Minimalistinė virtuvė

minimalistine virtuveMinimalizmo stilius tiks norintiems virtuvėje jaustis patogiai. Jis sparčiai populiarėja ne tik tarp šiuolaikinio jaunimo, bet jį mielai renkasi ir vyresnio amžiaus žmonės. Tokio stiliaus tikslas – kokybė, estetika ir grožis. Minimalizmo stiliaus virtuvė tiks pedantiškiems žmonėms. Labai dažnai tokias virtuves įrengia tuose namuose, kuriuose jos yra sujungtos su svetainė ir valgomuoju, nes nenorima atkreipti dėmesio nuo bendros erdvės stiliaus.

minimalistine virtuveKuriant tokį minimalizmo stilių Jums nereikės pirkti išskirtinių formų baldų ar statyti arkų, nes puikiai tiks paprasti null ir kuo mažiau įvairių detalių. Vienintelis reikalavimas – neturi būti jokių papildomų ir ryškių detalių, kurios atkreiptų Jūsų ir aplinkinių dėmesį. Renkantis minimalizmo stiliaus virtuvės baldus galima įsigyti bet kokios medžiagos. Nėra jokių griežtų taisyklų, kad tai turi būti tam tikros rūšies mediena. Pagaminti virtuviniai baldai turi būti patogūs naudotis. Tai gali būti sintetinės medžiagos. Įvairios detalės gali būti iš metalo, plastmasės ar medienos. Puikiai tiks spintelės be rankenėlių, nes visas paviršius turi būti lygus, be jokių iškilumų. Jeigu vis dėlto Jums nėra priimtinos durelės be rankenėlių, tuomet rinkitės tokias, kurių apačioje būtų rankenėlės. Buitinė technika turi būti būtinai įmontuojama, o ne pastatoma. Stenkitės išsirinkti vieną pagrindinę spalvą.

minimalistine virtuveŠioje erdvėje netiks paveikslai, vazos ir kitos mielos puošimo detalės. Tai turi būti šviesi ir paprasta virtuvė, tačiau norint ryškių spalvų galima šiek tiek derinti ir jas su bendru virtuvės vaizdu. Šviestuvai taip pat kuo paprastesni, be jokių gėlių ar ryškių motyvų, tačiau jų turi būti daug. Tokioje virtuvėje turi būti labai šviesu. Langai taip pat turi būti gerai apšviečiami. Luboms, grindims ir langams rinkitės tos pačios spalvos detales. Virtuvės baldai turi derėti su visomis spalvomis, kurios puošia virtuvės patalpą. Galite derinti tos pačios spalvos užuolaidas su grindų plytelėmis ir lubų dekoro spalvomis.

Nors daugelis mano, kad minimalizmo stilius yra nuobodus, tačiau tai nėra tiesa. Pakaktų pažvelgti į teisingai įrengtos, minimalizmo stiliumi, virtuvės vidų ir Jūs suprasite kokia ji įdomi ir praktiška. Tai šviesi ir paprasta erdvė, kurioje yra labai jauku. Čia viskas sukurta tam, kad Jums būtų patogu.