Apie Mus

Nestandartinių baldų gamyba – UAB Baldai4u

 

UAB ”Baldai4u” pagrindinė veiklos sritis yra nestandartinių baldų gamyba. Nors daugiausiai orientuojamės į nestandartinių virtuvės baldų gamybą, bet mielai pagal Jūsų pageidavimus pagaminsime ir spintas, spintas stumdomomis durimis, svetainės baldus, miegamojo baldus, prieškambario baldus, vaikų kambario baldus, vonios baldus, taip pat – komodas, stalus ir įvairius kitus nestandartinius korpusinius baldus.

Baldai4u ofisas, nestandartinių baldų gamybaKiekvienas įdomesnis ar sudėtingesnis projektas, tai ne galvos skausmas, o greičiau vaivorykštė mūsų kasdienybei, ypač mūsų profesionaliems dizaineriams. UAB ”Baldai4u”  jau daugelį metų, tobulindami savo patirtį, pritaiko nestandartinių baldų gamybai tik efektyviausius, laiko patikrintus sprendimus.

Mūsų salonas, su ekspoziciniais baldais, ir gamybinė bazė yra Kaune, bet savo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje ir kartais – Europoje.

Nestandartinių baldų gamybai UAB ”Baldai4u” įmonė naudoja įvairias baldams skirtas medžiagas:

  • laminuotą medžio drožlių plokštę;
  • skydus, dengtus medžio lukštu (natūrali faneruotė);
  • medžio masyvo fasadus;
  • stalviršius ir plokštes dengtus HPL medžiagomis;
  • dažytas/presuotas medžio dulkių plokštes (MDF);
  • kartu su kitomis baldinėmis medžiagomis,  gamybai naudojami aliuminio profiliai, stiklas, dekoruotas stiklas įvairiais piešiniais,  Corian ir Montelli medžiagos, natūralaus ar dirbtinio akmens stalviršiai;
  • t.t…

Papildomai galime Jums pasiūlyti buitinę techniką virtuvės baldams. Taip pat, galime pasiūlyti gausią „Aquasanita“, „Franke“ ir „Blanco“ plautuvių ir maišytuvų įvairovę.

Mūsų tikslai – nuolat tobulėti, siekiant būti geresniais už save pačius. Žengti koja kojon su visomis technologijomis bei naujovėmis virtuvės ir kitų nestandartinių baldų gamybos rinkoje. Gerbiame savo konkurentus, nes būtent jų gausa verčia mus dar labiau pasistengti. Vertiname kiekvieną savo klientą, didelis ar mažas jis bebūtų. Esame įsitikinę, kad tik geros kokybės ir teisingos kainos subalansuotas derinys, pagarba klientui ir gausa geriausių atsiliepimų padės mums įgyvendinti savo užsibrėžtus tikslus.

Galime įgyvendinti net įnoringiausio kliento norus, gamindami baldus. Nestandartinių baldų gamyba yra sudėtingas procesas, verčiantis apgalvoti ir įvertinti daug detalių , tai žinodami mes siekiame baldus pagaminti sklandžiai ir be didelio galvos skausmo mūsų klientui.