Nerealiai esame patenkinti virtuvės baldais, viskas labai funkcionalu ir patogu! Ačiū Jums už projektą!
Greta
Taip pat, jau dabar esame labai patenkinti rezultatu. Labai viska aiskiai isgirdote ko norejome, pranokot lukescius 🙂 Labai patogi ir laaabai grazi virtuve. :))
Jums Aira, Margaritai ir montuotojams aciu!
Mano virtuvė baigta! Dėkoju visai komandai. Jums asmeniškai už labai patogų ir gražų virtuvės išplanavimą. Už gražų bendravimą ir rūpinimąsi, kad klientui būtų suteikta kokybiška paslauga. Mielai išgerčiau su Jumis puodelį kavos savo naujoje virtuvėje, jei kada būsite netoli ir panorėsite pamatyti rezultatą iš arčiau :)) Dėkoju gamybininkams už kruopščiai atliktą darbą. Ir vyrukams, kurie šiek tiek nespėdami sumontavo labai puikiai. Tikrai drąsiai rekomenduosiu Jūsų firmą atsinaujinti panorusiems draugams.
Dėkinga, Rita
Darbai buvo atlikti kokybiškai ir laiku. Darbuotojai bendravo maloniai, į mano klausimus atsakiai mandagiai ir tiksliai.
Viktoras
Nu ką aš galiu pasakyti, gražesnės virtuvės net nebūčiau galėjus norėti ir turėti!!! Ačiū Jums labai už kantrybę ir darbą! Siunčiu vakar darytą nuotrauką!
Indrė
Esame labai patenkinti Jūsų baldais, tiek kokybe, tiek aptarnavimu. Baldai pilnai atitiko mūsų lūkesčius. 10 balų visam baldai4u kolektyvui, pradedant dizaineriu baigiant montuotojais. Didelis ačiū Sandrai už supratimą ir patarimus.
Inga
Darbai atlikti labai gerai. Ačiū Jums.
Mindaugas
Noriu jums labai padėkoti už tobulą virtuvę! Už jūsų dizainą ir idėjas, virtuvė padaryta tobulai! Sėkmės jums darbuose ir dar kartą dėkoju už jūsų profesionalų darbą. 🙂
Neringa
Ačiū, puiki komanda. Labai dėkingi dizainerei Sandrutei. Meistrai ypatingai tvarkingai ir greitai dirba.
Birutė
Labas, Elinga. Taip, viskas gerai ir virtuvinis tikrai atrodo puikiai – geriau nei paveikslėliuose 🙂 Man tikrai patinka 🙂 ir tai yra tikrai tai, ko aš norėjau (kokybiško, gražaus baldo, truputį kitokio nei pas visų kitų ir kuris nešaukia, kad čia virtuvė). Turbūt didžiausias AČIŪ tau už kantrybę ir kad išgavome tai, ką dabar turiu. Keli žmonės jau matė ir tikrai gyrė. 🙂 O tos menkos problemėlės, kurios pasimatė po pirmos dienos montavimo, buvo gana operatyviai išspręstos, todėl kažkokių daugiau “nusiskundimų” neturiu.
Marius
Nedvejodama šią įmonę visada rekomenduoju draugams, nes darbai atliekami aukštame lygyje, o komanda – labai draugiška ir mylinti savo darbą. Gaminomės klasikinio stiliaus virtuvės baldus. Visos svajonės ir lūkesčiai įgyvendinti 100 %! Neperdedu sakydama, kad jau ir po nemažai laiko, atėjusi į virtuvę, dar akimirką kaskart ja pasigrožiu ir pasidžiaugiu. Nors ir nebuvome pavyzdingi klientai (labai gaila), bet sulaukėme reto žmogiškumo, supratimo ir net papildomos pagalbos!
Tik geriausi žodžiai ir rekomendacijos!!!
Lina
Tik patys geriausi atsiliepimai apie su mūsų virtuvės baldų projektu dirbusį Baldai4u kolektyvą. Įsirenginėjant būstą teko bendrauti ne su viena įmone ar meistru, tačiau nei vieni iš jų nebuvo tokie dėmesingi kaip Baldai4u darbuotojai. Ypatingai patenkinti likome dizainerės darbu, kuri pasižymėjo išskirtiniu dėmesingumu, detalumu ir kantrybe. Planuojant virtuvės baldus Elinga pateikė ne vieną siūlymą / alternatyvą, itin aiškiai, išsamiai ir operatyviai komunikavo, padėjo atrasti mums labiausiai tinkančius sprendimus.
Jurgita ir Tomas
Nerealiai esame patenkinti virtuvės baldais, viskas labai funkcionalu ir patogu! Ačiū Jums už projektą! Greta

Taip pat, jau dabar esame labai patenkinti rezultatu. Labai viska aiskiai isgirdote ko norejome, pranokot lukescius :) Labai patogi ir laaabai grazi virtuve. :)) Jums Aira, Margaritai ir montuotojams aciu!

Mano virtuvė baigta! Dėkoju visai komandai. Jums asmeniškai už labai patogų ir gražų virtuvės išplanavimą. Už gražų bendravimą ir rūpinimąsi, kad klientui būtų suteikta kokybiška paslauga. Mielai išgerčiau su Jumis puodelį kavos savo naujoje virtuvėje, jei kada būsite netoli ir panorėsite pamatyti rezultatą iš arčiau :)) Dėkoju gamybininkams už kruopščiai atliktą darbą. Ir vyrukams, kurie šiek tiek nespėdami sumontavo labai puikiai. Tikrai drąsiai rekomenduosiu Jūsų firmą atsinaujinti panorusiems draugams. Dėkinga, Rita

Darbai buvo atlikti kokybiškai ir laiku. Darbuotojai bendravo maloniai, į mano klausimus atsakiai mandagiai ir tiksliai. Viktoras

Nu ką aš galiu pasakyti, gražesnės virtuvės net nebūčiau galėjus norėti ir turėti!!! Ačiū Jums labai už kantrybę ir darbą! Siunčiu vakar darytą nuotrauką! Indrė

Esame labai patenkinti Jūsų baldais, tiek kokybe, tiek aptarnavimu. Baldai pilnai atitiko mūsų lūkesčius. 10 balų visam baldai4u kolektyvui, pradedant dizaineriu baigiant montuotojais. Didelis ačiū Sandrai už supratimą ir patarimus. Inga

Darbai atlikti labai gerai. Ačiū Jums. Mindaugas

Noriu jums labai padėkoti už tobulą virtuvę! Už jūsų dizainą ir idėjas, virtuvė padaryta tobulai! Sėkmės jums darbuose ir dar kartą dėkoju už jūsų profesionalų darbą. :) Neringa

Ačiū, puiki komanda. Labai dėkingi dizainerei Sandrutei. Meistrai ypatingai tvarkingai ir greitai dirba. Birutė

Labas, Elinga. Taip, viskas gerai ir virtuvinis tikrai atrodo puikiai - geriau nei paveikslėliuose :) Man tikrai patinka :) ir tai yra tikrai tai, ko aš norėjau (kokybiško, gražaus baldo, truputį kitokio nei pas visų kitų ir kuris nešaukia, kad čia virtuvė). Turbūt didžiausias AČIŪ tau už kantrybę ir kad išgavome tai, ką dabar turiu. Keli žmonės jau matė ir tikrai gyrė. :) O tos menkos problemėlės, kurios pasimatė po pirmos dienos montavimo, buvo gana operatyviai išspręstos, todėl kažkokių daugiau "nusiskundimų" neturiu.
MariusNedvejodama šią įmonę visada rekomenduoju draugams, nes darbai atliekami aukštame lygyje, o komanda - labai draugiška ir mylinti savo darbą. Gaminomės klasikinio stiliaus virtuvės baldus. Visos svajonės ir lūkesčiai įgyvendinti 100 %! Neperdedu sakydama, kad jau ir po nemažai laiko, atėjusi į virtuvę, dar akimirką kaskart ja pasigrožiu ir pasidžiaugiu. Nors ir nebuvome pavyzdingi klientai (labai gaila), bet sulaukėme reto žmogiškumo, supratimo ir net papildomos pagalbos! Tik geriausi žodžiai ir rekomendacijos!!! Lina
Tik patys geriausi atsiliepimai apie su mūsų virtuvės baldų projektu dirbusį Baldai4u kolektyvą. Įsirenginėjant būstą teko bendrauti ne su viena įmone ar meistru, tačiau nei vieni iš jų nebuvo tokie dėmesingi kaip Baldai4u darbuotojai. Ypatingai patenkinti likome dizainerės darbu, kuri pasižymėjo išskirtiniu dėmesingumu, detalumu ir kantrybe. Planuojant virtuvės baldus Elinga pateikė ne vieną siūlymą / alternatyvą, itin aiškiai, išsamiai ir operatyviai komunikavo, padėjo atrasti mums labiausiai tinkančius sprendimus.
Jurgita ir Tomas
