Mados tendencijos

Galvojate apie naują virtuvę, galvojate, kokie virtuvės baldai labiausiai jums tiktų. Nerimaujate dėl spalvos ar formos, o jums patinka tas kas madinga, tuomet leiskite pabandyti jus nukreipti tinkama kryptim ir susiaurinti jūsų dvejones.

Virtuvės balduose vyrauja minimalizmas

Dabartinė mada labai juda link minimalizmo. Yra atsisakoma papildomų detalių, tokių kaip rankenėlės. Virtuvės baldų durelių ir stalčių fasadai yra didinami, kad virtuvės baldai turėtų kuo mažiau nereikalingų linijų. Dabartiniu metu lenktumas taip pat madoj. Virtuvės baldai su sušvelnintomis linijomis dabar yra labai svarbu baldų dizaine. Virtuvės baldai turintys daugiau švelnių linijų, nei kad aštrių kampų yra ne tik gražaus, išskirtinio dizaino bruožas, bet ir draugiškas  gyventojų saugumui.  Banguotos linijos gali būti ne tik plokštės briaunos, ar paviršiaus kampai. Virtuvės baldai  gali turėti išlenktas dureles, šonus. Lenktos detalės gali būti ne tik vertikaliai, bet ir horizontaliai.

Lenkimas gali būti labai įvairaus kampo. Su trupučiu pastangų lenkto dizaino, paderinto su aplinkiniais esamais baldais, galimybės yra beribės. Virtuvės baldams lenkimas dažniausia yra daromas iš MDF plokštės kuris gali būti dažoma arba presuojamas medžio lukštas. Taip pat gali būti karštu būdu  užpresuojama PVC plėvelė.

minimalistine virtuve, suapvalinta virtuve, minimalistiniai virtuves baldai

Lenktos virtuvės baldų detalės

Virtuvės baldai su protingai priderintomis  lenktomis  detalėmis, gali labai išryškinti esamą baldą, paversti jį pačiu pagrindiniu patalpos akcentu , kuris patampa ne tik gražaus dizaino, patogiu darbo vietos elementu, bet ir labai draugiškai pritampa prie saugios virtuvės darbo zonos.

lenkta sala

Spalvų išnaudojimas ir blizgesys

Vienas iš didžiausių dabartinių virtuvės baldų dizaino tendencijų – spalvos naudojimas, kurios dabar yra daug gilesnės, turtingesnės ir viliojančios, tačiau neatsilieka ir žemiški  tonai, kurie dominuoja tiek medžio tekstūroje, tiek vienspalvėse šviesiose spalvoje. Spalvos yra žemiškos, rudens atspalvių, tarsi spalvų paletė išgaunama tiesiai iš gamtos.

Virtuvės baldai  su stiprios pigmentacijos, padidinto blizgumo, poliruotomis durelėmis  yra tikrai labai populiarios šiuo metu. Spalvos gali būti įvairiausios, nuo ryškiai raudonų slyvų ar šokolado, paprikos  arba vyšnios iki juodos spalvos. Yra didžiulis spektras atspalvių kuris laukia jūsų. Šiai dienai turime įvairiausių atspalvių, nudžiuginti net įnoringiausio kliento širdžiai. Pabandykite naudoti dvi spalvas kartu, pavyzdžiui, macassa ir cappucino arba kalkių ir juodos arba Ebony ir alyvuogių. Bet labiausia dominuojanti spalva šiai dienai tai balta. Ji džiugina daugiausia širdžių, savo estetiškumu, erdvės išplėtimu, sukelianti geras, teigiamas emocijas.

Dazyti baldai, dazyti virtuves baldai, baldai4u, dazytas mdf

Virtuvės baldai be rankenėlių

Klientai norintys, kad virtuvės baldai atrodytų minimalistiškai stilingi, akį traukiantys, dažnai pasirenka dureles be rankenėlių. Kurios gali būti sumontuojamos virtuvės baldų spintelėse su atmetimo mechanizmu, arba išfrezuotos MDF Dazyti baldai, dazyti virtuves baldai, baldai4u, dazytas mdfdažytose durelėse ar medžio masyvo durelėse. Yra ir aliuminio rankenėlių, kurios įsifrezuoja į dureles, tik jos jau nepriskiriamos prie ‚‘‘ virtuvės baldai be rankenėlių‘‘ nes durelės jau turi įfrezuotas aliuminio rankenėles. Dažyto stiliaus virtuvės baldai  yra labai populiarūs tarp vidutinių ir didesnių kainų virtuvės baldų rinkinių. Nors virtuvės baldai dažytais paviršiais ir nėra labai atsparūs dėvėjimuisi ar įbrėžimams, tačiau vis tiek išlieka malonūs akiai ir prisilietimui. Dabar yra siūloma plati dažų paletė pastelinėmis spalvomis. Virtuvės baldai kontrastingomis spalvomis visada dominuos. Nesvarbu  ar klasikinio stiliaus dažytais fasadai ar spalvomis padidinto blizgumo dažyti fasadai. Tai yra deriniai, kad  sukurti , spalvingą įvertinimui skirtą išvaizdą.

Medžio tekstūros atkartojimas – klasika

Virtuvės baldai su medžio tekstūrą atkartojančiais raštais visai nenori trauktis iš mados ir leisti visiškai apie save pamiršti. Kad prisitaikyti prie naujovę mėgstančių klientų, laminuotos plokštės gamintojai, kasmet vis išleidžia atnaujintą plokščių spalvininką, kuris visada mus nustebina su naujais medžio tekstūrą atkartojančiais raštais. Taip kaip seniau niekas net neklausdavo ir visiems buvo savaime aišku, kad virtuvės baldai su  medžio tekstūros  imituojančios plokštės rašto kryptis visada turėjo vertikalia krypti iš apačios į viršų, kaip kad ir auga medžiai. Tačiau dabar labai madinga, kad virtuvės baldai su medžio tekstūra imituojančiom plokštėm, tekstūros kryptis atkartojama vertikaliai iš kairės į dešinę. Kas net labai tinka siauresniems virtuvės baldams, kadangi vertikali tekstūros kryptis, optiškai gali padidinti patapos erdvę.  Virtuvės baldai atrodys dar įspūdingiau, jei stambią, medį imituojančia tekstūra, nuosekliai sujungsime per visas dureles, kas atrodys ne tik įspūdingai, bet ir primins apie meistrų profesionalumą ir papildomas pastangas, kurios bus labai susijusios  su jūsų virtuvės baldais.

Dazyti baldai, dazyti virtuves baldai, baldai4u, dazytas mdf

Raknenėlės naudojamos kaip papildomas akcentas

Rankenėlės yra neatsiejama virtuvės baldų mados dalis. Virtuviniai baldai pagražinti skoningai priderintomis rankenėlėmis gali paslėpti visas kitas smulkmenas ir liepti jomis grožėtis. Nes kokių tik rankenėlių dabar nėra sukurta virtuvės baldams. Ir lenktų, ir suktų, kvadratinių ir tiesių, o dar spalvų pasirinkimas. Ir kaip nepasiklysti tokios gausios pasiūlos platybėse. Žinoma vienam Klasikiniai baldai, Baldai4u, klasikiniu baldu gamyba, klasikiniai virtuves baldaitai per sunku. Bet su mūsų profesionalios komandos pagalba, tikrai rasime, aplinkoj labiausiai pritampančias, virtuvės baldams skirtas rankenėles. Taip kaip virtuvės baldai gali būti labai pagražinti, pasipuošę rankenėlėmis, taip pat labai lengva jomis viską sugadinti. Todėl reikia būti labai atidžiam virtuvės baldų elementams. Jeigu virtuvės balduose dominuoja lenktos apvalios formos, tai gali būti, kad labai tiktų lankelio formos rankenėlės. Jeigu virtuvės baldai yra įsitaisę tarp griežtų linijų su tiksliais devyniasdešimt laipsnių kampais, tuomet reikėtų rinktis panašias formas atkartojančias, virtuvės baldams skirtas rankenėles. Jei norite, kad virtuvės baldai pereinamai įsilietu į bendra būsto interjerą, turėtumėte atsižvelgti ir  į gretimai virtuvės baldams esančius elementus. Spalvos derinys yra taip pat ne ką mažiau svarbus. Jei virtuvės baldai su rankenėlėmis bus dažnai naudojami ir dažnai varstomos durelės. Tai jus turėtumėte dar karta gerai pagalvoti jei nusprendėte rinktis chromines, blizgias rankenėles su dideliu ploto paviršiumi. Kadangi tokias išlaikyti švarias be pasilikusių pirštų antspaudų, gali būti tikras iššūkis. Jei jūsų virtuvės baldai klasikinio stiliaus, turėtumėte dairytis į sendinto žalvario, aukso spalva imituojančias ar kalvio darbais pasipuošusias,  virtuvės baldams skirtas rankenėles.

Papildomo žavesio suteikti gali ir buitinė technika, plautuvė

Kas jau kas, bet virtuvės baldams skirtos integruojamos buitinės technikos tai savo moderniu stiliumi nuo mados nei per žingsnį neatsilieka. Gal net nesuklysčiau pasakydamas, kad tai virtuvės baldai vejasi paskui buitinės technikos aukštai keliamas mados karteles.  Dabar madingos netik išvaizdžios buitinės technikos, bet ir aplinka tausojančios, ekonomiškai energija vartojančios buitines technikos.  Madingos yra minimalistiškai išvaizdžios buitinės technikos, kurių valdymas yra liečiamu ekranu, be jokių papildomų rankenėlių, patogiam valymui. Dominuojanti spalva yra juoda.

Nors visada buvo labai madinga nerūdijančio plieno plautuvės (o gal tik todėl, kad nebuvo didelio pasirinkimo). Tačiau išaugus spalvų poreikiui, virtuvės baldai pasipuošę įvairiausių spalvų akmens masę imituojančiomis plautuves. Kurios dabar labai madingos, ne tik todėl, kad spalvų įvairovė leidžia lengviau priderinti prie virtuvės baldų dizaino, bet jos ir lenkia savo  savybėmis.