plieninis stalvirsisNerūdijančio plieno stalviršis

Plienas tai geležies ir anglies lydinys. Nerūdijantysis plienas tai plienas, kuris yra atsparus korozijai. Tai ypatingai svarbu naudojant tokią plieno rūšį virtuvėje, kur nuolat yra drėgmės pavojus.

Plienas ir tinkamai parinkti virtuvės baldai padės sukurti šaltos virtuvės atmosferą, kuri tiks daug ir dažnai mėgstantiems gaminti maistą. Be to, toks virtuvės stilius patiks griežtiems žmonėms, nes plienas be šaltumo įspūdžio, virtuvei suteiks griežtumo ir disciplinos. Galbūt būtent dėl šių savybių, nerūdijančiojo plieno stalviršius, renkasi daugumos maisto gaminimo įstaigų virėjai.

Toks stalviršis netiks, jeigu norite, kad jūsų virtuviniai baldai turėtų užapvalintus kampus. Iš tokios medžiagos pagamintą stalviršį reikės saugoti nuo sunkių daiktų, kurie gali jį įlenkti, taip pat negalima ant jo pjaustyti.

moderni virtuve, retro virtuve, plieninis stalvirsis

Nerūdijančio plieno stalviršis kainuos brangiau, nei, pavyzdžiui, stalviršis, pagamintas iš laminuotos medžio drožlių plokštės, tačiau jis patvaresnis. Tokie stalviršiai jus džiugins ilgai, nes jie yra labai atsparūs trinčiai ir smūgiams. Be to, jie nebijo karščio. Taip pat nereikės nerimauti dėl suskilimų, dėmių ir bakterijų. Tokį stalviršį galėsite lengvai prižiūrėti. Ne veltui, iš tokio plieno pagamintus stalviršius, laiko aukščiausio sanitarinio lygio.

Norėdami išlaikyti vientisą šiuolaikinį virtuvės stilių – rinkitės spinteles pagamintas iš tokio pačio nerūdijančiojo plieno.

Nerūdijančiojo plieno naudojimas vis labiau populiarėja ne tik tarp profesionalių virėjų, bet ir tarp paprastų vartotojų. Visa tai lėmė nerūdijančiojo plieno kokybės ir praktiškumo teigiamos savybės, kurios yra labai svarbios virtuvėje, kurioje nuolat gaminamas maistas.