Ačiū dizainerei Sandrai už puikų bendravimą, medžiagų parinkimą ir pan. Įmonė labai kokybiškai aptarnauja, pataria, neveluoja ir nemeluoja. Labai esame patenkinti kokybiškais baldais. Montuotojai, baldžiai, kurie surinko baldus taip pat neeilinio tipo. Viską susitvarko, apsidengia, pataria ir randa puikius sprendimus.
ačiū, Jūsų komanda tikrai puiki, išlaikykite tokį aptarnavimą 😉
Vaida
Padaryta gražiai.
Giedrius
Šiandien mums jau sumontavo vonios baldus(labai operatyviai:)). Noriu padėkoti Jums už draugišką bendravimą, profesionalų darbą ir įgyvendintą norimą viziją. Dar negyvename naujame name, tai net gaila buvo išvažiuoti:)). Ačiū sakome abu su vyru! Ir dabar, pamatę gyvai baldus, dar labiau laukiame virtuvės spintelių:)))
Gražaus savaitgalio linkėdama,
Gabrielė
Aira, Norėjau padėkoti, kad padėjote taip puikiai viską suderinti. Už malonų bendravimą, buvo smagu kartu planuoti ir įgyvendinti idėjas. Ačiū Jums 🙂
Inesa
Dekoju už malonu bendravimą, esate superine specialiste!:)
Gražios dienos
Pagarbiai, Inga
Laba diena,
Labai norime Jums padėkoti už nuostabų darbą projektuojant mūsų virtuvę! Tik atvykus į ofisą Kaune mus maloniai pasitiko dizainerė Elinga. Ji aiškiai pristatė galimus variantus, medžiagas, spalvas. Labai patiko operatyvus ir greitas bendradarbiavimas. Džiaugiamės dizainerės profesionalumu ir supratimu: ji nuolat teiravosi ar viską supratome, skatino klausti, jei kyla neaiškumų, davė puikių patarimų dėl spalvų, medžiagų, buitinės technikos, derinant virtuvę prie aplinkos, patarė dėl kitų virtuvės baldų (stalo, kėdžių) derinimo prie aplinkos. Projektuojant virtuvę dėl gartraukio teko daryti pakeitimus, tačiau Elinga pateikė keletą galimų alternatyvų ir rado puikią išeitį.
Džiaugiamės, kad su mumis bendradarbiavo būtent dizainerė Elinga
Esame labai patenkinti baldininkų darbu. Jie buvo visuomet pasiekiami. Puikiai ir sklandžiai bendradarbiavome ir organizavome darbą, darbus atliko greitai, ypač tausojo buto apdailą (grindis, sienas).
Dabartinėje rinkoje yra daug pardavėjų ir didelė virtuvės baldų pasiūla (pvz. IKEA ir pan.), tačiau Baldai4u išsiskiria profesionalia ir patikima komanda, darbų kokybe, dizainerių kvalifikacija bei patarimais, maloniu aptarnavimu. Jų dėka mums pavyko susikuti dar gražesnę virtuvę, nei norėjome, kadangi puikų darbą nuolat lydėjo profesionalūs patarimai.
Džiaugiamės pasirinkę Baldai4u ir linkime toliau sėkmingai plėtoti verslą bei konkuruoti rinkoje.
Ypatingai dėkojame dizainerei Elingai.
Pagarbiai,
Kęstutis
Dizainerės Elingos ir montuotojų kantrybė “geležinė”. Ačiū jums labai už puikiai atliktus darbus, išpildytus mūsų norus. Montuotojai dirbo labai šauniai, kruopščiai ir tvarkingai. Ačiū visai Baldai4U komandai.
Jolita
Ačiū už bendradarbiavimą ir 100proc. virtuvės išpildymą.
Vilija
Didelis dėkui, mes esame labai patenkinti virtuvės komplektu.
Iveta
Sveiki Sandra, vakar darbuotojai baigė montuoti mums virtuvę. Su Pauliumi norim padėkoti Jums ir visai komandai – virtuvė pranoko visus lūkesčius 🙂 Atrodo nuostabiai ir džiugu, kad, nepaisant karantino, laiku viskas pavyko 🙂 Nesitikėjom, kad bus tokia talpi 😀 ačiū už rekomenduotą stalviršį – nerealus.
Danguolė
Ne paslaptis, kad renkantis baldus teko kreiptis ne į vieną baldų gamintoją. Pasirinkti “baldai4u” nulėmė tai, kad į visus mums aktualius klausimus sugebėjo atsakyti ir patarti vadybininkė Elinga. Tik dėl jos tinkamos komunikacijos su mumis turime puikų, mus tenkinantį rezultatą.
Jogailė
Laba diena. Noriu nuoširdżiai padėkoti asmeniškai Jums, Elinga, ir Jūsų jaunatviškam kolektyvui, ypač montuotojams, uź profesionalų ir kokybišką darbą. Sekmės Jums ir toliau. O kadangi esu patenkinta Jūsų darbo kokybe ir aptarnavimu, tai ne paskutinis mano użsakymas. Iki susitikimo!
Vilija
Ačiū dizainerei Sandrai už puikų bendravimą, medžiagų parinkimą ir pan. Įmonė labai kokybiškai aptarnauja, pataria, neveluoja ir nemeluoja. Labai esame patenkinti kokybiškais baldais. Montuotojai, baldžiai, kurie surinko baldus taip pat neeilinio tipo. Viską susitvarko, apsidengia, pataria ir randa puikius sprendimus. ačiū, Jūsų komanda tikrai puiki, išlaikykite tokį aptarnavimą ;)
Vaida

Padaryta gražiai. Giedrius

Šiandien mums jau sumontavo vonios baldus(labai operatyviai:)). Noriu padėkoti Jums už draugišką bendravimą, profesionalų darbą ir įgyvendintą norimą viziją. Dar negyvename naujame name, tai net gaila buvo išvažiuoti:)). Ačiū sakome abu su vyru! Ir dabar, pamatę gyvai baldus, dar labiau laukiame virtuvės spintelių:)))
Gražaus savaitgalio linkėdama, GabrielėAira, Norėjau padėkoti, kad padėjote taip puikiai viską suderinti. Už malonų bendravimą, buvo smagu kartu planuoti ir įgyvendinti idėjas. Ačiū Jums :)
Inesa
Dekoju už malonu bendravimą, esate superine specialiste!:) Gražios dienos
Pagarbiai, IngaLaba diena, Labai norime Jums padėkoti už nuostabų darbą projektuojant mūsų virtuvę! Tik atvykus į ofisą Kaune mus maloniai pasitiko dizainerė Elinga. Ji aiškiai pristatė galimus variantus, medžiagas, spalvas. Labai patiko operatyvus ir greitas bendradarbiavimas. Džiaugiamės dizainerės profesionalumu ir supratimu: ji nuolat teiravosi ar viską supratome, skatino klausti, jei kyla neaiškumų, davė puikių patarimų dėl spalvų, medžiagų, buitinės technikos, derinant virtuvę prie aplinkos, patarė dėl kitų virtuvės baldų (stalo, kėdžių) derinimo prie aplinkos. Projektuojant virtuvę dėl gartraukio teko daryti pakeitimus, tačiau Elinga pateikė keletą galimų alternatyvų ir rado puikią išeitį. Džiaugiamės, kad su mumis bendradarbiavo būtent dizainerė Elinga Esame labai patenkinti baldininkų darbu. Jie buvo visuomet pasiekiami. Puikiai ir sklandžiai bendradarbiavome ir organizavome darbą, darbus atliko greitai, ypač tausojo buto apdailą (grindis, sienas). Dabartinėje rinkoje yra daug pardavėjų ir didelė virtuvės baldų pasiūla (pvz. IKEA ir pan.), tačiau Baldai4u išsiskiria profesionalia ir patikima komanda, darbų kokybe, dizainerių kvalifikacija bei patarimais, maloniu aptarnavimu. Jų dėka mums pavyko susikuti dar gražesnę virtuvę, nei norėjome, kadangi puikų darbą nuolat lydėjo profesionalūs patarimai. Džiaugiamės pasirinkę Baldai4u ir linkime toliau sėkmingai plėtoti verslą bei konkuruoti rinkoje. Ypatingai dėkojame dizainerei Elingai.
Pagarbiai, Kęstutis
Dizainerės Elingos ir montuotojų kantrybė "geležinė". Ačiū jums labai už puikiai atliktus darbus, išpildytus mūsų norus. Montuotojai dirbo labai šauniai, kruopščiai ir tvarkingai. Ačiū visai Baldai4U komandai. Jolita

Ačiū už bendradarbiavimą ir 100proc. virtuvės išpildymą. Vilija

Didelis dėkui, mes esame labai patenkinti virtuvės komplektu. Iveta

Sveiki Sandra, vakar darbuotojai baigė montuoti mums virtuvę. Su Pauliumi norim padėkoti Jums ir visai komandai - virtuvė pranoko visus lūkesčius :) Atrodo nuostabiai ir džiugu, kad, nepaisant karantino, laiku viskas pavyko :) Nesitikėjom, kad bus tokia talpi :D ačiū už rekomenduotą stalviršį - nerealus.
Danguolė
Ne paslaptis, kad renkantis baldus teko kreiptis ne į vieną baldų gamintoją. Pasirinkti “baldai4u” nulėmė tai, kad į visus mums aktualius klausimus sugebėjo atsakyti ir patarti vadybininkė Elinga. Tik dėl jos tinkamos komunikacijos su mumis turime puikų, mus tenkinantį rezultatą. Jogailė

Laba diena. Noriu nuoširdżiai padėkoti asmeniškai Jums, Elinga, ir Jūsų jaunatviškam kolektyvui, ypač montuotojams, uź profesionalų ir kokybišką darbą. Sekmės Jums ir toliau. O kadangi esu patenkinta Jūsų darbo kokybe ir aptarnavimu, tai ne paskutinis mano użsakymas. Iki susitikimo! Vilija

