Virtuvės baldai

Šiame puslapyje yra pateiktos mūsų pagamintų virtuvės baldų nuotraukos. UAB Baldai4u pagrindinė sritis baldų gamyboje yra virtuvės baldai. Būtent šio tipo baldų suprojektuojame, pagaminame bei sumontuojame daugiausiai.

Mes galime pasigirti dideliu žinių bagažu virtuvės baldų projektavimo bei gamybos srityje. Jeigu įmonė puikiai ir kokybiškai gamina virtuvės baldus, kitus nestandartinius baldus pagamins tikrai be jokių sunkumų – tuo mes galime didžiuotis. Suprojektuosime pagal individualų užsakymą ir pasiūlysime dizaino variantą įvairiems baldams, kad padėtumėm įgyvendinti Jūsų svajones, kuriant naujus namus ar atnaujinant senuosius. Jei Jūsų virtuvės baldai Jums tikras galvosūkis – atvykite pas mus ir kartu šį galvosūkį išspręsime.

Mūsų įmonė yra įsikūrusi Kaune (Baldai4u kontaktai), tačiau, baldus gaminame visoje Lietuvoje, taip pat priimame užsakymus ir iš užsienio. Jeigu atvyksite pas mus į saloną, esantį Kaune, galėsite apžiūrėti tris virtuvės baldų ekspozicijas. Galėsite pamatyti kaip atrodo klasikiniai baldai, kurių fasadai pagaminti iš natūralaus medžio masyvo, taip pat galėsite apžiūrėti ir modernius baldus, gamintus iš laminuotos blizgios medžio drožlių plokštės, bei modernios klasikos baldus, pagamintus iš dažytos presuotų medžio dulkių plokštės (MDF). Ekspoziciniuose virtuvės balduose yra įmontuota daug furnitūros pavyzdžių, kuriuos galite pažiūrėti, pačiupinėti, palyginti su jau matyta furnitūra ar išsirinkti sau tinkamiausią ir prieinamiausią furnitūros variantą. Dizaineriai suteiks Jums nemokamą konsultaciją ir pateiks preliminarią kainą Jūsų norimiems nestandartiniams virtuvės baldams įsigyti, tik – kad tai galėtų padaryti Jūs turėtumėte turėti savo virtuvės sienų matmenis. Daugiau apie virtuvės baldų (ir ne tik jų) kainos paspaičiavimą: kaip paskaičiuojama kaina.

Jeigu norite pasigaminti kokybiškus virtuvės baldus, tuomet ieškote tinkamoje vietoje. Mes skiriame įpatingą dėmesį kokybei, neatsiliekame nuo naujovių virtuvės baldų gamyboje, siekiame būti pirmi. Baldai4u komanda nepaliks Jūsų bėdoje ir atsižvelgs į Jūsų norus, pageidavimus ir pastabas, tad galite drąsiai kreiptis į mus. Patarsime ir padėsime išsirinkti medžiagas, baldų dizainą, atvyksime ir virtuvės baldus sumontuosime sutartu  ir Jums patogiu laiku.

Taip pat kviečiame prisijungti prie mūsų Facebook paskyros.