Kičo stilius

margi virtuves baldai, kico stilius, virtuves baldai

Vis labiau populiarėja naujas virtuvės stilius tai kičas. Tokia virtuvė išsiskiria iš visų kitų. Ryškios spalvos ir aksesuarai, ir viskas, kas kitokiam virtuvės stiliui būtų didžiausia klaida, čia yra tinkama. Toks stilius atsirado XX amžiuje.

Kičo stilius leidžia naudoti auksines detales, violetinės spalvos lubas su auksinėmis žvaigždėmis ar rožinės spalvos baldus. Tokioje erdvėje galima viską išbandyti, nėra jokių apribojimų. Virtuvės baldai gali būti itin griežtų geometrinių formų, tačiau reikia, kad šalia matytųsi ryškios spalvos, pavyzdžiui, violetinės spalvos siena. Baldai gali būti ne tik griežtų formų, bet ir užapvalintų arba net neįprastų ir kreivų linijų. Spintelių rankenėlės turi išsiskirti iš visumos, pavyzdžiui, jeigu spintelės yra rožinės spalvos tai rankenėlės gali būti mėlynos, violetinės ar kokios nors kitos ryškios spalvos. Galima netgi derinti skirtingų spalvų rankenėles.

kico stilius, virtuves baldaiVioletinė arba mėlyna spalva yra derinamos su ryškia ar švelnia rožine. Norėdami šiek tiek sušvelninti kičo stilių, galite virtuvėje auginti egzotinius augalus keramikiniuose vazonuose. Tik nepasirinkite daugybės ryškių spalvų, nes Jus tai vargins. Nors tai ir yra kičas, bet stenkitės viską suderinti ir sukurti bendrą visumą. Pavyzdžiui, puikiai atrodys baltos sienos ir šviestuvai, juodi virtuviniai baldai, išskyrus valgomąjį stalą, kuris gali būti baltas, o šalia jo sodrios rožinės spalvos kėdės. Stiklo stalviršis atrodys gerai kartu su minkštu kailiu. Kičo stilius tai beskonybė pateikta kitaip, nes tai atspindi prabangą, tik kitu būdu. Toks stilius tarsi su humoru siūlo pažvelgti į tradicinį stilių, kuris jau daugybę amžių yra beveik nekintamas. Virtuvėje labai tinka padėti suvenyrus ar kitus puošimo elementus, kurie gaminami masinėje gamyboje, čia netinka vienetiniai dirbiniai, kurie sugadins bendrą stiliaus vaizdą. Čia labai tinkami puošnūs kailio kilimai, ypatingai baltos spalvos, pavyzdžiui, stiklinis stalas ir po juo patiestas baltas kailio kilimas.

kico stilius, virtuves baldaiKičo stilius nors ir leidžia beveik viską, ir nėra griežtų taisyklių, tačiau reikia stengtis nepersistengti su aksesuarų gausybe. Taip pat venkite labai ryškių ir įvairių spalvų savo virtuvėje, nes tokioje erdvėje Jūs nesijausite itin patogiai. Virtuvės baldai turi būti patogūs. Tokio stiliaus virtuvėje puikiai jausis veržlios ir šiuolaikiškos asmenybės, kurios nestokoja humoro jausmo.

kico stilius, virtuves baldai