Puikus bendradarbiavimas, darbų organizavimas, puiki darbų kokybė. Užsisakom antrą kartą. Gaminiai džiuginą kiekvieną kartą. Ačiū!!! Nerealūs baldininkai !!! Itin tvarkingai dirba. Pačios nuoširdžiausios rekomendacijos visiems. Ypatingai Ačiū Airai !!! Daugiau tokių specialistų mylinčių savo darbą 🙂
Agnė
Jau antrą kartą daromės virtuvės baldus šioje įmonėje + sieninę miegomojo spintą. Abu kartus projektavo dizainerė Aira, kuria labai esame patenkinti, nes puikiai atlieka savo darbą, yra maloni ir, matosi, kad turi daug patirties, nes pagalvoja apie visas smulkmenas, pataria kaip pasidaryti daug naudingų sprendimų. Montuojant baldus iškilo keletas nedidelių problemų, bet jos buvo labai greitai išspręstos, nes įmonės direktorius sureagavo į mano pastabas ir kelis trūkumus labai greitai ištaisė. Labai rekomenduoju šia įmonę, nes jie yra gerai susiderinę darbus tarpusavyje, maloniai bendrauja ir yra savo srities profesionalai. Ir žinoma rezultate gavome puikius baldus ! Ačiū
Justas
Noriu pasidžiaugti naujais virtuvės baldais ir miegamojo bei vaiko kambario spintomis Ačiū dizainerei Airai už puikiai įgyvendintą viziją ir patarimus, ir visai jūsų komandai už operatyviai įvykdytus gamybos bei montavimo darbus. Ypač nustebinote maloniu bendravimu ir greitu “problemų” sprendimu, ko šiais laikais labai trūksta.
Sėkmės darbuose Būtinai sugrįšime.
Monika
Pretenzijų neturiu.
Rasa
Labai didelis AČIŪ Elingai ir visam Baldai4u kolektyvui už realizuotą virtuvės projektą – svajonę. Vienintelis minusas – produkto reikėjo laukti pakankamai ilgai, bet tikrai vertėjo. Rekomenduoju visiems, dirba, puiki komanda!!!
Lina
Didelis ačiū už nuostabius baldus.
Pagarbiai,
Vladimiras
Norėčiau padėkoti visai “baldai4u” komandai, už nuostabius virtuvės baldus ir ne tik! Dideli ispudį paliko šiltas ir malonus bendravimas, tiek dizaineres Elingos, tiek tu pačiu montuotoju. Viskas buvo sklandžiai paaiškinta, buvo išklausyti visi norai, ir komanda visa tikrai buvo fantastiška. Retai kada surasi tokia šilta ir draugiška firma. Labai patiko, kad dėl mokėjimu nebuvo visiškai jokio spaudimo. Didelis ačiū eina mūsų dizaineriai Elingai, už visus atsakytus klausimus ir už patarimus ir už darba! Duodu 10+ balu. Ačiū 🙂
Andrius
Puikūs darbininkai !!!
Aurelijus
Noriu padėkoti už puikų bendradarbiavimą ir 100 proc. pateisinusį lūkesčius virtuvės projektą 🙂 Siunčiu ir kelias foto.
Gero savaitgalio ir didžiausios sėkmės darbuose 🙂
Rūta
Dėkoju už puikiai atliktą darbą – nuo pat pradinių konsultacijų iki lankstaus bendradarbiavimo, terminų laikymosi ir virtuvės projekto įgyvendinimo. Viskas išpildyta visu 100proc.
Sėkmės Jums darbuose Rūta
Labai puikiai atliktas darbas, šaunuoliai meistrai.
Jolanta
Labas rytas, Elinga. Jūsų įmonę pasirinkome dėl to, kad patiko jūsų požiūris į klientus. Visų pirmą labai daug naudos gavome iš patarimų aprašytų jūsų interneto svetainėje – apie ką pagalvoti, ką padaryti prieš važiuojant pas dizainerį, kaip daryti remontą ir pan. Taip pat iš eilės kitų dalykų jautėsi, kad jums (įmonei) rūpi, kad galutinis rezultatas būtų geras. Todėl atvažiavome būtent pas jus ir rezultatu nenusivylėme – bendrauti buvo smagu ir lengva, gerai, kad ne tik klausėtės, bet ir siūlėte. Ačiū!
Geros vasaros!
Giedrius
Puikus bendradarbiavimas, darbų organizavimas, puiki darbų kokybė. Užsisakom antrą kartą. Gaminiai džiuginą kiekvieną kartą. Ačiū!!! Nerealūs baldininkai !!! Itin tvarkingai dirba. Pačios nuoširdžiausios rekomendacijos visiems. Ypatingai Ačiū Airai !!! Daugiau tokių specialistų mylinčių savo darbą :) Agnė

Jau antrą kartą daromės virtuvės baldus šioje įmonėje + sieninę miegomojo spintą. Abu kartus projektavo dizainerė Aira, kuria labai esame patenkinti, nes puikiai atlieka savo darbą, yra maloni ir, matosi, kad turi daug patirties, nes pagalvoja apie visas smulkmenas, pataria kaip pasidaryti daug naudingų sprendimų. Montuojant baldus iškilo keletas nedidelių problemų, bet jos buvo labai greitai išspręstos, nes įmonės direktorius sureagavo į mano pastabas ir kelis trūkumus labai greitai ištaisė. Labai rekomenduoju šia įmonę, nes jie yra gerai susiderinę darbus tarpusavyje, maloniai bendrauja ir yra savo srities profesionalai. Ir žinoma rezultate gavome puikius baldus ! Ačiū Justas

Noriu pasidžiaugti naujais virtuvės baldais ir miegamojo bei vaiko kambario spintomis Ačiū dizainerei Airai už puikiai įgyvendintą viziją ir patarimus, ir visai jūsų komandai už operatyviai įvykdytus gamybos bei montavimo darbus. Ypač nustebinote maloniu bendravimu ir greitu "problemų" sprendimu, ko šiais laikais labai trūksta. Sėkmės darbuose Būtinai sugrįšime. Monika

Pretenzijų neturiu. Rasa

Labai didelis AČIŪ Elingai ir visam Baldai4u kolektyvui už realizuotą virtuvės projektą - svajonę. Vienintelis minusas - produkto reikėjo laukti pakankamai ilgai, bet tikrai vertėjo. Rekomenduoju visiems, dirba, puiki komanda!!!
LinaDidelis ačiū už nuostabius baldus. Pagarbiai, Vladimiras
Norėčiau padėkoti visai "baldai4u" komandai, už nuostabius virtuvės baldus ir ne tik! Dideli ispudį paliko šiltas ir malonus bendravimas, tiek dizaineres Elingos, tiek tu pačiu montuotoju. Viskas buvo sklandžiai paaiškinta, buvo išklausyti visi norai, ir komanda visa tikrai buvo fantastiška. Retai kada surasi tokia šilta ir draugiška firma. Labai patiko, kad dėl mokėjimu nebuvo visiškai jokio spaudimo. Didelis ačiū eina mūsų dizaineriai Elingai, už visus atsakytus klausimus ir už patarimus ir už darba! Duodu 10+ balu. Ačiū :)
AndriusPuikūs darbininkai !!! Aurelijus

Noriu padėkoti už puikų bendradarbiavimą ir 100 proc. pateisinusį lūkesčius virtuvės projektą :) Siunčiu ir kelias foto.
Gero savaitgalio ir didžiausios sėkmės darbuose :)
Rūta
Dėkoju už puikiai atliktą darbą - nuo pat pradinių konsultacijų iki lankstaus bendradarbiavimo, terminų laikymosi ir virtuvės projekto įgyvendinimo. Viskas išpildyta visu 100proc.
Sėkmės Jums darbuose RūtaLabai puikiai atliktas darbas, šaunuoliai meistrai. Jolanta

Labas rytas, Elinga. Jūsų įmonę pasirinkome dėl to, kad patiko jūsų požiūris į klientus. Visų pirmą labai daug naudos gavome iš patarimų aprašytų jūsų interneto svetainėje - apie ką pagalvoti, ką padaryti prieš važiuojant pas dizainerį, kaip daryti remontą ir pan. Taip pat iš eilės kitų dalykų jautėsi, kad jums (įmonei) rūpi, kad galutinis rezultatas būtų geras. Todėl atvažiavome būtent pas jus ir rezultatu nenusivylėme - bendrauti buvo smagu ir lengva, gerai, kad ne tik klausėtės, bet ir siūlėte. Ačiū!
Geros vasaros!
Giedrius