Medinis stalviršis, medžio masės stalviršis, mediniai stalviršiaiMedinis stalviršis

Medžio masyvas tai iš natūralios medienos pagamintas masyvas. Natūralus medis yra viena iš ekologiškiausių medžiagų, iš kurių gali būti gaminami stalviršiai. Toks stalviršis suteiks jaukumo bet kokiai virtuvei.

Nemanykite, kad iš medienos pagaminti virtuvės baldai ir stalviršis jums tarnaus kelerius metus. Natūralaus medžio stalviršis yra ilgaamžis, tik jį reikia tinkamai prižiūrėti. Be to, tokius stalviršius galima atnaujinti ir restauruoti. Priežiūrai reikia naudoti specialias priemones, kurios skirtos natūraliai medienai prižiūrėti.

Klasikiniai baldai, Baldai4u, klasikiniu baldu gamyba, klasikiniai virtuves baldai, medinis stalvirsis

Negalima ant tokio stalviršio palikti vandens likučių ir būtinai reikia nusausinti, kad vanduo neprasiskverbtų gilyn ir nesugadintų stalviršio. Jeigu tikitės, kad toks stalviršis bus higieniškas tai klystate, nes kaip ir vanduo, taip ir bakterijos gali prasiskverbti į medį. Natūralaus medžio stalviršio paviršių reikia būtinai laikyti kuo sausesnį ir švaresnį.

Kaina natūralios medienos aukšta, dėl to ir perkant stalviršį, iš natūralaus medžio, teks nepagailėti savo santaupų.

Nors priežiūra, stalviršių pagamintų iš natūralaus medžio, yra nepraktiška, tačiau natūralios medienos stalviršis suteiks prabangos ir šiltos aplinkos įspūdį. Nepamirškite, kad pasirinkus tokį stalviršį, turite derinti medžiagas, kad jūsų virtuvės baldai nesugadintų klasikinio stiliaus interjero.