija

2022-05-16

Esame dėkingi jūsų komandai už puikiai atliktą darbą, Džiaugiamės nauja virtuve. Taip pat noriu pagirti montuotojus, mandagūs, virtuvės komplektą surinko be priekaištų. Linkime sėkmės tolesniuose darbuose !

Lukas

2022-05-13

Montuotojai profesionalai, mandagūs, nustebino darbu. Visą Jūsų komandą vertinu labai gerai ir šaunuoliai, daug patarimų davė Aira, konstruktoriui irgi Ačiū.

Alma

2022-05-12

Viskas labai puiku. Montuotojai – 10 balų!  Dizainerė 10 balų!  Tik terminai galėjo būti trumpesni 🙂

Saulius

2022-05-11

Greitas,  puikus montavimas, didelis jums ačiū.

Dovilė

1 2 3 6