Labai dėkinga Kamilei,kuri padėjo išspręsti problemą,renkantis svetainės baldus.Surado labai gerą sprendimą,patarė dėl spalvos ir praktiškumo,bei talpumo.Tai labai šiltas ir malonus bendravimas su ja.Linkiu ir toliau kuo geriausios sėkmės ir neišsenkančio kūrybingumo šiame darbe ir gyvenime. Visas komandos darbas atliktas be priekaištų.Su padėka ir jūsų vyrams,kurie tobulai viską atliko.Labai dėkoju,visada rekomenduosiu ir kitiems.
Reda
Labai labai ačiū!!!
Kaip ir visada aptarnavimas nerealus!!! Respect.
Gintautas
Laba diena, Aira, pagaliau pilnai įsikūrus naujuose namuose, siunčiu keletą foto virtuvės. Visi pamatę ją labai giria ir mums tikrai patinka, džiaugiamės 🙂 Ačiū jums,
Gražių, jaukių švenčių! Monika
Didelis Ačiū už kruopštų darbą, tvarką montuojant ir gerą nuotaiką 🙂 Sėkmės darbuose
Sigita
Visos komandos darbą vertiname SUPER GERAI! Aukščiausias pilotažas!!! Darbo kokybė 100proc. SUPER!!! Atlikimo laikas SUPER!!! Viršijo lūkesčius! Dizainerės ir surinkimo darbuotojų darbas kruopštus tvarkingas ir nepriekaištingai atliktas, 100 balų! Dainius, Aira, Andrius+Andrius nerealūs !!! Nuoširdūs. Ačiū! Rekomenduoju visiems!!! 100 balų!
Liveta Ir Ingrida
Sveika Elinga! Labai dėkojame už virtuve! Nors realybėje dar nematėme, bet iš nuotraukos atrodo super!! tokios kokios ir visuomet norėjome:) labai dėkojame jums
Monika
Laba diena Elinga,
Labai dziaugiames, kad jau sis ilgai lauktas projektelis yra sumontuotas. Nezinau ar matete nuotraukas, bet vaizdas daugiau negu tobulas Manau dar ateityje pasinaudosime Jusu paslaugomis.
Pirmiausia labai noriu padekoti uz komunikavima.Taip pat labai didelis aciu Jums asmeniskai, kadangi patarete, pasidalinote patirtimi i ka reikia atkreipti demesi ir pan. Labai dziaugiuosi, kad Jusu dideliu pastangu deka turime toki rezultata. Dekojame visai Jusu komandai uz darba ir zinoma linkime Jums dar daugiau ir dar didesniu projektu. Sekmes.
Darius
Virtuvė – vieta, kur praleidžiame nemažą savo laiko dalį, todėl, kai atėjo laikas jos remontui, iš gausios pasiūlos ilgai ieškojome virtuvės baldų gamintojų, kurie galėtų išpildyti mūsų lūkesčius. Šiandien jau galiu pasidžiaugti, sakydama, kad mums pasisekė, todėl, kad neteko gailėtis, jog pasirinkome “Baldai4u”. Nuo pirmojo konsultacinio skambučio iki paskutiniųjų baldų ir buitinės technikos sumontavimo likome labai patenkinti ir dėkingi.
O daugiausiai ir labiausiai dėkojame mielai mergaitei dizainerei Elingai, kurios nepaprasta kantrybė, kruopštumas, puikus savo darbo išmanymas, mandagumas ir pagarba klientui – tai toli gražu ne visi žodžiai, kuriais būtų galima apibūdinti šios jaunos dizainerės kompetencijas ir profesinį meistriškumą.
Dėl to, kad šiandien jau džiaugiamės nauja virtuve esame dėkingi ir dėl buitinės technikos konsultavusioms Margaritai bei Jolantai, kruopštiems ir tvarkingai dirbusiems vyrukams – baldų surinkėjams.
Beje, vieną minusą “Baldai4u” turi – tai ilgi gamybos terminai (manau dėl suprantamų priežasčių) 🙂
Ar vertėjo laukti? Tikrai TAIP! Ačiū, rekomenduojame 🙂
Pagarbiai, Danguolė, Birštonas
Sveiki, Aira, dekoju uz virtuve, esu labai patenkinta:)
Vitalija
Labai džiaugiamės savo nauja virtuve!!!
Esame patenkinti dizainerės Elingos darbu. Puiki savo srities specialistė. Pataria,įsiklauso į kliento pageidavimus.
Dėkojame montuotojams,kurie labai greitai ir kruopščiai atliko savo darbą.
Ačiū sakome visai Baldai4u komandai.
Gediminas
Ilgai ieškojome patikimų ir mūsų lūkesčius ir norus galinčius įgyvendinti baldų gamintojų. Žinojome, kad reikės priimti nestandartinių sprendimų, tad iš visų gamintojų pasirinkome tuos, kurie nebijo iššūkių, yra patikimi ir juos rekomenduoja patirties turintys draugai.
“Baldai4u” nuo pat pirmojo susitikimo paliko didžiulį įspūdį. Elingos bendravimas ir nuoširdus rūpestis projektuojant virtuvės baldus pasiteisino su kaupu. Mus labai sužavėjo dizainerės pastangos sukurti mūsų svajonių virtuvę bandant tai padaryti kiek įmanoma taupiau neprarandant kokybės ir estetinio grožio. Iškilus klausimams atsakymų sulaukdavome neįtikėtinai greitai.
Baldų surinkimas kostėsi gerai ir be didesnių nesklandumų. Atsižvelgiant į šiuo metu susiklosčiusią pasaulinę situaciją, montuotojai dirbo kruopščiai ir punktualiai.
Tikrai rekomenduosime “Baldai4u” draugams bei patys kreipsimės dėl ateities projektų.
Norime padėkoti visai “Baldai4u” komandai už įgyvendintą svajonę. Ačiū Jums!
Vytautas
Labai džiaugiamės virtuvės, prieškambario ir vonios baldų gamybai pasirinkę Baldai4u. Šiltas bendravimas nuo pat pirmo kontakto, baldai puikiai suprojektuoti, nepriekaištingai pagaminti ir stebėtinai greitai surinkti! Labai ačiū Airai ir visam kolektyvui.
Giedrius
Labai dėkinga Kamilei,kuri padėjo išspręsti problemą,renkantis svetainės baldus.Surado labai gerą sprendimą,patarė dėl spalvos ir praktiškumo,bei talpumo.Tai labai šiltas ir malonus bendravimas su ja.Linkiu ir toliau kuo geriausios sėkmės ir neišsenkančio kūrybingumo šiame darbe ir gyvenime. Visas komandos darbas atliktas be priekaištų.Su padėka ir jūsų vyrams,kurie tobulai viską atliko.Labai dėkoju,visada rekomenduosiu ir kitiems.
Reda

Labai labai ačiū!!! Kaip ir visada aptarnavimas nerealus!!! Respect. Gintautas
Laba diena, Aira, pagaliau pilnai įsikūrus naujuose namuose, siunčiu keletą foto virtuvės. Visi pamatę ją labai giria ir mums tikrai patinka, džiaugiamės :) Ačiū jums,
Gražių, jaukių švenčių! Monika

Didelis Ačiū už kruopštų darbą, tvarką montuojant ir gerą nuotaiką :) Sėkmės darbuose Sigita

Visos komandos darbą vertiname SUPER GERAI! Aukščiausias pilotažas!!! Darbo kokybė 100proc. SUPER!!! Atlikimo laikas SUPER!!! Viršijo lūkesčius! Dizainerės ir surinkimo darbuotojų darbas kruopštus tvarkingas ir nepriekaištingai atliktas, 100 balų! Dainius, Aira, Andrius+Andrius nerealūs !!! Nuoširdūs. Ačiū! Rekomenduoju visiems!!! 100 balų!
Liveta Ir Ingrida
Sveika Elinga! Labai dėkojame už virtuve! Nors realybėje dar nematėme, bet iš nuotraukos atrodo super!! tokios kokios ir visuomet norėjome:) labai dėkojame jums
Monika

Laba diena Elinga,
Labai dziaugiames, kad jau sis ilgai lauktas projektelis yra sumontuotas. Nezinau ar matete nuotraukas, bet vaizdas daugiau negu tobulas Manau dar ateityje pasinaudosime Jusu paslaugomis.
Pirmiausia labai noriu padekoti uz komunikavima.Taip pat labai didelis aciu Jums asmeniskai, kadangi patarete, pasidalinote patirtimi i ka reikia atkreipti demesi ir pan. Labai dziaugiuosi, kad Jusu dideliu pastangu deka turime toki rezultata. Dekojame visai Jusu komandai uz darba ir zinoma linkime Jums dar daugiau ir dar didesniu projektu. Sekmes.
Darius
Virtuvė - vieta, kur praleidžiame nemažą savo laiko dalį, todėl, kai atėjo laikas jos remontui, iš gausios pasiūlos ilgai ieškojome virtuvės baldų gamintojų, kurie galėtų išpildyti mūsų lūkesčius. Šiandien jau galiu pasidžiaugti, sakydama, kad mums pasisekė, todėl, kad neteko gailėtis, jog pasirinkome "Baldai4u". Nuo pirmojo konsultacinio skambučio iki paskutiniųjų baldų ir buitinės technikos sumontavimo likome labai patenkinti ir dėkingi.
O daugiausiai ir labiausiai dėkojame mielai mergaitei dizainerei Elingai, kurios nepaprasta kantrybė, kruopštumas, puikus savo darbo išmanymas, mandagumas ir pagarba klientui - tai toli gražu ne visi žodžiai, kuriais būtų galima apibūdinti šios jaunos dizainerės kompetencijas ir profesinį meistriškumą.
Dėl to, kad šiandien jau džiaugiamės nauja virtuve esame dėkingi ir dėl buitinės technikos konsultavusioms Margaritai bei Jolantai, kruopštiems ir tvarkingai dirbusiems vyrukams - baldų surinkėjams.
Beje, vieną minusą "Baldai4u" turi - tai ilgi gamybos terminai (manau dėl suprantamų priežasčių) :)
Ar vertėjo laukti? Tikrai TAIP! Ačiū, rekomenduojame :)
Pagarbiai, Danguolė, Birštonas

Sveiki, Aira, dekoju uz virtuve, esu labai patenkinta:) Vitalija

Labai džiaugiamės savo nauja virtuve!!!
Esame patenkinti dizainerės Elingos darbu. Puiki savo srities specialistė. Pataria,įsiklauso į kliento pageidavimus.
Dėkojame montuotojams,kurie labai greitai ir kruopščiai atliko savo darbą.
Ačiū sakome visai Baldai4u komandai.
Gediminas
Ilgai ieškojome patikimų ir mūsų lūkesčius ir norus galinčius įgyvendinti baldų gamintojų. Žinojome, kad reikės priimti nestandartinių sprendimų, tad iš visų gamintojų pasirinkome tuos, kurie nebijo iššūkių, yra patikimi ir juos rekomenduoja patirties turintys draugai. "Baldai4u" nuo pat pirmojo susitikimo paliko didžiulį įspūdį. Elingos bendravimas ir nuoširdus rūpestis projektuojant virtuvės baldus pasiteisino su kaupu. Mus labai sužavėjo dizainerės pastangos sukurti mūsų svajonių virtuvę bandant tai padaryti kiek įmanoma taupiau neprarandant kokybės ir estetinio grožio. Iškilus klausimams atsakymų sulaukdavome neįtikėtinai greitai. Baldų surinkimas kostėsi gerai ir be didesnių nesklandumų. Atsižvelgiant į šiuo metu susiklosčiusią pasaulinę situaciją, montuotojai dirbo kruopščiai ir punktualiai.
Tikrai rekomenduosime "Baldai4u" draugams bei patys kreipsimės dėl ateities projektų. Norime padėkoti visai "Baldai4u" komandai už įgyvendintą svajonę. Ačiū Jums!
Vytautas
Labai džiaugiamės virtuvės, prieškambario ir vonios baldų gamybai pasirinkę Baldai4u. Šiltas bendravimas nuo pat pirmo kontakto, baldai puikiai suprojektuoti, nepriekaištingai pagaminti ir stebėtinai greitai surinkti! Labai ačiū Airai ir visam kolektyvui.Giedrius

