Indų džiovyklos

indu dziovyklosNeturite indaplovės? Indaplovę turite, tačiau Jūsų kriauklėje vis tiek nuolat vis atsiranda smulkių, pavienių rakandų, kurių nesinori kaupti? O gal didžiausias Jūsų rūpestis – ant nudžiūvusių indų bei įrankių liekančios susikaupusių vandens lašelių dėmės? Ne bėda! Visus nepatogumus, susijusius su ką tik išplautais indais, Jums kuo puikiausiai padės išspręsti kokybiška, Jūsų pasirinkto dizaino indų džiovykla pastatyta ant virtuvės baldų ar imontuota į pačius baldus.

Praktiškumas

indu dziovyklos (2)Džiovykla indams jau seniai tapo nepakeičiamu, kasdien itin dažnai naudojamu virtuvės baldų aksesuaru ir virtuvės baldai jau sunkiai įsivaizduojami be jos. Ganėtinai reikšmingą vietą virtuvėje šis aksesuaras pelnė savo neabejotinu praktiškumu bei svarbiausia – savybe padėti išlaikyti virtuvėje tvarką net ir itin skubant. Juk neretai pasitaiko, kad dėl laiko ar entuziazmo stokos ne visuomet norisi vos tik išplovus indus juos vėl padėti ten, iš kur šie buvo paimti. Tad nemėgstantiems šluostyti indų ir kaskart po namų ruošos juos vėl tvarkingai dėlioti atgal į lentynas-lentynėles, džiovykla indams yra tiesiog nepamainomas virtuvės pagalbininkas. Be to, kruopščiai besirūpinantiems savo virtuvės dizainu, indų džiovykla virtuvės baldų ansamblyje neabejotinai gali pasitarnauti ir kaip originali stiliaus detalė. Būtent dėl šios priežasties visapusiškais klientų poreikiais besirūpinantys virtuvės baldų gamintojai šalia pagrindinės produkcijos neretai siūlo ir papildomą įrangą, neatsiejamą ne tik nuo kokybiškų baldų, bet ir harmoningo virtuvės dizaino. Indų džiovykla – neabejotinai puikus tokios  papildomos virtuvės baldų įrangos pavyzdys.

Vartotojų poreikiai

indu dziovyklos (3)

Renkantis indų džiovyklą pirmiausia vertėtų atsižvelgti į virtuve besinaudojančių šeimininkų poreikius: priklausomai nuo to, kaip dažnai, kokių formų ir kiek indų namų ruošoje dagiausiai naudojama, neabejotinai skirsis ir džiovyklos tipas, jos dydis. Indų džiovyklos su atskirais skyreliais vyno ar šampano taurėms, skirtingo pločio bei gylio skyriais smailiems įrankiams, įvairaus diametro tarpeliais lėkštėms bei dubenėliams – visa tai ir dar daugiau šiandien galintys pasiūlyti virtuvės baldų gamintojai neabejotinai patenkins net pačių reikliausių klientų poreikius. Tačiau verta pastebėti, jog indų džiovyklos tipą bei dydį neretai riboja spintelė, kurioje džiovykla bus montuojama. Tad net ir esant itin dideliam nuolat džiovintinų indų poreikiui, indų džiovykla mažoje virtuvėje niekuomet netaps indų lentyna, kurioje galėtų tilpti absoliučiai visi šeimininkų turimi indai. Visgi kaip laikinas prieglobstis šlapiems bei varvantiems mūsų mylimiems virtuvės rakandams indų džiovykla yra neabejotinai  puikus sprendimas.

Naudojimo patogumas

indu dziovyklos

Renkantis šią nepakeičiamą virtuvės baldų furnitūros detalę dėmesį reikėtų atkreipti ir į naudojimosi indų džiovykla patogumą – kai kuriais atvejais vertėtų rinktis pakabinamą džiovyklą vietoje paprastos pastatomos. Tai ypač aktualu nedidelėje virtuvės zonoje ar virtuvėje, kurioje numatytas baras – tokiu atveju indų džiovykla, leidžianti žemyn kabinti taures, netikėtai tampa originaliu stiliaus akcentu, suteikianti virtuvei išskirtinio žavesio. Tuo tarpu paprasta džiovykla su rėmu kuo puikiausiai tiks standartinio išplanavimo virtuvėje: tokioje virtuvėje džiovykla paprastai gali būti montuojama tiek virš plautuvės, tiek stalčiuje po ja, tiek galės būti panaudota ir kaip papildomas stovas indams bei stalo įrankiams greta plautuvės.

Formų ir stiliaus įvairovė

indu dziovykla

Visgi nepriklausomai nuo to, kurioje virtuvės vietoje Jūsų indų džiovykla bus montuojama, t. y. – ar ji kabės spintelėje virš plautuvės, bus patalpinta apatiniame stalčiuje, ar stovės tiesiog šalia plautuvės, indų džiovykla gali būti pačios įvairiausios, o dažnai ir gana nestandartinės komplektacijos. Priklausomai nuo vartotojų poreikių, džiovyklos gali būti komplektuojamos su padėklu, su rėmeliu, jos gali būti vieno ar net kelių lygių, įmontuotos tiesioje ar kampinėje virtuvės erdvėje. Jau nekalbant apie spalvas ir medžiagas, iš kurių indų džiovyklos gali būti pagamintos. Pastaruoju metu virtuvės baldų aksesuarus užsakančios firmos virtuvės lentynas dažnai komplektuoja su džiovyklomis, kurios gaminamos iš nerūdijančio plieno. Tokių indų džiovyklų montavimas virtuvėje yra neabejotinai racionalus sprendimas turint galvoje tai, jog džiovykloje nuolat laikomų rakandų specifika – drėgmė bei vandens lašai – ilgainiui gali sudaryti puikias sąlygas kriauklės zonoje prasidėti erozijos procesams. O šiems prasidėjus, net ir kruopščiausiai kurtos virtuvės stilius rizikuoja prarasti dalį savo žavesio, o svarbiausia – kelti rimtą grėsmę estetiniam taip puoselėtos virtuvės vaizdui.

Šiuolaikiškas požiūris

Per pastaruosius kelis dešimtmečius virtuvės baldų furnitūra tapo kone aukščiausių technologijų ir vadinamųjų „know-how“ (“žinau kaip” vert. iš angl.k.) eksperimentų erdve. Net ir tokiam, atrodytų, smulkiam virtuvės baldų priedui kaip indų džiovykla, šiandien yra naudojamos ypač tikslios metalo apdirbimo technologijos, detalės gaminamos iš geriausios rūšies nerūdijančio plieno, džiovykloms pritaikomi ergonomiški transformacijų mechanizmai, vienu metu galintys atlikti kelis judesius ir tokiu būdu palengvinti kasdienę buitį virtuvėje. Jūs jau turite visus profesionalius virtuvės įrankius? Rūpinkitės jais kaip profesionalai!