granito stalvirsiaiGranito stalviršiai

Granitas tai magminė uoliena, kurios sudedamosios dalys yra mineralai (kvarcas ir feldšpatas). Kuo daugiau kvarco, tuo spalva šviesesnė. Granito stalviršiai pakerės savo natūralumu ir didingumu. Granito akmuo tai nuostabus gamtos sukurtas grožis, kuriuo galėsite grožėtis kasdien savo namuose.

Norėdami, kad jūsų virtuviniai baldai atrodytų prabangiai rinkitės granito stalviršį, kuris puoš jūsų virtuvės interjerą ir suteiks virtuvės baldams išskirtinumo. Jis yra ne tik labai patogus gaminti maistą, bet ir yra atsparus karščiui, todėl gaminant maistą nereikės bijoti padėti karštus puodus. Taip pat jis atsparus braižymui, bakterijoms, citrinos rūgščiai, vyno, kavos ir arbatos dėmėms. Jeigu ir bus dėmių tai turėdami tokį stalviršį galėsite džiaugtis lengva priežiūra, nes jis labai lengvai valomas. Ant blizgančio granito stalviršio paviršiaus labiau matysis vandens dėmės, bet tai nedidelis trūkumas, nes perbraukus sausa šluoste jūsų nuostabusis stalviršis vėl spindės. Taip pat galima impregnuoti paviršių, kad neliktų dėmių. Tinkamai impregnavus toks stalviršis neturės jokių dėmių ir užteks nuvalyti drėgna šluoste ir perbraukti sausu skuduru. Granito stalviršį valykite su specialiomis valymo priemonėmis skirtomis natūraliems akmenims valyti.

Norintieji džiaugtis stalviršiu daugybę metų tikrai nenusivils pasirinkę granito akmenį, nes šis nuostabus stalviršis jums tarnaus labai ilgai.

Kaip ir renkantis bet kurią medžiagą, taip ir šiuo atveju, yra ne tik teigiamos savybės, bet ir neigiamos. Didžiausias trūkumas tai aukšta kaina. Už nuostabų grožį ir puikią kokybę reikės pasiruošti didesnėms išlaidoms, nei renkantis marmuro stalviršį. Norintys, kad stalviršis būtų ištisas be jokių sujungimo žymių, turės nusivilti, nes granitas pjaunamas iš plokščių ir matysis sujungimo žymės.

Rinkdamiesi granito stalviršį galėsite rinktis iš įvairių spalvų nuo juodos, rudos, rausvos iki žalsvos ir melsvos.

Granito stalviršis puikiai dera su klasikinio stiliaus baldais. Šis akmuo pasižymi tokiomis savybėmis kaip ilgaamžiškumas, patvarumas, juk tai pati atspariausia, neigiamam aplinkos poveikiui, medžiaga.  Dėl šių savybių toks akmuo idealiai tinka virtuvės stalviršiui, o tinkamai suderinus spalvas jūsų virtuvės baldai ir stalviršis, pagamintas iš granito, sukurs išskirtinį ir prabangų interjerą, kuriuo liks sužavėti visi.