retro virtuve (3)Retro virtuvė

Jeigu mėgstate įvairius mielus ir gražius daiktus, kurie Jums primena praeitį, tuomet Jūsų virtuvėje tiks retro stilius. Tai nesudėtingai sukuriamas stilius. Be to, nereikia papildomų investicijų, nes čia svarbiausia interjero detalės. Norintieji laikytis griežtų taisyklių kuriant savitą stilių gali pirkti baldus, kuriuos siūlo gamintojai.

retro virtuve (6)Norėdami sukurti retro stilių galite panaudoti seną telefoną, laikrodį ir senus virtuvės įrankius. Populiariausios tokios virtuvės spalvos: juoda, mėlyna, raudona, balta, pilka, žalia ar geltona. Pavyzdžiui, galima rinktis raudonos spalvos spinteles, baltos spalvos sienas ir metalines rankenėles. Gamintojai siūlo retro stiliaus tosterius, blenderius, šaldytuvus, virykles ar net indaploves. Kėdes rinkitės pagamintas iš medienos, o ant jų uždėkite medžiagines pagalvėles, kuriose dominuoja gėlių motyvai. Virtuvės baldai geriau, kad būtų apvalių formų su užapvalintais kampais. Geriausia, jeigu turite senus baldus tai juos tik šiek tiek atrestauruokite, kad neprarastų savo autentiškumo, o jeigu jų neturite tai užsisakykite pasendintos medienos virtuvės baldus. Rankenėlės tiks iš sendinto metalo arba medinės. Jeigu Jūsų virtuvė yra nedidelė, tuomet virtuvės baldai turi būti šviesių spalvų.

retro virtuve (5)Retro stiliaus virtuvėje puikiai tinka senas krėslas iš spalvoto audinio. Po valgomuoju stalu patieskite kilimą, kuris suteiks jaukumo ir šilumos. O pasirinktoje vietoje dizaineriai rekomenduoja pakabinti veidrodį. Jis turi būti vidutinio dydžio ir būtinai iš sendinto metalo ar medžio rėmo. Veidrodis suteiks retro stiliaus virtuvei jaukumo ir vizualiai padidins erdvę. Ant stalo patieskite baltą staltiesę. Interjero puošmenai puikiai tinka senovinė vaza su gyvomis gėlėmis. Ant sienų pakabinkite paveikslą, pavyzdžiui, su gėlių motyvais. Langai turi suteikti šviesos, todėl jeigu tik galite neuždenkite jų užuolaidomis. O pakabinami šviestuvai retro stiliaus virtuvei itin tinka ir puikiai yra apšviečiami virtuviniai baldai.

Retro stilius puikus pasirinkimas vertinantiems senus daiktus arba norintiems atnaujinti senus virtuvės baldus ir suteikti jiems svarbią vietą šiuolaikiniame gyvenime. Tačiau nebūtina tokioje virtuvėje visas detales rinktis iš sendintų medžiagų. Galima puikiai pritaikyti ir kai kuriuos šiuolaikinius elementus arba užsakyti naujus baldus, kurie yra pagaminti iš sendintų medžiagų.

moderni virtuve, retro virtuve retro virtuve, saldytuvas, moderni virtuve, retro virtuve, plieninis stalvirsis moderni virtuve, retro virtuve