Buitinė technika

BUITINĖ TECHNIKA

Siekiant neatsilikti šiuolaikinėje rinkoje ir norint Jums palengvinti virtuvės baldų gamybos procesą – siūlome pas mus įsigyti Lietuvos rinkoje esančią buitinę techniką, skirtą virtuvės baldams.

Taip pat, galime pasiūlyti Lietuvoje puikiai žinomų ir mėgstamų „Aquasanita“, „Franke“ ir „Blanco“ firmų plautuves bei maišytuvus.

Išsirinkite Jums tinkančią ir patinkančią buitinę techniką, o mes Jums pasiūlysime tikrai patrauklias kainas į kurias įskaičiuotas atvežimas, užnešimas bei technikos sumontavimas.

Sunku išsirinkti? Atvykite pas mus į saloną ir mūsų buitinės technikos vadybininkė papasakos į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis buitinę techniką, bei padės ją išsirinkti.

Galime pasiūlyti šiuos buitinės technikos gamintojus: AEG, Electrolux, Bosch, Liebherr, Siemens, Samsung, Snaigė, Zanussi, Elica, Whirlpool, Smeg, Cata.

„ELICA“ IR KITI KOKYBIŠKI IR POPULIARŪS GARTRAUKIAI

Siūlome gausų „Elica“ (Italija) gamintojo gartraukių bei jų priedų asortimentą patraukliomis kainomis. Savo klientams taikome nuolaidas.

Taip pat siūlome kitų gamintojų gartraukius su nuolaidomis.

Pagrindiniai gamintojai su kuriais bendradarbiaujame:

PLAUTUVĖS

Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti Lietuvoje puikiai žinomų ir mėgstamų  „Aquasanita“, „Franke“ ir „Blanco“ firmų plautuves. Bijote aukštos kainos? Paklauskite kokią kainą pasiūlytumėm mes ir liksite nustebinti. J

Naudinga informacija.

Dažnai plautuvę žmonės renkasi atkreipdami dėmesį į baldus, plautuvės spalvą, jos blizgesį ir panašius dalykus. O kokie duomenys reikalingi plautuvėms, jog jos būtų patvarios bei gerai valytųsi?

Svarbiausias rodmuo, nurodomas plautuvės specifikacijoje – granito ir plastiko santykis bei atlaikoma maksimali karščio temperatūra.

  • Granito ir plastiko idealiausias santykis yra 80/20, kuo plastiko santykis didesnis, tuo plautuvės kokybė prastesnė.
  • Maksimali galima temperatūra yra 280o

Štai ir visi svarbiausi duomenys, kuriuos turėtumėte žinoti renkantis bei perkant plautuvę.

Prekiaujame šių gamintojų plautuvėmis: Aquasanita, Franke, Blanco.

MAIŠYTUVAI

Galime draugiškomis kainomis pasiūlyti Lietuvoje puikiai žinomų ir mėgstamų „Aquasanita“, Franke ir Blanco firmų maišytuvus. Susisiekite su mumis ir sužinokite kainas.

Prekiaujame šių gamintojų maišytuvais: Aquasanita, Franke, Blanco.

P.S. Buitinę techniką parduodame ne tik savo klientams,  tad drasiai galite teirautis kainų, net jei neužsisakote pas mus baldų.

Domina kokią kainą pasiūlytumėm Jus dominančiai buitinei technikai?

Dėl Buitinės technikos kreipkitės bendruoju telefonu arba į dizainerį su kurio bendraujate.