marmuro stalviršisMarmuro stalviršis

Marmuro stalviršis pakerės jus savo grožiu ir prabanga. Marmuras tai metamorfinė uoliena, kurios sudėtyje yra kalcitai, dolomitas ir kiti mineralai, nuo kurių intensyvumo priklauso marmuro spalva. Marmuro spalvos yra nuo baltos iki tamsios, išmargintas įvairiais raštais. Įvairių spalvų virtuvės baldai puikiai derės su marmuro akmens stalviršiu. Taip pat toks stalviršis bus tinkamas turint klasikinio stiliaus baldus.

Marmuro akmens stalviršis savo didingumu ir grožiu neužleidžia vietos granito stalviršiams.

Tačiau savo praktiškumu, stalviršiai iš marmuro akmens, nusileidžia iš granito pagamintiems stalviršiams, nes marmuras yra minkštesnis nei granitas, dėl to jis gali lengviau skilti ir yra neatsparus dėmėms. Pasirinkę šį stalviršį žinokite, kad ne visas dėmes galėsite išvalyti, be to, laikui bėgant jis praras savo blizgesį ir taps matinis. Toks paviršius bijo rūgščių, todėl jį reikia saugoti nuo vyno, kavos, citrinų ir sulčių dėmių. Nuo šio trūkumo nepadės net ir impregnavimas, ir jūsų marmuro stalviršio sluoksnis bus pažeistas, todėl kuo skubiau turėsite pašalinti dėmes, kad rūgštys nespėtų pažeisti paviršiaus. Vis dėlto impregnuoti marmuro stalviršį reikia tam, kad kitokios dėmės negadintų estetinio vaizdo. Valymui rinkitės specialias priemones, pavyzdžiui, skirtas natūraliems akmenims valyti.

Norintys, kad stalviršis iš marmuro būtų be sujungimo žymių, turės rinktis iš dirbtinio akmens pagamintą stalviršį, nes marmuras yra pjaunamas iš plokščių ir jas sujungiant matysis sujungimo žymės.

Nors tai yra ir natūralus akmuo, kaip ir granitas, bet pirkdami marmuro akmens stalviršį išlaidų turėsite mažiau, nei įsigydami granito stalviršį.

Puikus pasirinkimas vertinantiems grožį ir natūralumą, nebijantiems dėmių ir norintiems neišleisti visų santaupų natūralaus akmens stalviršiui. Natūralios medžiagos stalviršį nesudėtingai pritaikysite savo virtuvėje ir jūsų virtuviniai baldai atrodys prabangiai.