Visos komandos darbu esu labai patenkinta. Ačiū!
Loreta
Komandos darbą vertinu puikiai, priekaištų neturiu. Montuotojai malonūs ir profesionalūs.
Arūnas
Sveiki, dekoju visai kartu dirbusiai komandai. Greiti, orientuoti, mandagus, puiki komunikacija ir svajone netrukus buvo igyvendinta ir net anskciau sutarto termino !!!
Didziausia pagarba ir padeka visam kolektyvui. Diana
Jusu darbuotojai saunus! Mandagus, svarus, su sypsenom visada…. nuo pat pradziu tik tokius Jusu imones darbuotojus maciau, pradedant Aivaru, Jumis, montuotojais…
Sekmes islaikant tokius zmones!
Andrius
Dėl virtuvės neturime jokių priekaištų, viskas atlikta labai profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Labai džiaugiamės projektu, nes pasirodo ir maža virtuvė gali tiek daug visko talpinti. Dar kartą ačiū Jums ir jūsų komandai, esate savo srities profesionalai.
Ingrida
Labas, tiek darbo, kad neturiu laiko padekoti jums uz savo virtuvyte.
Ji labai grazi, mano akiai labai tinka spalva, kas mate visi tik gire.
Viskas labai patogu. Manau, kad vyrai jums parode ta mano grozi, nes
as su savo telefonu nelabai galiu atsiusti jums nuotrauka.
Aciu labai ir sekmes
Lilija
pagaliau virtuve pilnoje komplektacijoje Aciu Dainiui uz juosteles ir noriu dar karta padekoti uz galutini rezultata. Nuosirdziai linkiu sekmes ir tikiu,kad jinai Jus lydes
Pagarbiai, Jolanta
Sveiki, Praejo 5 men. ir taip kaip nuo pirmos minutes taip ir dabar esam labai laimingi Jusu suprojektuota, pagaminta virtuve. Ji nereli musu svajoniu. Dar pirma pokalbi su Airavu jis minejo, kad turesim pacia graziausia virtuve tada dar atrode neitiketatina. Taciau sendien mes jau vizualiai ta matome kasdien ir esam laimingi. (nepaisant tu klaideliu kitios tada atrode labai dideles). Aciu Jums.
Gintarė
Dėkoju. Džiaugiamės naująja virtuve, tikrai labai graži, tik dar neišbandėme kaip funkciškai ji veikia 🙂 Super dizainas ir ačiū už visas pastangas.
Šarūnas ir Ilona
Aivarai,TU NUOSTABUS! Tikrai pats pats geriausias! Vakar pirmąkart pamačiau pilnai surinktą virtuvę – nu Milanų milanas aukščiausio lygio.
O visi tavo patarimai kokie buvo teisingi, va ką reiškia tikro profesionalo akis, patys gyvenime nei tokias formas būtume išgavę, nei spalvas pasirinkę.
Gyvai atrodo tūkstantį kartų geriau nei nuotraukose. Na, ir po truputį pradėsim galvot apie spintas tada 🙂 Eglė (Atsiliepimas dizaineriui)
——
Labai gerai!!! Priekaištų negali būti. (Atsiliepimas už galutinį rezultatą)
Gintautas
Kokybiškai atliko savo darbą. Labai švariai ir kruopščiai atliktas darbas. Šaunūs vyrukai.
Edita
Labai buvo malonu bendradarbiauti. Visi labai kruopštūs, kultūringi ir gerai išmano savo darbą. Esu patenkinta Jūsų darbu.
Rita
Visos komandos darbu esu labai patenkinta. Ačiū! Loreta

Komandos darbą vertinu puikiai, priekaištų neturiu. Montuotojai malonūs ir profesionalūs. Arūnas

Sveiki, dekoju visai kartu dirbusiai komandai. Greiti, orientuoti, mandagus, puiki komunikacija ir svajone netrukus buvo igyvendinta ir net anskciau sutarto termino !!! Didziausia pagarba ir padeka visam kolektyvui. Diana

Jusu darbuotojai saunus! Mandagus, svarus, su sypsenom visada.... nuo pat pradziu tik tokius Jusu imones darbuotojus maciau, pradedant Aivaru, Jumis, montuotojais... Sekmes islaikant tokius zmones!
AndriusDėl virtuvės neturime jokių priekaištų, viskas atlikta labai profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Labai džiaugiamės projektu, nes pasirodo ir maža virtuvė gali tiek daug visko talpinti. Dar kartą ačiū Jums ir jūsų komandai, esate savo srities profesionalai. Ingrida
Labas, tiek darbo, kad neturiu laiko padekoti jums uz savo virtuvyte. Ji labai grazi, mano akiai labai tinka spalva, kas mate visi tik gire. Viskas labai patogu. Manau, kad vyrai jums parode ta mano grozi, nes as su savo telefonu nelabai galiu atsiusti jums nuotrauka. Aciu labai ir sekmes Lilija
pagaliau virtuve pilnoje komplektacijoje Aciu Dainiui uz juosteles ir noriu dar karta padekoti uz galutini rezultata. Nuosirdziai linkiu sekmes ir tikiu,kad jinai Jus lydes Pagarbiai, Jolanta

Sveiki, Praejo 5 men. ir taip kaip nuo pirmos minutes taip ir dabar esam labai laimingi Jusu suprojektuota, pagaminta virtuve. Ji nereli musu svajoniu. Dar pirma pokalbi su Airavu jis minejo, kad turesim pacia graziausia virtuve tada dar atrode neitiketatina. Taciau sendien mes jau vizualiai ta matome kasdien ir esam laimingi. (nepaisant tu klaideliu kitios tada atrode labai dideles). Aciu Jums. Gintarė

Dėkoju. Džiaugiamės naująja virtuve, tikrai labai graži, tik dar neišbandėme kaip funkciškai ji veikia :) Super dizainas ir ačiū už visas pastangas. Šarūnas ir Ilona

Aivarai,TU NUOSTABUS! Tikrai pats pats geriausias! Vakar pirmąkart pamačiau pilnai surinktą virtuvę - nu Milanų milanas aukščiausio lygio. O visi tavo patarimai kokie buvo teisingi, va ką reiškia tikro profesionalo akis, patys gyvenime nei tokias formas būtume išgavę, nei spalvas pasirinkę. Gyvai atrodo tūkstantį kartų geriau nei nuotraukose. Na, ir po truputį pradėsim galvot apie spintas tada :) Eglė (Atsiliepimas dizaineriui) ------ Labai gerai!!! Priekaištų negali būti. (Atsiliepimas už galutinį rezultatą) Gintautas

Kokybiškai atliko savo darbą. Labai švariai ir kruopščiai atliktas darbas. Šaunūs vyrukai. Edita

Labai buvo malonu bendradarbiauti. Visi labai kruopštūs, kultūringi ir gerai išmano savo darbą. Esu patenkinta Jūsų darbu. Rita
